"o viata mai buna"

  • Sunt de parere(din nou) ca nu ar trebui adaugat pe Carpathians atacul automat si transfer server. Fiecare server e special si asa trebuie sa ramana. Ce ar insemna sa cerem cei de pe Tara Romaneasca si Romania dropu de pe Carpa, Tiger. Sfat pentru cei care au facut din joc o afacere(sau isi doresc sa o mentina sau se tem ca o pierd), jocu e joc. Gasiti-va un job. Nu e normal sa ai "n" platforme de meley, si dupa ce faci clip ca le vinzi si nu stiu ce, sa vii sa mai ceri asta. Baiatu asta bastianq e.. sa nu zic nerusinat.

  • Pro atac automat

    Pro world boss

    Pro flower power

    Adevarul din pacate este ca sa cam invechit treaba cu carpa si intr un fel regret ca am inceput pe carpa pentru faptul ca nu are atac automat

  • Pro atac automat

    Pro world boss

    Pro flower power

    Adevarul din pacate este ca sa cam invechit treaba cu carpa si intr un fel regret ca am inceput pe carpa pentru faptul ca nu are atac automat

    La fel, am jucat carpa ca si shaman, am facut niste recorduri personale incredibile ca la urma sa ma las si sa dau tot gratis la incepatori doar pentru paftu ca nu are atac auto. Daca ar avea atac auto as reveni oricand pe Carpa fara sa ma gandesc.

  • Un simplu exemplu de ce s-ar distruge economia pe carpathians cu atac automat: mi-am crescut recent cateva conturi la orci pe carpa si am dropat undeva la 100 de dinti de ork intr-o ora si cateva minute(drop insane)... deeeci sa zicem ca am avea atac automat si un wayne 30 de zile la o medie de 100 dinti de ork dropati in 2 ore de batut... pe server un dinte costa 3kk, la niste calcule simple ies undeva la 1200 de dinti in 24h (echivalentul a 36w), respectiv 36.000 dinti in 30 de zile (aprox. o luna) asta rezulta undeva la 1.080 woni din dinti de ork :)))) iar calculele astea vor avea acelasi rezultat incredibil pentru orice material de upgrade / item pt event... vorbim de un server unde la event cl cu un cont de 70 faci 1k cl/ora in sd3 in timp ce pe alte servere si la lv 50 faci mai putine... nu stiu de voi dar eu nu as vrea sa vad cl-uri la 30-40kk stack-ul( ex. emerald unde se fac la un event mai multe cl-uri decat are nevoie tot sv 1 an ) sau cufere okey / rege la 5kk buc.

    eu: :thumbup: samancele: :love: aia' de 105: :hail: