• Eu nu am nimic cu nimeni care isi doreste sa joace acel server e parerea fiecaruia daca il joaca sau nu. Doar ca nu suport sa fie ridicat in slavi un server care o sa fie un esec din fasa pentru ca nu v-a avea playeri. Cum spunea si Savvy mai sus , nu dai doar pentru un cont ci pentru toate. Pe mine nu ma deranjeaza aia 5E pe luna, pentru ca pana la urma i-as da daca ar fi un server reusit, dar gandestete tu cati ar da ? Si de aici trage concluzia cati play-eri v-a avea serverul...Faci bosii mai usor, cresti mai repede? La ce bun daca esti singur pe server? E mai lejer sa descarci de pe net un server de metin sa il modifici de unul singur si sa ti-l tii hostat in PC si sa joci singur pe el, pentru ca v-a fi acelasi lucru si cu serverul asta. Eu asta incerc sa explic, nu neaparat voua playerilor ci celor care pot ssa faca ceva, dar din pacate pe ei nu ii intereseaza de parerile noastre. Si tind sa cred ca nici pe Turcia nu v-a avea mare succes pe termen lung, din cauza costurilor mari pentru a intretine o platforma de meley, etc. Daca se vrea iar sa se joace cu breslele ar trebui sa mareasca rezistentele la bosii, alchimia a stricat jocul in echipa inca de la introducerea ei ...

    Prietene, fa putina linista ca latrii degeaba pe topicul asta. Este un server pentru oamenii care sunt capabili sa joace si impreuna.

  • Nu e vorba de 5 euro pentru a te juca e vorba de 5 euro pentru a muta jucătorii de pe um server pe un alt server unde avantajele sunt apa de ploaie.


    Numai la noi pot aparea astfel de plangeri...suntem campioni la ” sa ne plangem ” .Este jocul lor, au voie sa deschida sute de servere noi daca asta vor.Daca sunt clienti care isi doresc un server nou, mai usor, cu plata, care e problema voastra? Dupa descriere pare un server super frumos cu multe facilitati care te ajuta sa te ridici repede...si acum asta cu 5 euro pe luna...serios?...5 euro?Asta este pomana, sau aproape gratis...aaa...sunt cativa care si-au facut si ei breasla de meley/cont de hydra si cand sa produca de un strat mai gros de pateu pe paine vin astia de la GF si deschid servere noi exact cum am cerut noi tot timpul.Din 2012 toti cer un server cat mai apropiat de private, a venit acel moment si...soc si groaza. 5 euro...averea noastra...nici nu bagam pe un rahat de server fara nimic cate 100 euro...pe asta de 100 euro joc 20 de luni si fac si mult mai multe.Va astept pe server.

  • Eu zic ca dacă se baga un server nou sa nu fie aceiași mizerie dar ambalata mai frumos. Nu e problema costul serverului. Voi ați început cu Meley și Hydre și alte lucruri scoase din context.