alin9888 Ork Șef

  • Female
  • from !
  • Member since Apr 11th 2015
  • Last Activity:
Posts
144
Likes Received
106
Points
807
Profile Hits
1,778
  • salut as vrea sa cer o schimbare de server cetrebuie sa fac?

    • Salut trebuie achiziționată din item Shop, Din câte știu mutările de pe un server pe altul sunt prestabilite (exemplu : nu te poți muta de pe Tara Românească pe serverul Carphatians)

  • 25/01/2019 :) Anii trec eu tot Metin2 joc . De acum cativa ani jocul a evoluat si continua sa evolueze ..... Sper sa revin cu un reply la aceasa postare pe 25/01/2029 :)

    • 25/01/2020 A mai trecut 1 an . 👍

    • Și eu sper sa revi în 2029 pe aceasta postare

    • :)) Ar fii frumos :D

    • Și a mai trecut aproape un an 😂😂

      Edit : + multe update-uri și servere noi

    • Daaa Crăciun Fericit și An Nou Fericit Ferkaneee!

  • Am vazut reply-ul tau din topicul cu propunerea. N-am inteles absolut nimic, esti pe langa subiect total. Eu am sugerat acolo ca din cauza deconectarilor de server sa ne lase 5 min de cand am fost scosi pentru a intra dinou. E vina mea ca le pica serverul? E ca si cum tu ai intra la DT sa faci un DT, si la fierar sa te scoata de pe toate conturile( si mai adauga si un 4kk pierdere pe fiecare cont), si asta in 3 din 5 dt-uri. Nu ti-ar placea ca atunci cand te conectezi sa fi dat tot la fierar? Dar mna... primiti ce meritati. Daca voua vi se pare normal atunci sa ramaneti cu problemele astea, care sunt din pricina serverului, nu ma refer la cele din problema mea. .SALUT.

    • Putin imi pasa ce ai inteles tu sau nu eu mi am spus parerea buna rea cum e e a mea . Alte intrebari ?

  • Pai cui sa mulțumesc dacă el ne reprezinta comunitatea ro,, avea și el un cuvânt de spus fi sigur de asta.

    • Ne reprezinta comunitatea dar nu cred ca poate schimba cu nimic decizia celor de la Gf .... am intrat pe sv -rul beta a fost un feedback negativ enorm fata de aceste implementari ... unul international .. Deci degeaba s a facut cum a vrut de la inceput numai .....

  • Cine viziteaza profilu ? Lasa-mi un salut !

  • Daca vrei sa afli mai multe despre mine acceseaza-mi canalul YouTube


    https://m.youtube.com/channel/…dpgpzdPTh_0q5sng/featured

  • Asa incepe tot ....