Sistem mounti puternici-Întrebări frecvente

  • De cand s-a facut noul update nu mai pica lei la metine intr orele 18:00 - 20:00 .
    Si anume JOIA SI DUMINICA CAND AR TREBUI SA FIE LEI LA METINE NU PICA !
    Raportati bug-ul sau activati manual draciile alea de autorizatii va rog.

    Nu cred ca doar autorizatiile pentru leu au o problema ci toate.Eu de o saptmana bat in fiecare zi intre 18:00-20:00 cand e asa-zisul drop la autorizatii sute de metine,pe un farmer de 35 in map2 si desert si pe caracterul principal de 55,65,70,75 si 80 si nici urma de autorizatie.Precizez ca toate metinele le sparg cu manusa de la metine.Incep sa cred ca dropul la autorizatii a fost oprit...nici chiar asa de mare ghinion sa am. :dash: :cursing:

    Our home

  • Dupa 12 zile de batut metine 30 35 40 45 50 55 60 65 70 chiar si 85 90
    Toate pietrele batute cu manusa de 3 ore
    Nici urma de autorizatie
    12 zile de ghinion mi se pare foarte mult
    Inainte luam si cate 2 autorizatii pe zi


    SI toate metinile batute de pe cal fara sigiliu in inventar

  • Dupa 12 zile de batut metine 30 35 40 45 50 55 60 65 70 chiar si 85 90
    Toate pietrele batute cu manusa de 3 ore
    Nici urma de autorizatie
    12 zile de ghinion mi se pare foarte mult
    Inainte luam si cate 2 autorizatii pe zi


    SI toate metinile batute de pe cal fara sigiliu in inventar

    Nu este niciun bug , si eu credeam ca e dar nu este . Aseara mi-a picat una deci aveti voi ghinion.

  • Si la ce metin mai exact tia picat? pentru ca si eu bat si la metine de 70 si 75-80 si nimic... de mai bine de 3 saptamani :(

  • Nu este niciun bug , si eu credeam ca e dar nu este . Aseara mi-a picat una deci aveti voi ghinion.

    Aseara adica ieri , marti 12-martie-2013 ti-a picat LUP AUTORIZATIE , astazi este Miercuri , 13-martie-2013 si tot LUP AUTORIZATIE PICA , MAINE E JOI si va trebuie sa pice LEU.
    Astept pe cineva sa posteze aici ca i-a picat autorizatie LEU .

  • Am batut deja 12 metine si nici o autorizatie,nu mi-a mai cazut una de o luna

  • V-au picat autorizatii la metinele din map1?As vrea sa farmez astazi acolo si vreau sa stiu cu aproximatie daca voi lua vreo autorizatie sau bat degeaba.Am si manusa de la metine. :hail:

    Our home

    Edited once, last by BlackDemon ().

  • Poate sa-mi raspunda cineva la o intrebare ? in dt la etajul 7 poate pica autorizatie sau ia picat cuiva? :pillepalle:

  • Poate sa-mi raspunda cineva la o intrebare ? in dt la etajul 7 poate pica autorizatie sau ia picat cuiva? :pillepalle:

    In DT poti dropa autorizatii doar la sefi, de ex. Reaper. La metinele de la et.7 nicidecum.

  • AS vrea sa stiu autorizatiile pot fi puse in depozit? Si sunt obligat cum imi cade autorizatia sa o schimb pe mount?(adica are un timp si dispare?) Si la lordul de lvl 55 la maimute expert am sansa BUNA sa imi cada autorizatie fara manusa? :D

  • Da, autorizatiile le poti depozita si sa le pastrezi acolo cat doresti. Doar dupa ce le transformi, va scade din durata.
    Referitor la Lord, fiind sef dropeaza autorizatii, dar depinde de noroc.

  • mai pica mont ? nu am mai luat unul de saptamani intregi

  • Daca bat de pe mamut pica autorizatie


    Rog sa imi raspunda cineva care a batut de pe mamut si ia picat


    Ieri am batut de pe mamut cu manusa
    Primul metin Aura sabiei
    Al 2lea metin Corp rezistent
    Al 3 lea metin vartejul sabiei
    Al 4 lea metin iures
    Al 5 lea metin grabei+4


    Daca asta e ghinion eu ma las de metin :))
    A luat cineva autorizatie batand de pe mamut??


  • ]Am un Sura Arme de nivel 68 unde mi-ar cadea cel mai bine autorizati,la ce metine si bosi?

  • Am si eu un sura BM de lvl 62 casatorit cu buff g1 forta,m10 binecuvantare si m7 reflexie.Intrebare: Unde mi-ar cadea cel mai bine macar o autorizatie,ca am mare nevoie de ea.
    Multumesc anticipat

  • Daca bat bossul de pe mount sau daca il bat prea repede mai pica autorizatie? Daca mai am un sigiliu in inventar mai pica autorizatie? Stiu ca de cand am facut autorizatia nu mi-a mai picat niici una (faceam aproximativ 2/seara).

  • Trebuia sa va ganditi mai dinainte sa luati mount.Incepand de astazi pana la terminarea eventului de Paste pe 12 aprilie dropul la mounti va fi dezactivat...

    Quote

    Va anuntam ca dropul pentru mounti va fi dezactivat pe durata intregului event.

    Si cred ca autorizatie va cadea cel mai bine la metinele de 65,70.

    Our home

  • BlackDemon Intrebarea era daca ai o autorizatie si bati de pe ea mai primesti unu


    Din cate se vede de la noua implementare daca ai autorizatie nu mai dropezi alta


    Eu am avut autorizatie am batut 10 zile la metine si nimica
    Sa terminat timpul a disparut si a 2 zi am mers la metine si surpriza 2 metine batute si pica autorizatie lup mic
    acum mai am 2 zile din ea si in acest timp am batut in fiecare seara metine de la 18 la 20 si nici urma de autorizatie

  • BlackDemon Intrebarea era daca ai o autorizatie si bati de pe ea mai primesti unu


    Din cate se vede de la noua implementare daca ai autorizatie nu mai dropezi alta


    Eu am avut autorizatie am batut 10 zile la metine si nimica
    Sa terminat timpul a disparut si a 2 zi am mers la metine si surpriza 2 metine batute si pica autorizatie lup mic
    acum mai am 2 zile din ea si in acest timp am batut in fiecare seara metine de la 18 la 20 si nici urma de autorizatie

    Nu este adevarat.A fost doar norocul,respectiv ghinionul tau.Poti dropa autorizatii indiferent de cate ai in inventar.

    Our home

  • ]Am un Sura Arme de nivel 68 unde mi-ar cadea cel mai bine autorizati,la ce metine si bosi?


    Deci imi rapsunde si mie cineva la intrebare?