Posts by JustCata11

    Foarte frumos,cred ca asta mai trebuia jocului dupa un update de toata jena,executat in cel mai execrabil mod.De la zi la zi se infunda si mai tare jocul iar cine spune ca nu e asa se minte singur.Admit ca nu toate greselile care s-au facut tin de gameforge,dar de data asta si-au dat cu barda in oo.Foamea de bani a stricat un joc minuntat,pacat.RIP metin,cred ca daca nu scapa de sub gf nu o mai duce mult.Vom vedea.Sa incheiem acum in stilul in care ne-a obisnuit staff-ul,adica ironic.

    Joaca gratis,acum cu 25% mai scump.=]]GG!

    Noul client este bun si util, insaaaa..faceti fraților ceva ca se deschide un client la 10 minute... sa nu mai spun cat de prost optimizat e si cate resurse mănâncă. Ideea a fost buna, dar cu pusul in practica e o problemă...No hate. :)

    Intentia lor a fost buna,sa iti pui toate conturile la un loc si sa ai acces la ele rapid,insa ei au uitat cateva chestii,au uitat sa anunte ca asta va fi implementata oricui cu forta,au uitat ca un client se deschide in 5 minute,au uitat de partea cu mail-urile,pur simplu au aruncat o idee pe masa,au zis toti da si peste noapte au si bagato,nu asa se fac treburile.Sa nu mai zic,ca la fel ca si alchimia mitica ne-au zis cu o zi inainte,vedeti ca de maine dam tot jocul peste cap.Cred ca asta va fi una din ultimele lor greseli.=]

    Si deja s-a facut o mentenanta iar eroarea nici macar nu e recunoscuta ca fiind un bug.Si mie mi se deschide la fel de greu, astepti enorm pentru un nou client..

    Incerc sa imi aduc aminte cand s-a facut ultimul update fara sa se strice ceva.Propun celor de la GF sa sugereze celor de la webzen,cat de subtil pot ei, sa concedieze pseudo-programatorii pe care ii are acuma si sa faca niste angajari serioase,poate si niste salarii serioase,nu de alta,dar poate mai apucam si noi vreun update calumea care sa nu necesite reparatii inca de cand a fost implementat,

    Astepteam sa intre Half sa ne spuna ca e din cauza calculatoarelor noastre,sau din cauza faptului ca avem sisteme de operare piratate.:) Nu vreau sa fiu rau,dar asta e adevarul.Sau in cel mai rau caz intra si spune: Stim problema,deja a fost anuntata si se lucreaza la o solutionare..Chestie care se tot repede si devine din ce in ce mai frustranta.

    Un nou "update" bagat fara sa fie anuntat,fara sa fim intrebati, fara sa se gandeasca la noi, multumim frumos gameforge.Nu vreau sa fiu critic,dar in ultimul timp...au cam luato razna cu update-urile..Si nu in favoarea jucatorilor

    " va aduce un profit destul de bun GF-ului" .Am ajuns sa urasc atat de mult chestia asta,e ca si cum te-ai milogii sa iti ia banii,iar apoi ne plangem ca baga gf doar chestii si eventuri in itemshop...Voi i-ati invatat asa,felicitari. Haide sefu baga si tu asta,ca iti ies si tie ceva banuti....O atitutine de sclav,daca imi permiteti.
    Cand despre idee,contra.
    Daca vrei sa iti asumi riscul bagi 6/7,daca nu ,lasa itemul asa cum e acum.

    te doare capu de evenimentul asta , sincer iti trebuie memorie fotografica prea buna , iar cred ca iti trebuie multe jocuri pana memorezi fiecare boss (tip de carte) am numarat 15 pana acuma .


    o sa revin dupa mai multe jocuri, dar pana acuma mi se pare aproape imposibil sa iei aurul (exceptand cazul in care iti sun puse toate 3 in ordine)

    Poti sa iei auriu daca dai reroll la final pana iti sare yangul din invetar.

    Si eu am patit cu primul set, l-am terminat si a "inghetat" fereastra :)) Nu se scurge timpul, nu primesc recompensa, nu nimic.Sa vedem cum va fi in continuare, cuferele de aur si argint par sa aiba drop dragutel..

    Multumesc frumos.=] Poate vede si fratele @dxseba cine face tiganii,eu sau gameforge.Astept scuzele.=]

    Vad atatea discutii pe tema versiunii 19.3 si pare destul de interesanta, dar ..Un mare DAR din nou,ce nu vad este implicarea celor care au parteneriat cu Gameforge sa ne arate si noua ce e mai exact cu acest update.Destul de ciudat....Avand in vedere ca ei au acces la Beta,dar nu e problema,ne-am obisnuit.:D
    Doar ca idee,turci si germanii au postat.