BUG SCHIMBA CARACTER

    • Nickname-ul caracterului pe care s-a intamplat bugul: Melekkesh , XInuman
    • Serverul si canalul pe care va aflati atunci cand s-a intamplat bugul: Nemesis ch2
    • Data la care s-a intamplat acest bug:05.09.2019
    • Ora la care s-a intamplat acest bug:13:22
    • Regatul in care va aflati atunci cand s-a intamplat bugul:Turnul Demonilor ( DT )
    • Zona in care va aflati atunci cand s-a intamplat bugul (ce parte a hartii ex: maimute, v2, dt): DT - MAP1
    • Descrierea bugului: Schimbi mapa si iti schimba caracterele intre ele.
    • De cate ori vi s-a intamplat acest bug (cate incercari ai facut): Odata momentan.
    • Bugul s-a intamplat de fiecare data cand ati incercat sau doar odata: Odata momentan.
    • Descrie cat mai detaliat pasii pe care i-ai urmat sau felul in care se manifesta bugul: Intru pe lycan ( Melekkesh ) sa imi fac cioabele, iau misiunea de la alchimist, ma teleportez DT, iar in momentul in care dau intra in DT si se termina de incarcat imaginea, in loc sa fiu pe lycan ( Melekkesh ) ma trezesc map1 pe un war de pe schimba ( XInuman ). =)))
    • Include un print screen (screenshot/captura de ecran) al bugului:
    • Include o filmare a bugului (linkul catre filmare):


    + ca imi tot inchide jocul cand dau sa deschid depozitul. Din 6-7 incercari doar odata am reusit sa il deschid fara sa ma dea afara din joc.

    I don't go lookin' for no trouble
    But somehow the trouble always finds me
    Don't make me have you in the trauma center
    With your momma cryin'
    ‘Cause her only son is dyin'
    She don't know it's just your karma catchin' up
    ‘Cause I'm a drama setter

    Edited once, last by Sayabuse ().

  • Pe asta cu depozitul o pățesc și eu cam din ultimele 2 săptămâni. Am umblat prin laptop, am intrat pe irc, am făcut tichete, m-au cam plimbat de colo colo fără vreo soluție.

  • Și mie mi se întâmpla des ... cred ca este de la mentenatele făcute sa rezolve altceva zi strica altceva ... mai nou arată acum când te conectezi .. sa produs o eroare contactează suportul ... dacă eu contactez suportul .. o sa primesc răspuns peste 2 ani așa ca nu prea îl bag in seama .. doar încearcă pe canale diferite și bugul acesta se rezolva de la sine .