Posts by CalatorulAstral

    Costum aura apare la noutăți.

    Acest joc trebuie sa investești 💵si timp daca nu le ai joci doar de fun restu e cancan.

    mai mult de 90-100 md n-am nevoie pe luna pentru cat îmi trebuie mie și de făcut bani undeva la 30-40w fac, n-am in plan sa bat Meley, dar ceva bossi mai permisivi as incerca

    Va salut!

    Am 2 întrebări:

    1) Cam in ce perioada se baga in item shop costum aura?

    2) Am un sura de L-V 95 caracter principal(P-uri, alchimie mitica opacă pvm și biologul la ramurile rosii) și as dori sa îmi dați o idee pentru ce bossi sa ma pregatesc pentru farmat ținând cont ca am timp limitat de joc, adică azi poate intru 1-2 ore, maine 3-4 și 2-3 zile nu mai intru. Eu m-am gandit sa îl pregatesc pentru jotun, am un buget de vreo 80w( deja ma uit dupa o armura cu moobi+8 cu vânt) in creștere și o sa stau la L-V 95 pana cumpar incet incet toate itemele și cresc conturile.

    Va Multumesc!

    Super bun update-ul, stiu ca va plângeți ca nu mai puteți face o căruță de bani in sd3, perfecta dreptate colegului de pe Charpatians, am și eu farmer de sd3, degeaba merg cu ore bune inainte sa îmi tin camera, începe eventul, veniti voi cu caractere de mii de Woni și va faceți liber și eu rămân cu buza umflata. Ar trebui și scăzute ratele in sd3\ catacombe, pentru a se putea farma in toate mapele inclusiv de cei care sunt la început se joc sau cei ca mine, cu nivel mediu care joaca ocazional.

    Va salut!

    Nu se mai poate bagă paysafe de 25 lei? Am cumpărat astăzi unul și când încerc sa îl bag in pagina paysafe îmi arata ca mai am nevoie de 0.07 euro, adică 30 de bani.:dash:

    Doresc sa-mi cumpar o esarfa de 18% goala, si nu stiu ce sa aleg sa pun pe ea, dintre un arc cioara +6 cu medie 40, sau un arc beta+6.Care arc e mai bun?
    PS.Ce mi-ar oferi mai mult atac in pvm, esarfa sau un mistret?

    Asa am si eu mental 55 cu P si 20 drop dar nu am rabdare cu el ca e lent rau. Ideea era daca rezist cu aura aia de 42( nu voi citi pe el aure ca nu am yang)

    Quote

    Bodo, cu un war aura rezisti foarte greu la lord, dar la itemele ce le-ai enumerat tu si cu un buff cu M-uri decente iei camera in 3 ture..
    Dar decat sa te chinui cu waru, mai bine ti-ai face un sura arme, care in cateva ore e lv 42, avantajul la 42 fiind ca poti activa si teama, cu toate ca are doar cateva puncte, dar se simte..eu la 55 nu pot baga teama ca nu mai vin moobi pe mine..
    In iteme cu animale n-are rost sa investesti ca ai dmg bun cu aura.

    Am un sura arme lv 55 M10 tais,G4 armura, M7 teama, cu manusa site, bat la maimute pentru cioburi, dar nu sunt multumit de drop.Iau toata camera odata si imi cad maxim 2 cioburi, prind camera in care nu cade nici unu..se merita sa imi fac un alt sura, de 42, sa bag manusa si sa farmez dt?intreb doar din punct de vedere al dropului, nu conteaza itemele sau skillurile..