Bug teleporter/damage

  • Salut, am o problema la cont, cand dau sa ma teleportez din map1-map2/teleporter sau oriunde te teleporteaza nu ma teleporteaza, ramane animatia dar nu mi apare nimic de loading si trebuie sa ies si sa intru iar sa ma teleporteze + ca de cand mi am luat iar metinul pe un cont nu mai pot da damage la nimic, nici macar la caini si nu mi scade pm-ul la magii, nu se incarca aura ( am net chiar bun)

  • Salut!

    Daca ai calul mort , te rog sa invii calul.

    Du-te la negustoare si cumpara un manunchi, te faci shop si il inchizi .

    Problema cu teleporterul.. Te rog sa faci un print si sa-l atasezi intr-un tichet :)

  • Salut!

    Daca ai calul mort , te rog sa invii calul.

    Du-te la negustoare si cumpara un manunchi, te faci shop si il inchizi .

    Problema cu teleporterul.. Te rog sa faci un print si sa-l atasezi intr-un tichet :)

    O sa fac video chiar acum si o sa-l pun aici si o sa incerc si cu calul, multumesc

  • Salut, problema cu damage am rezolvat, am inviat calul, am facut shop si acum e totul in regula, uitati o dovada cu teleporter-ul si cu schimbatu de caracter, merge doar 1-2 sa ma teleportez iar dupa nu mai se incarca nimic, am sters tot, am luat iar, l am luat si de pe steam si la fel face, de la inceput de cand am facut contul ma confrunt cu problema asta pe fiecare server, nu doar aici [

    ]




    GYLDA//Topic unit cu cel dedicat.

    Edited once, last by GYLDA ().