Akastus

  • Mai avem o adaugare in echipa forumului...Akastus intra acum in echipa. Mult succes si sedere lunga!

    Parca doar ieri am inceput... chiar nu realizez cand a trecut un an. :coffee:

  • Salut,
    Trebuie sa recunosc ca in momentul in care am vazut ca ai absolvit liceu pedagogic, m-ai convins sa-ti citesc toate postarile.Mai trebuie sa recunosc ca dupa ce le-am citit, am ramas dezamagit.Pentru un invatator ai cam multe greseli de exprimare!Fi mai atent pe viitor in exprimare, pentru ca breasla invatatorilor absolventi de licee pedagogice, este foarte bine pregatita.
    Ti-as mai recomanda sa citesti si ce atributii are presedintele Romaniei.Rosia Montana reprezinta un atentat ecologic la existenta celor din zona, prin redeschiderea ei.
    Statiuni sunt cu duiumul...Baile Herculane , Govora, Caciulata..Sovata..si lista poate continua.


    Ce export sa faci intr-o tara in care nu se produce nimic?


    ON
    1.Cum ti-ai organiza prima zi de scoala , in calitate de invatator?



    /Avertisment pentru posthunt. ***Akastus***

  • Salut MiSt3R . Imi pareau cunoscute aceste randuri, iar dupa o mica cautare am gasit asta: Super Board Moderator Akastus
    Nu era greu sa dai copy - paste la ceea ce a scris psihologu (cui am si raspuns). Ca o mica adaugare - acum nu mai sunt atat de naiv si imi masor mai atent cuvintele.

  • Sarbatori fericite si cat mai multe succese in anul ce urmeaza! :)



  • Multumesc din suflet Clicker. Craciun fericit si la multi ani! Cheers.

  • Craciun fericit!! Sarbatori cat mai frumoase alaturi de cei dragi! :kiss:



    **ca dupa sarbatori imi apartii :vain: **

    If I cannot bend heaven, I will raise hell!

    3513615.webp
    I'd rather die of thirst than drink from the cup of mediocrity!

  • Craciun Fericit, Robert ! Sa ai sarbatori cat mai apropiate de cei dragi ! :bendis:

  • Sarbatori fericite , Robert , multumesc de sprijinul acordat ! :thumbsup:

  • Multumiri pentru urari. Sarbatori fericite la toata lumea. Bendis nu uit. Ajung acasa si il inhamez pe Rudolf.

  • Sarbatori fericite.Sa ai parte doar de bucurii! :beer: :peace:

  • Multumesc din nou de urari. Ma simt iubit :D
    Alina, cere de la mos craciun 150 euro si iti dau catelusa :))) priveste partea buna, vei ai proprii tai catelusi....

  • Alina, cere de la mos craciun 150 euro si iti dau catelusa )) priveste partea buna, vei ai proprii tai catelusi....

    Vine la pachet cu proprietarul? :D

    Daca tot ai catelusa,ce-ar fi sa o scoti la o intalnire cu bichonul meu? mai rentabil si mai fain decat sa o vinzi

    Serios, Tiaaaaa!?
    Robert, Tia vrea sa profite pe intalnirea cateilor ca sa te intalnesti cu ea!! Am dreptate?

  • Serios, Tiaaaaa!?
    Robert, Tia vrea sa profite pe intalnirea cateilor ca sa te intalnesti cu ea!! Am dreptate?



    Daca vreau sa ma intalnesc cu el o pot face si fara catei:P
    Daca se intalnesc catelusii primesti un pui moka,si tii acei 150 euro pentru bomboane si MD-uri :P
    Ia uite ce lacoma esti,vrei si baiatul si catelul doar pt tine pitico? E frumos sa imparti :D