bug stergere caracter

  • Salut, ma poate ajuta si pe mine cineva cu eroarea ,, Nu poti sterge caracterul unic deoarece inca exista obiecte in inventar '' , desi inventarul e gol ? Pe Polyphemos specific. Astept pareri, multumesc.

  • Salut, ma poate ajuta si pe mine cineva cu eroarea ,, Nu poti sterge caracterul unic deoarece inca exista obiecte in inventar '' , desi inventarul e gol ? Pe Polyphemos specific. Astept pareri, multumesc.

    salut baieti , am si eu o problema in legatura cu rezolutia la joc , vreau sa o fac mai mica si nu ma lasa ... dupa ce aleg rezolutia si ii dua ecran mic imi da eroare de la "cofing" "the parameter is incorrect" nu stiu ce sai fac ... ;( ;( Am un laptop cu windows 11 (asus tuf gamming f17)

  • salut baieti , am si eu o problema in legatura cu rezolutia la joc , vreau sa o fac mai mica si nu ma lasa ... dupa ce aleg rezolutia si ii dua ecran mic imi da eroare de la "cofing" "the parameter is incorrect" nu stiu ce sai fac ... ;( ;( Am un laptop cu windows 11 (asus tuf gamming f17)

    cand schimbi rezolutia vezi si frecventa .