Luca14 Maimuță de piatră

• Member since Nov 30th 2018
  • Last Activity:
Profile Hits
489
  • Salut acolo la ,,contul de joc,, pe mine nu ma lasa sa dau pe rotita accea pentru a afla cum sa sterg caracterul, apas dar nu mi se deschide nimic.. si inca ceva la suport joc imi bag contul si zice ca datele nu sunt corecte.

• salut, dupa ce dau pe linkul de pe email, ma trimite pe pagina principal de la gameforge, practice nu pot reseta parola pentru ca nu ma redirectioneaza la o pagina in care sa introduce datele.

• Nu pricep, la ce link te referi? Daca e vorba de parola de la depozit, in momentul in care dai click pe link-ul primit in e-mail, parola ta va fi resetata automat la 000000, iar la prima incercare de a deschide depozitul, in joc, ti se va cere sa o resetezi. Link-ul din e-mail e valid doar o ora, deci daca nu dai click pe el in acest interval, va trebui sa il ceri din nou.
      Daca tot nu reusesti, fa ticket, nu fac parte din staff si cu mai mult decat atat nu te pot ajuta.

• Păi a fost un GM la noi la rosi pe server nemesis si mia zis sa intru pe (MIRC) sa iau legatura cu cineva din staff ,dar nu stiu cum

• Nu l-am luat din cutia poștală, Nu am stiut ca trebuie să-l iau de acolo

• În cazul ăsta, nu îl mai poți recupera, din câte știu. Răspunde și pe topic, te rog, îl vor vedea și alții.