OldCrooW Ork Șef

  • Member since Mar 24th 2012
  • Last Activity:
Posts
130
Likes Received
187
Points
837
Profile Hits
1,143
  • buna seara!


    imi poti spune cate-va detalii ca sa pot face argint sau aur yut-nori?

  • Ai intrat acolo si ai vazut 10 metine pe harta?Daca da este din cauza ca sunt mai civilizati,noi facem gura asta este rezultatul dat de feedback-urile anterioare.Nu sunt in masura sa spun eu multe dar ce pot sa spun este ca in mare parte este din vina comunitatii faptul ca incet incet se reduc anumite chestii la evenimente este doar din vina playerilor.hack,vorbe aruncate pe forum fara a gandi in viitor,iti dau exemplul voucherelor arma+,89% dintre jucatori au dorit schimbare 10hh.20 diavol etc adica bonus de arma normale,cand unii au pastrat 15 sabie 15 maini si pv galagie ca sunt nedreptatiti,sa se schimbe innapoi.Sugestiile pentru evenimente vin doar de la echipa GF cu ajustarile de rigoare pe comunitati in urma sondajelor facute de catre ei!Staff-ul -ro are doar sarcina de a sanctiona neregulile jucatorilor,de a traduce evenimente stiri primite de la GF,de a imbunatati pagina wiki.etc,Daca eu vorbesc aiurea imi cer scuze,sunt si eu ca si tine un simplu jucator

  • de ce pe ale comunitati sunt diferite eventurile?
    de ce pe metin2 ro germania sunt cate 10 metine pe mapa?
    cine coordoneaza eventurile la noi in romania privind starea jocului din romania, cum si ce fel ?
    cine fac sugestii in legatura cu eventul jocului din romania?
    NOI ROMANII (stafu-l roman ne f...e)