Prezentare lycan

  • Bună tuturor

    Am să-mi prezint lycanul serverul Polyphemos regat galben

    nivel 35 m2 sufletul lupului rosu 17 puncte sufletul lupului indigo

    27 puncte vit 84 int

    arma de eroi tineri nivel 20

    Armura nivel 26 +9 1500 pv 4 evantai 4 maini grabă și protecție +4

    Coif nivel 21+9 gol

    Scut pentagon+8 putere 4

    Cercei abanosi+6

    colier de aur+4

    Brățară de argint +6

    Papuci nivel1 +0 1 blocare

    70kk

    La biolog am dus un dinte și a eșuat

    Cal nivel 3

    O să ramai o perioadă nivel 35 până o să fac iteme bune

    Am samanca nivel 40 m1 binecuvântare 17 ajutor

    Aștept sfaturi

  • up

    Am cumpăr Sulita Phoenix+9 38 medie pietre+3 se găsesc greu armele

    Brățară de argint+9 goală

    Abanosi +4 iam făcut +6 full bonus și bonusul 6 și 7

    Cal nivel 12

    La biolog am duși 4

    M3 sufletul lupului indigo și tot m2 sufletul roșu

    Buget 103kk

    Sfaturi pareri 😀

  • up

    Am făcut nivel 44

    Am luat pentagon+9 imun

    Am pus pe Coif 4 bonusuri și pe Brățară

    Am mai luat cizme+4 1500pv și Colier de aur+6 500pv doar să mai am un pic de pv până iau ceva mai bun

    Cal nivel 17

    Biolog la blesteme 0 duse au eșuat 2

    M4 sufletul roșu m4 sufletul indigo

    Full int 47 vit

    Mai am un farmer de nivel 35 war m2 aura

    Buget 356kk

  • up

    Am făcut nivel 53

    Am mai pus marmura pe Coif și am schimbat bonusurile 20 vampiri 10 vânt 12 pm 10 magie 10 diavoli

    Am schimbat pe Brățară 20 diavoli 10 foc full

    Și am mai schimbat pe abanosi 20 vampiri

    Am mai luat un tigru regal 20 zile cu skin Ellis

    Cal nivel 21

    La biolog 6 cărți duse

    Tot m4 la magi

    Buget 5 woni

    Sfaturi pareri 😀😀

  • Felicitari pt perseverenta si determinare :) Nu ai pomenit nimic de alchimie.Cum stai la capitolul asta? Sfat pt lycani nu am din pacate, sunt saman force dragon(zmeu). In opinia mea, lycanul e o combinatie intre sura AM si Razboinicul corporal.

  • Felicitari pt perseverenta si determinare :) Nu ai pomenit nimic de alchimie.Cum stai la capitolul asta? Sfat pt lycani nu am din pacate, sunt saman force dragon(zmeu). In opinia mea, lycanul e o combinatie intre sura AM si Razboinicul corporal.

    M-am apucat si eu recent de un saman zmeu pe Tara Romaneasca. Momental lvl 24, ceva sfaturi de pvm?

  • up

    Am făcut nivel 61

    Am luat Scut vultur+9 gol și lam făcut full bonus am schimbat și o întrat 20 vampiri 20 animale 6 exp 6 eso 6 diavoli

    Mi-am cumpăr alchimie legendara opaca

    Rubin atac medie și apărare

    Diamant dublu pc și apărare magică

    Jad dublu pv și abs

    Granat cu regenerare refacere și absorbite pm

    Mai trebuie să cumpăr safirul și onyxul să fac roata full să-mi dea bonusul

    Am vândut tigru regal

    M6 roșu

    M5 indigo

    M2 dinți

    Biolog 14 duse

    Buget 22kk

    Felicitari pt perseverenta si determinare :) Nu ai pomenit nimic de alchimie.Cum stai la capitolul asta? Sfat pt lycani nu am din pacate, sunt saman force dragon(zmeu). In opinia mea, lycanul e o combinatie intre sura AM si Razboinicul corporal.

    Mersi că ai trecut pe la mine😀

    Am perseverenta și determinare

    Mie îmi place jocul metin am mai jucat și mam lăsat dar mă atrage

    Alchimia acuma o fac deocamdată legendara opaca dar în viitor vreau să echipes alchimie mitică dar nu o să mă mai grăbesc

    Mai aștept sfaturi păreri😀😀😀

  • up

    Am cumpăr onyx cu șansa de blocare,critică și pătrundere și safir rezistenta war și ninja tare sura acuma am roata completă

    Am mai cumpărat Eșarfă xu 19% cu 54-92 atac 2 viteza de atac 1 semi 1 monștri 1 critică 1 farmec 1 eso 1 pătrundere

    Am vândut coiful de 21 și am cumpărat altul de 60+8 full

    M8 Roșu

    Biolog 6 suvenire duse

    Buget 38kk

    Mai aștept sfaturi păreri😀😀😀

    Edited once, last by Cristalin@ ().

