Posts by OldCrooW

    Salut,daca te ajuta sau nu eu joc din 2010 ,cu mici pauze dar nu m-am confruntat cu asa ceva si din experienta mea pe diversele conferinte de atunci si pana acum daca nu ai impartit cu cineva contul sau daca nu intri pe jocuri private nu ai cum sa patesti asa ceva,sa zicem ca prin absurd ar avea ca si tine cineva acelasi user name parola ceea ce este exclus si putin probabil pentru ca din start iti spune sa iti alegi un alt nume o alta parola sau mail in cazul noului mod de joc GF,deci gadestete bine de unde e buba si sa nu ti fie jena se intampla suntem oameni insa poti ajuta pe altii care pot pati ca si tine ,spune concret ai jucat metine private sau ai incercat cu ceva?Ai vreun amic care cica e ''bun''?Daca stii motivul de unde ai fost spart si nu spui ba mai mult continui sa negi ca nu ca nush ce nu,sa stii ca asta nu schimba cu nimic situatia ta!Imi pare rau ca se intampla in 2022.:beer:

    Nu este posibil acest lucru sunt multi care nici nu stiu de forum de sistemul de tikete vor doar yang costume cufere lvl si vor baga md fara stres ca sa nu mai zic de jucatorii vechi care sunt dependenti de costume skynuri etc pe care o sa trebuiasca sa le prelungeasca apoi vin fabricile de woni si respectiv vanzatorii
    de woni care la fel vor da preturi exorbitante pe vouchere sau isi procura singuri md urile deci e cam greu sa impiedici acest lucru e chiar imposibil pentru ca tu ai partea ta de frustrare eu poate nu o privesc asa desi poate si eu am nemultumirile melele legate de joc insa asta nu ma face sa renunt la ce ma face multumit pe joc gen niste costume decente ceva runuri linistite etc imi vad de trb si de joc,Jucatorii sunt multi si caracterul lor variaza deci e greu sa pui stop o luna fara MD e ca si cum nu mai alimentezi masina ca e '''7 lei motorina--culcat:evilgrin:'''tot timpul or sa fie jucatori care baga cardul pe joc nu exista zi ora minut pot fi unele scaderi in functie de zile de salariu etc dar sa pui stop la MD nu cred ca e posibil deci degeaba incerci sa opresti asta pentru ca te lupti cu morile de vant practic.Indreapta ti gandurile spre altcv nu ti mai stoarce creerul aici!:beer:

    Salutare,acest eveniment reprezinta ceva simbolic,14 februarie ziua dragostei etc puteau lasa dropul la ele activ asa cum au fost si acum cativa ani cu o mica schimbare poate la acele add vrajeste puteau baga ceva costume pentru si atentie ce spun pentru SKYN de 1zi fara bns costume pe care baietii sa le faca cadou fetelor si invers,jocul este prea evoluat si..sa pice dintr un trandafir sau o ciocolata o licoare violet sau una blue.. stiu ca gestul conteaza insa.. nu cred ca pe Metin mai are rost asa cv..Ia-ti stricat conceptul GF de cand ati implementat alchimia lumea isi face singura samance si face totul solo. nu mai e ca in alti ani cand cu drag ajutai pe fata sa faca un cont de saman unii sunt si in realitate cu familii copii cunoscandu se in joc,Acea traducere de la eveniment este eronata multi jucatori nu stiu si crezand ca pica la metine si bosi ca in alti ani farmeaza non stop in speranta ca poate pica.asadar radeti de ei,asa cum puneti acele cufere la ruleta si pe site ul jocului scrie mare si clar JOACA GRATIS,ei bine unii chiar joaca gratis,de ce nu ati lasat acele cufere cupidon la metine si bosi cum erau si in alti ani?Oferiti cumva prea mult?Ori organizezi ceva cu o limita poftim de drop dar totusi ii vezi culoarea acelui item simbolic si nu doar la roata indragostitilor de pe item shop ori nu l mai anunti cum tam tam cu amulete si cufere pentru ca lumea asta intelege ca sunt in drop la metine si bosi!Vi se pare normal?Mie nu.:beer:

    Salutare,sunt 3 posibilitati

    1.Ce ai mentionat mai sus adica foloseste hack

    2.Pot fi mai multe persoane care pescuiesc la evenimente ( aici ma refer la familie ,amici etc)

    3Respectivii fac bijnita cumpara atunci cand este event la 3 kk sa zicem deschiderea si oda la 5

