La multi miau!

  • Dragi jucatori,


    Va invit sa sarbatoriti impreuna cu noi o noua aniversare.



    Haideti sa ne bucuram impreuna de un mic event in cinstea a doua ocazii speciale : 1 an de Metin2.ro pentru Munchie si 2 ani de Metin2.ro pentru mine :)

    A trecut timpul atat de repede, nici nu am observat cand au trecut 2 ani :)


    Surprizele vor fi pe parcursul zilei de maine (duminica 14 august) si luni 15 august.


    In ce vor consta aceste surprize?


    24 de ore de EXP marit cu 25% duminica 14 August, de la ora 11 dimineata. Se va termina luni dimineata la ora 11.


    Duminica 14 August vor fi mai multe runde de OX, se vor anunta pe forum cu cateva minute inainte de incepere. Imi pare rau dar nu va pot da o ora exacta pentru aceastea


    Luni dupa terminarea eventului de experienta, vor urma cateva runde de Razboi national si mult asteptatul event de Minerit. Orele pentru aceastea le voi anunta Luni.
    Imi cer scuze anticipat ca nu va pot spune de acum orele exacte pentru fiecare din eventuri, dar voi incerca sa anunt cat mai in avans.



    Aniversare placuta!


    Miaunet

  • Buna dimineata dragilor


    Eventul a inceput acum pe toate serverele cu 20% EXP. Imi cer scuze ca nu a inceput peste tot la ora 11, dar va rog tineti cont ca activarea se face manual, a durat un pic pana am ajuns pe toate 11 servere pentru a da drumul la event.


    De asemenea imi cer scuze inca odata fata de voi ca este 20% EXP in loc de 25% asa cum v-am promis, dar se pare ca eu nu am pobisilitatea de a pune 25% , ci doar 20. Ma voi revansa fata de voi, maine la terminarea eventului voi prelungi cu inca 8 ore pentru fiecare server. Aveti scuzele mele pentru neplacerea creata.


    Urmeaza sa anunt mai tarziu primele runde de OX. Pana atunci, spor la crescut!


    Miaunet

  • Eventul OX incepe cu serverul Leonis, ora 17.30


    Miaunet

  • Eventul OX s-a incheiat pe Leonis. A durat foarte mult datorita lagului. Imi pare rau de cum a iesit eventul. Speram ca pe restul sa iasa mai bine


    Eventul OX incepe pe Virgo si Pegasus


    Miaunet

  • Eventul s-a incheiat pe Virgo si pe Pegasus.


    Urmeaza serverul Sagitta


    Miaunet

  • Eventul s-a incheiat pe Sagitta


    Urmeaza eventul pe Corvus


    Miaunet

  • S-a incheiat eventul pe Corvus. Urmeaza Taurus si Hydra


    Miaunet

  • Eventul s-a incheiat pe Taurus si Hydra . Urmeaza Aries


    Miaunet

  • Ox-ul s-a incheiat pe Aries, urmeaza Gemini si Lupus


    Miaunet

  • OX-ul pe Gemini si Lupus s-a incheiat. Urmeaza Draco.


    Va asteptam maine pentru razboiul national si pentru eventul de minerit


    O seara buna va doresc


    Miaunet

  • Buna dimineata dragilor!


    Am reactivat eventul de 20% exp pe toate serverele pentru inca 8 ore.


    Acum va asteptam la eventul de minerit, incepand cu serverul Draco.
    0815131712.jpg

  • Eventul de minerit s-a incheiat pe toate serverele.


    Urmeaza Razboiul National incepand cu serverul Leonis!


    Uite si un scurt Ghid facut de colegul nostru Peanut: GHID


    Se poate intra in Razboi incepand de la level 55. Eventul este strict PVP, nu veti castiga nimic, deci cei de level mic nu pierd nimic.


    Va asteptam!


    Miaunet

  • Continuam razboiul national pe urmatoarele servere acum am ajuns la virgo. Dureaza aproximativ jumatate de ora pe fiecare server deci nu mai anunt fiecare server aici.

  • Intre timp serverul Draco se va bucura de o runda de OX care va incepe in cateva minute :)


    Uitati si un ghid pentru OX: GHID


    Va astept


    Miaunet

  • Din pacate OX-ul se suspenda pentru seara asta, continuam maine de la gemini inclusiv in jos. Cu razboiul national o sa continui pana termin toate srv-urile.



    Ne cerem scuze dar din ox am reusit sa facem 3 srv-ri si e deja ora 21, nu cred ca mai avea rost sa continuam acum pentru ca la leonis ajungeam la ora 24:00

  • Avand in vedere ora tarzie continuam maine si cu war-ul national (unii sunt deja la somn) pe Lupus si Draco (ei au avut azi parte de ox)



    Multumim pentru intelegere

  • Buna dimineata,


    Imi cer scuze pentru intreruperea OX-ului aseara, a fost pana de curent si nu a revenit curentul pana la ora 12 noaptea.


    Voi relua diseara OX-ul pe Gemini in jurul orei 20 , in functie de cat dureaza urmand sa se faca si restul de servere. Vom incerca sa facem cat mai multe servere in zilele care urmeaza.


    Miaunet

  • Din cauza unor probleme personale war-ul national il voi incepe la ora 20:00 pana in 21:00 sper sa fac eventul pe cele 2 servere ramase (Lupus si Draco), dupa care ma alatur colegei mele Miaunet pentru OX-uri.


    Multumesc pentru intelegere

  • Ox-ul s-a incheiat pe Gemini, Aries si Hydra.
    Razboiul national s-a incheiat pe serverele ramase.
    Urmeaza inca o tura de servere maine in jurul orei 20. Nu voi specifica numele acestora.


    Miaunet

  • Incepem mult asteptatul OX pe Taurus, o sa urmeze si alte servere pe care o sa anuntam aici.