  • up Am vândut abanosi și am luat deocamdată Cercei lacrima +7

    Am deblocat inventarul 3 inafara de ultimele 3 rânduri

    M6 indigo

    M3 dinții

    Biolog 1 glob dus

    Buget 178kk

    Mai aștept sfaturi păreri😀😀😀

  • up

    Am făcut nivel 75 pe lycan și pe samanca

    M9 roșu

    M7 indigo

    M4 dinți

    17 puncte sfâșie

    Am cumpăr gheara de 70+4 cu 45 medie Am luat-o ieftin o să o dau la +

    Am cumpărat oțel+9 2 abs pv 6 săgeți 10 vânt 500 pv 10 fulger

    Am luat Colier de cupru+9 goll și lam făcut full și o întrat 1500pv 5 blocare 8% regenerare pm 20% regenerare pv max pm+50

    Am mai luat pantofi de lemn+9 și iam pus 4 bonusuri mai trebuie să pui marmură și să schimb

    Am schimbat pe Scut și a întrat 10 vampiri 10 eso 6 orci 8 putere 8int o să-l las deocamdată așa

    Biolog 5 duse

    Buget 56kk

    Mai aștept sfaturi păreri😀😀😀

  • up

    Am făcut nunta

    M10 roșu

    M2 sfâșie

    Am făcut ghearele+9 în fiecare zi am dat câte un+ și nu o eșuat deloc are pus monștri și fatală +4 și ciob

    Am luat Scut leu+9 imun

    Pantofi Ia-m făcut full și am schimbat 1500pv 3blocare

    Biolog 8 duse

    Buget 2 woni și 95kk

    Am făcut un lycan pe schimbă acuma are nivel 31 m2 roșu o să-l fac 35 și o săl păstrez așa pentru farmat

    pe el am Armura de 26 și ghearele de 30 care le-am avut înainte și i-am mai cumpărat Coif de 21+9 și pentagon+9 goll


    Mai aștept sfaturi păreri😀😀😀

  • Iti sugerez sa te gandesti la alt caracter principal daca vrei sa cresti mai mult de lv 100-105 pe lycan, pentru ca te v-a dezamagi maxim pe viitor. Singurul lucru bun la lycan e dmg-ul dat in metine si in bosi de pe cal, in rest e pamant de flori si iti zic din experienta, ca fost lycan de lv 120. Animatia de atac e praff, combo la fel, in meley si altii bosi care se bat de jos da foarte slab , nu ca dmg ci ca atac in sine ( viteza atac, combo, animatie, etc) indiferent ce ai pune pe el nu face fata.


    Am vrut sa iti scriu mai de mult dar am zis sa ma abțin, insa acum ca am vazut cat esti de perseverent am zis sa nu te las sa te chinui degeaba ca apoi sa ajungi in situatia sa vinzi contul. Eu am renuntat la lycan si cel ce l-a luat de la mine a renuntat si el intr-o luna jumate dupa ce la luat ( el a jucat sura arme inainte de lycan, eu war aura ). Da dmg mai mare lycanul ca sura/war dar per total e cu 10 clase sub ele. Pe partea de pvp e foarte bun, dar pvm nu face fata la lv mare.


    Eu iti recomand sa faci lycanul maxim lv 100 pt coif cu atac si curea mobi si sa il tii pentru farm padure fermecata + beta, nu merita mai mult, si sa iti faci alt caracter in cazul in care vrei sa faci mai mult de lv 100 pe viitor. Eu unul am revenit la war aura , care e mult mai versatil ca lycanul + un ninja pe care o sa il fac de meley / hydra.


    Joaca cu abanosi pe lycan ( pentru pv ) si fa set cu INT pentru bug la suflet rosu, te ajuta enorm 150 dmg + patrunderea de la setul INT, in rest spor si bafta pe viitor, dar gandestete serios ce vrei de la lycan pe viitor, pentru ca o sa te dezamageasca...Si eu am fost foarte entiziasmat de el, dar incet incet i-am descoperit minusurile , care sunt foarte mari.

    I don't go lookin' for no trouble
    But somehow the trouble always finds me
    Don't make me have you in the trauma center
    With your momma cryin'
    ‘Cause her only son is dyin'
    She don't know it's just your karma catchin' up
    ‘Cause I'm a drama setter

    Edited once, last by Sayabuse ().

  • Salut și mersi că ai trecut pe aicea

    Mie îmi place lycanul,am încercat toate celelalte caractere dar nu mă atrag să joc pe ele.

    Eu vreau pur și simplu să joc de plăcere,nu mam gândit ce nivel o să-l fac maxim, joc metin când am timp

    :thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

  • up

    G6 roșu

    M9 indigo

    M5 dinți

    M5 sfâșie

    Biolog 15 crengi duse

    Am cumpărat abanoși+9 20 animale 3 sângeros 10 vampiri 4 eso 20 diavolii și 6 și 7. Max.pm 80 și max.pv 400

    Pe samanca Am gătat Biologul de 30

    M6 binecuvântarea

    M3 ajutor

    M2 reflexie

    Buget 27kk

    Mai aștept sfaturi păreri😀😀😀

  • up

    G9 roșu

    Am cumpăr oțel+9; 10 fulger,10 daune pv ,1000 pv,full și bonusurile 6 și 7 de schimbat pietre+4

    Am vândut vechea armură

    Biolog terminat

    Buget 13 woni


    Mai aștept sfaturi păreri😀😀😀