Posts by BIGBOSS1234

    gm ar putea sa intre sa rupa mapele in 2 dispune de echipament full ar trebui sa faca ei teste nu noi

    De ce ar trebui ei sa isi piarta timpul lor care oricum e voluntariat nu e un loc de munca si oricum tu ar trebui sa descoperi jocu nu sa ai toate pe tava unde mai e farmecul? Plus ca daca vrei sa stii ceva nu cred ca e greu sa intrebi pe unu de lv mare care stie de ele ,nu cred ca nu ti-ar raspunde

    informatii despre mapele noi bosi mobi etc cand apar pe wiki ?costumul aura pt upgrade ce materiale trebuie?are sansa de reusita 100%
    ?zici ca doarme stafu doar apare si da warn sau topic inchis.-))a murit wiki pe metin2 ro

    tot ce apare pe wiki e luat din feedbackul jucatorilor(pentru aia turci nu staffu sta sa vada ce si cum e jucatori trebuie sa le spuna ce si cum e prin mapele si cu itemele alea si dupa aceea se posteaza pe wiki deci ar fi bine aia de lv mare sa incerce sa dea un feedback ca asa am afla toti ce e cu ele)toti stiti sa va luati de staff ca fac aia ca nu fac aia si alte prostii in loc sa incercati si voi sa dati feedbackul pe forumu asta cum ar trebui.Nu vad un topic pe aici in care sa nu vina un destept sa atace stafful ca nu isi face treaba dar nici unu nu se gandeste ca toate se pot face doar dupa ce se primeste feedbackul(nu injuraturile) de la jucatori

    Eu ti-asi sugera pana reusesti sa iti iei iteme,skilurile si ceva alchimie sa ramai la lv 75 ai unde farma si daca e ceva event intre timp poti sa profiti si de el daca faci lv 90 sa farmezi la metine o sa fie cam greu fara alchimie si iteme .La lv 75 daca chiar vrei sa farmezi poti farma v4 pica arme pentru pet scoti binisor din ele + daca ai chiar noroc o arma cu medie frumusica(din cate am observat au crescut dropu la armele cu medie mai mare) si daca chiar vrei asa mult sa faci lvl mai mare iti propun sa te apuci de pe acum sa iti faci un farmer de lv mai mic 54-61 pentru eventuri cum e cl/mingi etc

    Eu cred ca voi jucati de pe pentium 2 sau aveti internet prin ața de la perdea eu stau si bat hackeri cu conturi din alt regat cand ii prin si nu iau niciodata kick.Pentru hack tot incearca sa gaseasca o rezolvare problema e ca si ala se poate updata dupa ce iese noua versiune de joc deci tot aia e pana nu gasesc ceva util

    rubin legendar sau opac ca n-am inteles? si cred ca rez la abilitate e pe diamant, si nu cred ca am nevoie de rezistenta la abilitate momentan.

    alchimie legendara merge de la opaca pana la excelenta deci da legendar opac si da e rezistenta la paguba medie nu eram atent ma gandeam care ce mai da si ti-ar fi util
    Oricum daca tot bati v1 sa cresti eu zic sa o iei incet si in timp ce cresti sa strangi cioburi pe samanca si incet incet iti faci alchimia singur.La iteme incet incet le faci si pe alea coifuri daca dropezi la broaste si le faci la dt+8 prinzi un event ceva le bonusezi si incet incet te ridici

    un rubin legendar bun ti-ar ajunge unul opac cu atac,paguba medie ,rezistenta la paguba abilitati sau aparare
    pe jad 2x max pv si absorbtie pv
    si granatul doar pv conteaza care il ai si daca e praf
    preturile pe romania nu le stiu ca nu joc acolo din cate am vazut sunt destul de scumpe rubinele la granat daca ai noroc sa nu esueze din 40kk iti faci un legendar il faci +4 si il pui pe tine

    Singura varianta ca sa rezisti mai bine ar fi sa iti faci alchimie dar mai greu si destul de scump dupa lv 55 va fi mai usor sa faci rost de aparare autorizatile evoluate la maxim cand ai militar iti dau destul de multa aparare in rest cam astea ar fi toate variantele sa reusesti sa bati v2
    Sau in cel mai rau caz treci pe sura am si cu ala e mai usor

    daca vrei ai cum scoate si da v1 nu ai nevoie de 700 aparare dar dupa v2 camera mare o sa ai nevoie de tot ce a enumerat mai sus ca sa poti bate decent
    Cat despre imun ai nevoie si v1 doar un scut de 41 +6 ala e egal cu 0 daca nu ai iteme eu zic ca nu merita sa faci lv degeaba