    Poate vede cineva ce ai postat si o sa verifice!:beer:

    Ma uitam pe live ul lui Kraze..a gasit in v1 un colorat cu hack smecher, na zi ceva frate meleu.Tu player normal baga bani in joc ca faci treaba, el a spart 1000 md pentru un nazar de 30 zile...dapai io ce fac cand ala cu hack bate freee totv 1 v2 sd 3 etc fara amuleta ca de fapt are 10 amulete nazar una peste alta :)) si toate bonusurile merg..plus ca de pusca la suparare un click tot map1 e mort + conturile de pe schimba existente sau nu..ce sanse am eu jucator normal? GF la tine ma refer?ORI PUI OAMENI COMEPTENTI DACA VREI SA MAI AI JUCATORI DE METIN2.ori te lasi si aia e!Te depasesc aceste situatii de ceva vreme buna,io stiu asa daca am o firma buna,indragita de lume si am profit,nu ma uit la 1000 e in + pe care i ofer unui om capabil sa aive grija de serviciile mele,cand zic capabil zic om care stie jocul cap coada,problemele jucatorilor,vulnerabilitati dar si necesitati etc daca voi din 2 ch si questuri dificile (nu astar fi o problema )dar oferiti premii irelevante si cu toate astea credeti ca asta e viitorul lui Metin2 si pe langa astea ai codati cu miile in mape,mai bine stop si v-a ocupati de alte jocuri!Scurt si pe 2(Viorel din Blagesti'' o auzit tata lumea nu se iarta nimica'')Nu acuz STAFUL RO! V-a rog din suflet si voi toti care cititi ce am scris aici incercati sa intelegeti ca nu STAFUL RO are controlul deplin ci dezvoltatorul jocului, daca el nu isi ia masurile necesare anti hack nu e vina lui grafix chamely si care alti gm sunt la noi dar si pe alte comunitati nu e de vina GM u.el baneaza 100 sa zicem pe ora dar alti 500 revin.Sincer sfatul meu GF e asta..STAI 8 LUNI 20 luni 2 ani CAUTA UN PROGRAM CARE ISI FACE TREABA implementeaza l in joc si apoi ai liniste si siguranta pe joc!Pana atunci..aduci amagiri si dezamagiri jucatorilor corecti!Spor la joc celor curajosi.

    PS: CREDEAM CA PRIN AUTENTIFICAREA IN 2 FACTORI NU AM SA MAI VAD CODATI PE JOC SI MA GANDEAM CA ASTA E DE FAPT SCOPUL DAR....:dash:

    Jassin Luigi doar a prezentat si dezbatut anuntul tradus de Half pe comunitatea Ro.Unde ai vazut tu ca a sustinut intr u totul acest concept de servar?Una e sa prezinti alta e sa sustii si sa aprobi,uita te atent la video mie unu personal mi s-a parut nemultumit de faptul ca nu exista arme tineri eroi si a mentionat ca este

    deschis catre un topic pe forum cu privire la ce anume sa fie si ce anume sa nu fie pe servarul temporar.Esti intr o mare eroare si vrei doar sa aduci niste acuze nefondate zic eu!In loc sa ne dam cu parerea despre ce anume sa fie si ce anume sa nu fie pe servarele astea temporare.. unii se folosesc de asta sa dea cu hate in x y z.Fii om si nu da cu hate,fa ceva constructiv.Asteptam opinii decente si civilizate!:beer:

    E conceput prost din start fara arma eroi si fara ch uri, deja.. e clar cam cat de multi jucatori doresc ei sa intre pe aceste servare :).la noi ca la noi dar pe turcia tot 2 ch :)))).In loc sa dea buna dispozitie si o energie pozitiva jucatorilor ii impovareaza cu nervi si frustrare ,nu i place nimanui sa stea blocat la misiuni pentru ca is f multi sau sa creasca ptr ca la fel sunt foarte multi inteleg ideea de competitivitate dar este exagerat!o sa vedem ce va fi..multe sanse nu i dau..poate o sa fie cativa jucatori care merg pana spre yohara desi nu vad rostul ptr ca premiile sunt f mici nu e nimic motivant multi care baga bani au premiile alea in distribuie de la Roata,asa ca doar sa iti doresti sa joci de la 0 sa nu ai cont si sa zici ba hai ca incep pe servaru asta ca ai parte de exp mai mult.in rest.. cred ca e cam degeaba.:beer::lol: