BIGBOSS1234 Maimuță de piatră

  • Member since Sep 29th 2016
  • Last Activity:
Posts
67
Likes Received
77
Points
359
Profile Hits
953
  • Normal ca jocul trebe sa evolueze cu chestii noi pentru care trebe sa muncesti ceva timp sal e faci dar nu cu toate prostiile de pe private cum se tot propune aici pe forum(alchimie la shop,sau prostile cu licitatile care dupa mine nu sunt gandite chiar deloc)eu nu am zis ca jocul nu trebe sa evolueze dar nici chiar sa faci lv 60 in 2 zile.Normal ca tot timpul trebe sa se bage ceva pentru cei mari care au ajuns la lv maxim si nu au ce face dar nu si pentru cei mici deja jocul le da celor mici o sansa cu mult mai buna decat era cand am inceput noi sa jucam pentru a se dezvolta

  • Tin sa te anunt ca am 105 sunt deajuns de vechi si eu, idea este ca mor cand vad postari in genu, lasati jocul asa e bine asa, sau era mai bine in 2009 vedeti ca sunt private care se tin de acele sisteme fara toate upurile ce sau bagat pe ro, puteti juca acolo daca vreti in 2009 pe ro se evolueaza, uite sa iti mai spun ceva, de cand am deschi jocul si am vazut ca fiecare caracter avea cate 5/6 skiluri, chiar de atunci am inteles ca jocul va evolua cu timpul si se vor baga noi skiluri altfel nu faceau acele soatii goale asa in doru puli, am sa te rog sa ma contactezi peste cativa ani sa imi dai dreptate, pana si la cal se vor baga cu timpul noi lucruri si acolo sunt patratele goale ce trebuesc umplute cu noi idei nou lucrusi si de ce nu noi skiluri pentru cal!!!