Posts by kamikamikaze

    E ridicola propunerea ta , nu cred ca tiar conveni tie daca ai avea lv campion sati scada un lv daor ca faci o anumita misiune sau esti nevit/a sa treci print-ro anumita mapa ca sa ajungi in alta . O Limita de lv pentru anumite temnite cum ar fi sd3 , v2 paote ca ar fi utila ,dar scaderea din lv campion e prea exagerat + ca nu faci lv campion intro secunda . Cat despre farmatul celui de lv campion e foarte dificila din cauza ca pe nicaieri nu gasesti informati despre mapele : yohara si celelate de genul unde sa poti gasi anumite informati in privinta itemelor necesare sa poti rezista + ca in yohara si celelate mape nu poti bate fara : ALCHIMIE EXCELENTA ( precizez ca alchimia excelenta nu creste in copaci din map1 sau poti spera ca o poti face singura/r ) SI ITEMELE + TALISMANE + ELEMENTE , nu e asa de simplu si usor pentru cei de lv campion . apoi cine iti cumpara obiectele ce le dropezi la lv campion ? piata e moarta , si daor aceia de la barbut au tot yangul si woni + itemele bune , cu ce paoti avansa sau farma daca nu ai $ si nu ai un item cat de cat sati fi de ajutor in anumite mape ? . probleme sunt multe dar nimanui nui pasa de noi cei ce ne pierdem timpul si unii dintre noi $ reali pentru ceva ce nu este de cat profit pentru ei si saracie pentru noi . JALNIC SI TRIST IN ACELASI TIMP bataia de joc din partea stafului . tombola unde primesti 15 minereu sau 50 licori rosie sau albastre , nici un premiu util sau folositor asta arata ata dispret din aprtea stafului pentru jucatori care pe moment ii mai are pentru putin timp.

    Buna. Vreau si eu sa propun ca cei care fac nivel campion sa nu mai aiba drop in mapele pentru cei de lev sub 120. Nu e normal eu care am nivelul pentru bosii respectivi (meley, nemere, razador, jotun etc) sa ma chinui cu de toate sa ii fac si pretul la cufere e tot mai mic pentru ca vin cei cu nivel campion care fac si singuri si bat cu o mana la spate pentru ca ei au manusi si tot felu de lucruri in plus de care beneficiezi doar la nivel campion. Nu ai loc de ei peste tot si scad preturile la orice in schimb ce provine din mapele lor e scump de ustura iar ei fac bani si din ce farmam noi si de la ei . Sa faceti ceva care sa le dea optiunea de a scadea inapoi un cont de la grad campion la 120 si sa nu mai poata folosi toate lucrurile acelea in plus dar sa nu mai poata bate cei cu lev campion la bosii pentru cei sub 120 . Fiecare sa poata vinde ce produce la nivelul lui . Nu bate cont de lev 95 razadorul sau nemere ca nu are voie dar cei mai puternici pot farma bosii celor mai mici ?

    Salutare ! In legatura cu misiunea de mai sus cat si cu inceputul misiunilor : Scrisoare Gnoll 1 si 2 cat si Colierul ghimpat de la MatrixWar + misiunea cu praful carapax , si eu ma chinuiesc de cam + - 6 ani cu aceste misiuni , pe un cont am chinuiesc cu colierul pe celalat cu praful carapax care nu cade in nici un fel am incercat cu 3 manusi ale talharului in zadar nu cad de loc , am facut tikete tot ce misa raspuns ca : ,,trebuie sa ai noroc sa sa insist ca va cadea ea odata si odata'' . cam jalnic raspuns din partea stafului . Succes iti doresc pentru misiune inca mai am o mica speranta ca paote paote se va face ceva cu problemele existente si ca vor ridica ratele la expereinta , la reusite alchimie si iteme + dropul upurilor pentru itemele de lv 96 + cat si celeleate upuri si o dorinta si in acelasi timp un beneficiu scaoterea jocului de noroc care a saracit de tot servarele si a distrus piata astfel in cat vanzarile sunt inexistente sau nu mai poti cumpara nimic la un pret acesibil .

    Salutare deschid acest topic in privinta erori ::sniper: jocul este indisponibil pentru tine , te rugam contacteaza suportul ! :rocketlauncher: trist si jalnic in acelasi timp ca nimanui nui pasa si nu are o rezolvare in privinta acestei probleme si a altor sute de mii de dificultati ce exista pe acest joc, am o nelamurire cu privinta la piatra metin salvare cum pot scapa de ea de pe invetar ?;(:dash:.

    Salutare tuturorr! Dupa cum stiti au fost facute cateva modificari cu ceva timp in urma, am si eu o problema ce nu gasesc rezolvare. Acelasi lucru ar fi: descid metinul intru pe cont dar in scurt timp ma deconecteaza la un interval scurt de timp. de ce si ce ce pot face? am reinstalat metinul si dezinstalat de multe ori. Tin sa mentionez ca sunt calculator si INTERNET FOARTE BUN! o solutie va rog