• Avand in vedere ca multi va loviti de acest gen de alegeri intre doua sau mai multe iteme de acelasi fel dar cu alte bonusari am deschis acest topic in care sa se centralizeze aceste probleme/intrebari.


    Toate topicurile deschise pe aceasta tema vor fi inchise!

    If I cannot bend heaven, I will raise hell!

    3513615.webp
    I'd rather die of thirst than drink from the cup of mediocrity!

  • Doresc sa farmez la maimute expert/lord.
    Care rib ar fi mai bun:
    Primul are pm 43,20 animale,2 blocare mob si fatala+4
    Al 2-lea are pm47 , 10 animale ,5 patrundere mob si patrundere+4.
    Pe care sa il aleg? Primul costa 150kk si al 2-lea 165kk.

  • Doresc sa farmez la maimute expert/lord.
    Care rib ar fi mai bun:
    Primul are pm 43,20 animale,2 blocare mob si fatala+4
    Al 2-lea are pm47 , 10 animale ,5 patrundere mob si patrundere+4.
    Pe care sa il aleg? Primul costa 150kk si al 2-lea 165kk.


    Eu as opta pentru varianta 2 este si ieftin dupa pararea mea.

  • A-2-a ---- Deoarece are 47 pgm si 10 animale celalalt are 20 animale ,, asta compenseaza cele 10 animale lipsa si o sa ai hitu mai puternic :) cu 15kk in + se merita :chinese:

  • Ce sa aleg intre armura de 42+9 sau un imun+9 pana in 54?

  • Care fms sa aleg?
    1. Fms+9 pm 25 10hh war+4 patrundere+4 130kk
    2. Fms+9 pm 30 12 putere war+4 patrundere+4 120kk

  • Detin un sura de 77 P tais , G5 teama , P armura vrajita , M7 risipa (1/7) cu 65 citite concentrate:) . Sa continui cu masterele la sura sau sa creez un war de 35 sa-i fac aura G ?! Astept pareri , multumesc !

  • Detin un sura de 77 P tais , G5 teama , P armura vrajita , M7 risipa (1/7) cu 65 citite concentrate:) . Sa continui cu masterele la sura sau sa creez un war de 35 sa-i fac aura G ?! Astept pareri , multumesc !


    Dacă vrei să duci sura la nivel mare, continuă pe el cu cititul. Dacă vrei să îl ţii pentru farmat, nu are rost să foloseşti concentratele pe el, aşa că te sfătuiesc să faci G-ul la războinic. Depinde de tine ce vrei să faci cu fiecare caracter... :huh:

  • Depinde de caracter, dar eu te sfătuiesc să alegi imunul. Armura e ok şi la +7/8, deci nu e necesar chiar una +9.

    Rasa este Sura AM, se vede și în avatar. Mulțumesc de răspuns, dar sunt de 54, n-am oțel.

  • Level 90 mental,
    Otravita medie 37% sau Manie 29%?
    Cum sa le combin? Manie cu paguba mai mare? Sau otravita 45%+?

    Dintre otravia si manie, daca ambele sunt +9 atunci alege cu incredere otravita!E mult mai buna!
    Daca vrei neaparat sa le combini, o otravita cu pm 45%+ e perfecta din toate punctele de vedere!
    Bafta!

  • Ce shop să aleg: unu care pune 200 de mingi la 35kk si are shopu full sau unul care pune 100 mingi la 11kk tot cu shopul full?

  • Alege mingile care sunt puse 100 la 11kk cu shopul full.

  • Am 2 arme




    Triton +6 10 semi-om 8 putere 6 dex etc


    Batalie+9 10 semi-om 10 patrundere etc






    Care sa o tin , pana acum aveam tritonu dar m-a gandeam sa renunt la 8
    putere in favoarea la 10 patrundere, batalia se va transforma si se va
    face triton (deci nu ar fii o problema



  • batalia 10hh 10 patrundere.. la war corp e beton.. mai buna decat acel triton .

  • Tin sa mentionez ca am lv.42,server Aries.
    Am o nelamurire in legatura cu niste abanosi.Pentru seturile war mental si ninja lame.
    Sa tin:Abanosii 15 maini 10 sabie pt war mental si 15 pumnal 10 sabie pt ninja lame? Deci 2 perechi separate
    sau sa tin Abanosi:15 maini 15 pumnal 20 diavol pentru amandoi?

  • Ce sa aleg intre fms 17 PC sau fms 10 pc 10 hh ?