Posts by Corectu

    Cea mai mare bataie de joc il reprezinta diferenta de procent dintre magazinul offline si cel normal. Pentru ce aceasta diferenta? Practic sa obligi jucatorul sa cumpere acest shop cum de altfel e si cu manusa talharului. Acum or sa spuna altii ca poti lua vouchere din joc si cumpara fara sa bagi bani reali. Dar si voucherele alea costa mult yang. Practic jocul devine de nejucat fara sa joci foarte mult timp pe zi ori sa bagi bani.

    Eu sunt pro. pentru introducerea din nou a tichetului de transfer catre Carpathians, nu si invers pentru ca ar strica piata pe sv vechi. Cum unii care au jucat pe sv vechi sau mutat ar fi corect sa existe inca posibilitatea aceasta si pentru ceilalti. O solutie de compromis ar fi introducerea tichetului la un pret mai mare de ex 3000 md, ca sa nu poate sa se mute prea multi.

    Salut.

    Ce pret au papuci pheonix +9 1500 pv 15 sabie 15 maini 10 pumnal 10 sageata bratara aur alb+9 20 diavol 10 fulger 10 patrundere papuci pheonix 2000 pv 15 maini 8 viteza de atac pe sv Romania. Sau Tara Romaneasca ca din ce vad sunt preturile asemanatoare.

    Eu am reusit sa strang pana acum: 72 schimba, 44 adauga, 127 albe, 37 fasole, 20 piatra flacara rosie, 68 citite, 100 zenuri si 13 transfera bonus costum. Cred ca de la ultimul transfera bonus am spart peste 120 de oua si nu mai mi-a dat nici unu

    Nemesis a ramas cu 6 ch-uri pentru ca nu era nevoie de mai multe, dar cu Pheonix e alta treaba. Pe 6 ch-uri o sa fie practic imposibil sa farmezi la eventuri, era deja supra aglomerat. Cred ca au luat decizia asta pentru ca vor deschide un nou server intr-o luna, doua si multi se vor apuca acolo. Asemenea cred ca mizeaza pe faptul ca unii vor pleca pe Tara Romaneasca. Dar intai trebuia sa astepte sa vada ce o sa fie si apoi sa taie din ch-uri daca intradevar era cazul, nu sa taie asa pe premiza ca asta e, lasa ca le bagam acum 2-3 eventuri si le inchidem gura.

    Cercei de abanos +9 -150kk
    Bratara de argint +9 -150-170 kk
    Colier de aur +9
    -130 kk

    Sabie Luna Plina +9 - 180-200 kk

    Unde as putea sa farmez cu un war aura lv 42 la carduri pentru event? Am m8 aura rubin mitic opac pvm+4 , fms medie 44, argint+9 20 drop, ee+9 20 drop 20 vampiri, cizme piele+9 1500 pv, 10 critica, 5 blocare si mortala+9 2k pv 50 atac. Am si manusa site si manusa de 7 zile din cufar ucenic, nu am manusa de la metine ca nu rezist sa bat in padurea rosie. Am incercat sa bat la BO si iau decat un card pe mantie. Unde credeti ca as putea sa rezist si sa am drop mai bun?