Posts by Quaresma77

    Nici o sansa sa fuzioneze cu Carpathians / Corundum . Alea sunt servere speciale , total diferite de restul serverelor . Este leit Carptura , 80% (parerea mea) va fuziona cu el . Cand ? Asta nu se stie . Toti au vrut server clasic , v-au facut astia server clasic . S-au apucat toti mari youtuberi , v-au spalat creierii sa va apucati , v-ati apucat si dupa o luna de zile s-au lasat toti si voi ati ramas amanet . Era de stiut de la bun inceput ca nu va tine , imi pare rau sincer pentru tine ca ti-ai pierdut timpul acolo , dar nu vad vreo rezolvare sincer curand . Singura mea sugestie e sa schimbi iteme / yang intre servere , asta daca mai gasesti pe cineva care sa schimbe .

    Negativ , poti sa fii sigur . Se vor apuca multi zic eu , ca la orice deschidere va fii plin , dar ramane de vazut cati raman pe el dupa 7-10 zile cand iti expira tot ce-ti ofera ei cadou . Sper sa nu moara celelalte servere , eu 1 joc pe Carpathians si e jale pe server , de piata nu mai zic .

    Nu stiu ce i-au facut clientul ca mi se inchide dintr-o data clientul , deja am patit de 4-5 ori cand dau logout. Am dat "reparare" si tot degeaba , pana astazi a fost totul ok , dupa mententanta e catastrofa .

    E din cauza log-inului. . .Sunt prea multi playeri , sunt pur si simplu sunt sufocate ch-urile. . .Asa e mereu , cel putin pe Carpathians e jale mare . Imi sta la login-in si 30 de secunde .

    E jale daca s-au adaugat 6/7 ..A ajuns pur si simplu un privat , doar acolo mai vezi asa ceva. . .Nu vad nimic de schimba CH , un lucru care chiar ajuta . . .Eu personal imi pun itemele la vanzare pe shop si pa-pa , a luat-on jos rau de tot RO-ul , jucati voi fratilor pana va vine rau . Eu 1 m-am saturat de tampeniile astea , de evenimente de toata jena , s.a.m.d . . .Spor !

    Deci ca sa iei 1 schimba de la negustorul de eveniment ai nevoie de 2250 fanioane , o sa se termine eventul , si nu strang 2k fanioane . . .De fapt nu ma mai mira nimic , au ajuns eventurile de tot rasul. . In fiecare zi aniversam 10-12-15 ani , ce sa zic. .

    Sincer nu cred ca era nevoie de o noua alchimie , nu-si are rostul . Din cate am vazut eu , 90% n-au fost de acord de la bun inceput cu ea . Imi pare rau de cei care au excelente , o sa le scada pretul enorm demult + ca pe langa asta ei au investit miliarde in ea. . . Sa nu va mirati daca vor scadea numarul playerilor