Posts by Adrian197

    Salut, propun ca recompensele de la misiuni sa fie schimbate. Inafara de xp totul e cam degeaba te alegi cu 10k și un inel de logodna sau o bratara de argint inafara de misiunile de la biolog care sunt și singurele care se fac în general. Nu primești mare lucru. Și e frustrant mai ales pe un server nou unde contează fiecare yang și fieraru sparge iteme când nu te aștepți. Dacă ai primi o arma +7 sa zicem și 100-200k la misiune te-ai descurca și ar fi populate serverele intr-o proportie mai mare. Ce sa fac de exemplu cu o sabie bastard +3 sau alte iteme de genul.

    Eu zic ca dacă se baga un server nou sa nu fie aceiași mizerie dar ambalata mai frumos. Nu e problema costul serverului. Voi ați început cu Meley și Hydre și alte lucruri scoase din context.

    Nu e vorba de 5 euro pentru a te juca e vorba de 5 euro pentru a muta jucătorii de pe um server pe un alt server unde avantajele sunt apa de ploaie.


    Numai la noi pot aparea astfel de plangeri...suntem campioni la ” sa ne plangem ” .Este jocul lor, au voie sa deschida sute de servere noi daca asta vor.Daca sunt clienti care isi doresc un server nou, mai usor, cu plata, care e problema voastra? Dupa descriere pare un server super frumos cu multe facilitati care te ajuta sa te ridici repede...si acum asta cu 5 euro pe luna...serios?...5 euro?Asta este pomana, sau aproape gratis...aaa...sunt cativa care si-au facut si ei breasla de meley/cont de hydra si cand sa produca de un strat mai gros de pateu pe paine vin astia de la GF si deschid servere noi exact cum am cerut noi tot timpul.Din 2012 toti cer un server cat mai apropiat de private, a venit acel moment si...soc si groaza. 5 euro...averea noastra...nici nu bagam pe un rahat de server fara nimic cate 100 euro...pe asta de 100 euro joc 20 de luni si fac si mult mai multe.Va astept pe server.

    Nu e vorba de 5 euro pentru a te juca e vorba de 5 euro pentru a muta jucătorii de pe un server pe un alt server unde avantajele sunt apa de ploaie.

    Propun sa băgați un server care dacă are abonament măcar sa aibe hărți noi mobi noi poveste noua arme noi cufere noi. Nu iar aceiași chestie cu drop yang xp și bosi care mai degrabă strica jocul decât sa îl înfrumusețeze dacă ai un cont de începător. 5 euro ca să divizați serverele e prea mult.


    Sa nu mai zic ca jocul e plin de bug-uri și ați preferat un buton de deblocare în locul rezolvării bug-ului. Ratezi skillul cu stun de la mental, atacul basic de arc și asa mai departe

    placa de surf e cel puțin ciudata într-adevăr dar dacă ar apărea o clasa noua cu pușcă cum e în GuildWars2 ar fi tot din contextul jocului din moment ce pe mape găsești tunuri ca și ornament.

    Propun sa nu mai primim atenționări sau altele dacă răspundem unor membrii de pe forum în postările noastre. Este ciudat sa ai voie o singura data sa postezi și după sa nu poți discuta. Poate s-au înțeles greșit datele problemei sau vin cu ceva nou, un update. Iar sa dai mereu edit nu e același lucru cu a răspunde. Mulțumesc!

    La lvl mic e mai bun razboinicul mental deoarece rezista mai bine la mobi si metine, nu ai nevoie de buff. Plus cărțile mult mult mult mai ieftine.

    Server Carpathians

    Nume Fares

    Locație: Map 1, Valea Orcilor, Map 2

    Ora : aproximativ 14:15-14:25

    Regatul Albastru

    BUG-ul se întâmplă la câteva minute după ce dispare.

    Am pus săgețile pe caracter, am echipat arcul, m-am apucat să atac monștrii și o data la câteva minute caracterul atacă dar nu provoacă daune celui atacat. Uneori se întâmplă ca nici magiile sa nu provoace daune.

    Dacă schimb ținta BUG-ul dispare.

    Pozele sunt irelevante.

    Nu am reușit sa găsesc un site pe care sa urc filmulețul, se întâmplă exagerat de frecvent.

    Reproduceţi pașii și bug-ul apare.

    Verificați dacă se întâmplă și în PVP.

    Mulțumesc! Toate cele bune!

    Contra.. Daca se va baga asa ceva playerii vor putea face iteme cu ce bonusuri vor ei.. de ex 2k pv 15 sabie 15 2 maini 15 pumnal 15 sageti etc.. daca nu le convine bns il scoate si gata



    FireStart3R: Atentionare pentru nerespectarea regulamentului!

    Te rog sa lasi userii sa isi spuna punctul de vedere fara a corecta tu fiecare persoana si fiecare opinie.