Yanarys Câine Sălbatic

  • Member since May 13th 2015
  • Last Activity:
Posts
2
Likes Received
5
Points
15
Profile Hits
753
  • Bon Voyage iti spun de pe valul cuiva cu varsta de care spui tu ,si nu o ai nici tu

    .

    • Trupa Parazitii,o trupa buna pentru mesajele transmise.Ceea ce transmit nu incalca legea deoarece o fac in spiritul artei.Muzica e o forma de arta.Adopta tu un comportament civilizat si nu vei fi blamat niciodata :)

  • Ai uitat sa mentionezi si de ce sunt cenzurate cuvintele considerate "obscene" chiar daca pe PM "cur" poti scrie in voie dar restul nu.Aia ce e libertate sau cenzura?

    • Aceste cuvinte incalca regulamentul de aceea nu sunt permise.Repet,citeste regulamentul,iar daca nu esti capabil sa ai un comportament civilizat impus de joc prin regulament esti pasibil de pedepse impuse de acelasi regulament al jocului.Ceea ce invoci tu nu este cenzura,a nu se permite vulgaritatea,insultele si obscenitatile si a nu se permite incalcarea legilor tarii nu este cenzura.Consulta DEX pentru o mai buna informare a sensurilor cuvintelor.