Prezentare lycan

  • Mie îmi place lycanul,am încercat toate celelalte caractere dar nu mă atrag să joc pe ele.

    Eu vreau pur și simplu să joc de plăcere,nu mam gândit ce nivel o să-l fac maxim, joc metin când am timp

    Daca te decizi la un moment dat sa devii campion, parerea mea ar fi ca la biolog 92/94 sa alegi aparare, pt a rezista cu brio in Yohara. DMG-ul ti-l iei din iteme cu valoare atac, apararea nu prea ai de unde. Felicitari si spor in continuare!

  • Daca te decizi la un moment dat sa devii campion, parerea mea ar fi ca la biolog 92/94 sa alegi aparare, pt a rezista cu brio in Yohara. DMG-ul ti-l iei din iteme cu valoare atac, apararea nu prea ai de unde. Felicitari si spor in continuare!

    O să văd în viitor ce o să aleg mai am până acolo

    Mulțumesc

    Acuma lycanul in final e caracter de pvp. Sincer sunt si alte solutii sa rezisti in Yohara. E pacat sa pierzi atacul de la biolog.

    O să văd ce o să fac

    Mulțumesc




    Up

    Nivel 90

    P Roșu

    M 10 indigo

    M6 Dinții

    M6 sfâșie

    M2 suflu

    Am luat Brățară de abanos+5 5 pătrundere 6 diavoli 1kpv 15 fulger 6 vampiri

    Am deblocat o parte a inventarul 4 mai am ultimele patru locuri

    Biolog o tăbliță dusă

    Am luat un scut titan+0 și lam făcut +6 este full are și 6 și 7

    Buget 7kk

    Mai aștept sfaturi păreri 😀😀😀😀👍👍👍👍

  • Up


    Nivel 100 pe lycan

    Nivel 98 pe șamancă

    G3 indigo

    M7 dinți

    M3 suflu

    Am deblocat tot inventarul 4

    Am făcut titanul+9 și am schimbat are:

    6 putere, 10 animalele, 10 orci, 10 vampiri imun

    Și pe 6 și 7. -2 atac șefi și 500 pv

    Am vândut setul de fulger și am luat altu cu vânt

    Brățară de argint+9: 15 vânt 10 diavolii fulll

    Colier de argint+9 cu 5 blocare 1500 pv full

    Pantofi ornați cu aur+9 cu 1500 pv 2 viteză atac 3 critică 3 blocare 3 incetinire

    Coif ebonită+9 cu 10 vânt 10 fulger full

    Oțel +5 cu 500 pv și 15 vânt

    Cureaua sufletului+4 o s-o fac +9

    Am mai luat Coif de 100+0 cu atac full și cu 6 și 7

    Am mai luat gheară zodiac+0 are 38 medie 5 încetinire 10 orci 6 vampiri pietre+4 o s-o fac +9


    Am băgat 2000 md când o fost reducerea cu 50% și când s-o băgat costumul aură am cumpărat și a fost mare lag și am cumpărat 2 costume aură din greșeală


    La biolog am dus 15 tăblițe


    Buget: 21 woni


    Mai aștept sfaturi păreri 😀😀😀😀👍👍👍👍

  • up


    Am făcut coiful +8


    La biolog am dus 22 tăblițe


    Buget: 85 woni


    Vreau să fac Razadorul și Dragonul albastru, știu că am de făcut multe iteme dar o să le fac așa încet ,o să încep cu alchimia prima dată,o să mai dureze câteva luni.


    O să îmi iau rubin perfect, diamant strălucitor cu rezistență pc , jad strălucitor cu pv și absorbție și restul perfecte sau strălucitoare. Așa mam gândit că este mai ok la alchimie.



    Mai aștept sfaturi păreri 😀😀😀😀👍👍👍👍

  • up

    Nivel 101


    Am luat rubin mitic perfect cu atac,medie și apărare și am luat diamant perfect duplu pc și apărare magică. Mam tot gândit și o să îmi fac toată roata de perfecte.


    Am terminat biologul cu tăblițele

    Am deschis ou nessie și mi-o picat tip 6 are 35 de zile, lam crescut și acuma are nivel 55 oferă 8 pv 5.1 apărare și 9.8 pm


    Buget 8 woni


    Mai aștept sfaturi păreri 😀😀😀😀👍👍👍👍

  • up

    Am cumpărat jad perfect duplu pv și abs

    Granat perfect duplu pm și abs

    Safir opac tare lycan apărare ninja și șaman

    Oryx opac blocare și evitare săgeți acuma am roata full

    Am mai cumpărat gheară de șoim+9 47 medie 4 gheață și cu 6/7

    Am schimbat pe Coif și mi-o intrat 15 foc

    Am cumpărat talisman foc+0 gool și lam bonusat și am schimbat și o întrat 20 insecte 3 apărare 20 zodiac 15 gheață și 25 pământ

    La biolog am dus 13 ramuri

    Buget 12kk

    Mai aștept sfaturi păreri 😀😀😀😀👍👍👍👍

  • Misto thread :) si eu vreau sa incep pe tigerghost cu un Lykan,vreau sa il fac maxim beta/padure pentru ca mi se pare prea multa investitie(pentru timpul si bugetul meu) ca sa trec la bosi. Dar mai vin aici la tine pe thread sa fur din sfaturile primite. Mult spor incontinuare!