• Buna ziua!


    O sa incep prin a clarifica urmatorul lucru, am nivel 36, am terminat misiunea de cal acum cateva zile, am medalii de cal, si nu, nu am misiunea in quest tab de ce am dorit sa incep cu asta ei bine pentru ca de cateva zile ma tot cert cu stuff-ul de la suport si mi se spune mereu ca ori nu am ceva ori am misiunea deja in quest tab.

    Care este problema mai exact pai simplu dupa ce mi-am luat calul am dorit sa fac repede nivel 35 pentru a-mi face ca militar si a putea sa farmez metine intr-un mod free de dragul vremurilor bune, entuziasmat am mers la Grajdar iar ce am vazut ma surprins, nu gaseam nici o varianta pentru a-mi imbunatatii calul aveam desigur varianta sa imi reinviu calul de la chestul de nivelul 10, sa upgradez un mount salbatic, sa invat abilitati de cal si sa aflu informatii despre cal, diverse spuse de grajdar, ok ok am zis ca e de la mine am asteptat pana a doua zi si am incercat iara, oleaca ingrijorat vazand ca nimic nu sa schimbat am facut un tichet pe site, am asteptat aproximativ o zi si am primit un raspuns dezamagitor de la gm

    "

    "

    Ok.... pe site spune sa nu dau informatiile nimanui nici macar stufului si sincer o parte din ele cam erau in tichet si mi sa parut ciudat, am facut reclamatie si mi sa spus ca in aceste conditii nu poate sa faca nimic, tichet inchis.


    Am facut alt tichet acesta a fost oleaca mai lung, am descris problema si am asteptat raspunsul ma facut sa ma urc pe pereti de nervi:

    Salut DortoSura

    Va rog sa precizati urmatoarele:
    1. Numele contului.
    2. Numele caracterului (si lvl).
    3. Server.
    4. Adresa de e-mail setata contului.


    Toate cele bune,

    OK OK am fost nesimtit la acest nivel am zis ca nu se poate asa ceva asa ca am facut scandal :



    Salut DortoSura

    Mai mult ca sigur ai misiunea deshisa, deschide toate misiunile pana dai de cea de la grajdar

    Toate cele bune

    Stiu un simplu jucator se cearta cu un gm este cam stupid dar ce sa faci voiam sa pot sa imi fac calul si acest lucru ma dezamagea foarte mult iar raspunsurile gm-ului au fost cireasa de pe tort, dupa o perioada de tacere primesc raspuns la o diferenta de 2 zile :



    Buna seara, nu nu am acea misiune deschisa, poate nu m-am exprimat corect, am terminat misiunea si am obtinut imaginea de cal, nu pot sa fac lvl up calul obtiunea respectiva nu imi apare la grajdar dupa cum se poate observa in imagine.
    Am aceasta problema de 2 zile daca se poate sa ma ajutati va rog, ca sa nu mai spun ca acest lucru ma scoate din sarite si consider ca ar cam treui sa fie compensat timpul pierdut, Multumesc o zi buna!




    Salut DortoSura

    Ai esuat misiunea cu o zi inainte. Incearca din nou sa iei misiunea.

    Toate cele bune


    Quest tab-ul meu nu contine nimic referitor la examenul de calarie deci pur si simplu mi-am pierdut cumpatul complet nu pot sa cred ca aceasta persoana pur si simplu a zis eh nu ii merge sigur e prost si a esuat misiunea.

    Dupa inca 2-3 replay-uri si exasperat de apareta indiferenta a gm-ului smcer imi vine sa cedez, jocul la momentul respectiv este plin de boti, codati, iar ce puteam sa bat in urma cu 10 ani cu iteme +4 acuma abia bat cu iteme +9 sa nu mai zicem de preturile piperate, tot ce costa mai de mult 100kk acuma incepe la 2-4 Won, ca jucator nou pe acest joc iti este absolut imposibil sa te descurci fara a dona sau a sta 3 luni sa farmezi cu alte caractere pentru a putea obtine bani si iteme pentru main character.


    Sper ca acest topic de pe forum sa atraga atentia asupra problemei mele si a neplacerii mele.


    In trecut am avut o problema similara iar, in gm de treaba a cerut permisiunea sa se conecteze pe cont fara a-mi cere email-ul sau username-ul pur si simplu sa uitat in baza de date si a rezovat, a observat ca este o problema si nu stiu exact cum a rezolvato.


    Scuze pentru greselile de ortografie sau cuvintele pocite!

  • poti pune aici niste printuri sau un filmulet?cand te duci la grajdar si nu ai medalie de cal in inventar iti da o misiune pt a procura o medalie!daca acea misiune este activata.... nu vei primi misiunea pana nu te duci in tabul de misiuni....si vei da click pe misiune!misiunea este in subcategoria tabului : "misiuni joc"!(cand dai click pe misiune ...asigurate ca ai o medalie de cal in inventar pt ca alfel nu se va anula misiunea!