Miss si mister

  • Lasa ca dau eu anunt pe Virgo, pai ce inseamna asta? Nici-o fata? Mai asteptam ceva pana se strang participanti si apoi ii dam drumul. Eu particip si sper sa fiu pe podium. :witch:

    Prezentare >>> <<< TkProduction

  • Eu ce pot sa spun ca sunt nerabdator prima data cand voi participa :) .
    Abia astept sa vad cum este

  • Buna , este o idee foarte buna creearea acestui concurs . Ar mai schimba putin atmosfera forumului . Eu sunt de acord cu organizarea concursului si chiar as dori sa particip ! Cel / cea mai buna / bun sa castige ! Cam atat . :kitty:

  • Apa eu ce sunt ? :| Alta data uita-te de doua ori inainte sa postezi o prostie . :cursing: Ok ? :kitty:

  • Ai zis ca esti de acord, nu ai zis ca participi. Asa ca tu trebuie sa te uiti de 2 ori.

  • Am spus ca sunt de acord sa particip si chiar as dori sa particip . Daca imi doresc inseamna ca vreau acel lucru ... Adica PARTICIP . Da lume , LAMAITA participa la concursul de Miss ! Ne vedem la concurs ! :love:

  • Pana acuma am vazut decat 2-3 fete dorite sa participa si baietii 10+.
    Daca nu sunt fete nu este Miss :raspa:

  • Pro ma inscriu si eu, si o bag si pe soramea chiar daca nu joaca =)).

  • Incet , incet poate se aduna cateva fete si pt. miss . :haha:

  • As propune sa sa se faca un topic de inscriere pentru Miss & Mister
    Asa ar fi cel mai bine sa se poata vedea cate fete participa si cati baietii participa
    Abia astept sa inceapa concursul :love:

  • Nu zau? Inscrierile se vor face doar catre MINE in PM asta in cazul in care vom avea si participante. :)
    Pentru asta este topicul facut si mai este timp pana vineri la ora 23 , daca pana atunci nu vor fi minim 5 participante nu va exista concurs.

  • PRO, ar fi un concurs frumos, chiar daca e cam banala ideea de a face asa ceva pe un joc de tip MMORPG.
    As vrea sa particip si eu, dar vad ca nu prea sunt fete deci 99% nu va exista nici un concurs.


    p.s. Ati putea face un concurs doar de Mister, daca chiar nu exista participante :D .
    p.s. 2 : Propun ca inscrierile sa se faca cu contul de facebook, asta ca sa nu existe persoane care sa trimita poze cu Justin Bieber si alte vedete de genul.


  • sunt 2 fete pana acum cu tot cu mine:) cu siguranta se vor mai arata cateva interesate :D

  • Vreau sa mai fiu lamurit odata, am procesat mai greu ideea :))
    Deci, ce poze facem?
    Unde le postam?
    De cate fete sunt nevoie pentru a incepe concursul?
    Am inteles ca premiile consta in euro, adica putem sa ii folosim in orice joc GameForce.

    Prezentare >>> <<< TkProduction