Posts by Krather

    O porcărie ca de obicei, normal ar fi ca înainte de a se adaugă ceva important să se facă un sondaj in-game și să se țină cont de părerea playerilor, partea buna la 6/7 este că nu vom mai cara după noi atât de multe seturi, dar la prima vedere pare o bătaie de cap cu acele obiecte de care ai nevoie pentru a adăuga noile bonusuri + așteptarea aceea de 24h de la NPC, daca era adăugarea celor 2 bonusuri mai simplă era mai ok :thumbup: , iar despre modificarea yangului din catacombă nu îmi pasă, catacomba o foloseam doar pentru cioburi, nu fac o afacere din joc ca sa bat pentru yang. :miffy:

    Contra. Tu vrei drop la bossi pentru că te-ai mutat pe România unde poți bate bossi gârlă la ore când nu este activitate de pe un caracter incognito in map2 unde apare Lordul, Oberorkul sau în vale unde nu multă lume poate bate reginele sau 9cozi. Cea mai buna soluție ar fi ca la eventul de iarnă, in loc de sosete să dropeze mobii oua, iar iepurele sa îți dea un cadou aleatoriu (de exemplu dropul din ou magic) cum dădea și moș crăciun când duceai șosetele. ;)

    Dropul este o mare bătaie de joc. Mi-a expirat mănușa site, iar uneori bat mai bine de 1 ora pe conturile de LV 30 pentru 5 coruri chiar daca am iteme cu 20 drop. E clar că totul e făcut să te scoată din sărite ca să fi nevoit să bagi md-uri pentru mănuși, dar și aici e o problemă, de exemplu cumpăr o mănușă site de 1 săptămână sau 1 lună. E clar că dacă am cumpărat mănușa asta nu am timp suficient să profit de ea că doar nu stau 7 zile să farmez, iar timpul trece oricum. Toate mănușile ar trebui să fie făcute în așa fel încât să le dai și jos când nu le folosești, gen papucii de vânt.