Posts by BogdyNR1

    Problema nu e ca se deschide server nou, problema e ca in loc sa se ocupe de problemele actuale pe care le au cu serverele vechi, ei isi pointeaza resursele pe serverele noi, iar pe Romania esti deconectat de cateva ori pe zi, eroare de conectare la server, diferite buguri... Ar trebui sa-si prioritizeze diferit task-urile pentru ca in momentul asta pare ca vor sa scoata cat mai multi bani, dar sa ofere ce promit nu prea.

    Dacă ai avea o afacere care functioneaza de acasa si e pe baza persoanelor care stau si ele acasa si au timp si bani de investit in afacerea ta, pentru ca nu au alte obiective, dat fiind coronavirusul, nu ai incerca sa profiti de chestia asta? Fii sincer! :D

    Eu nu vă înțeleg. Pe serverele existente urlați că n-aveți loc să faceți nimic, iar dacă se anunță un nou server, iar nu e bine pentru că ce? La fiecare deschidere un server va avea multi jucători și vă propun să va axați pe serverele pe care jucați deja să farmați și să vă simțiți bine.

    Într-adevăr, s-a deschis cam rapid un alt server, dar nu vad niciun motiv pentru care să interveniți așa brutal :)). La urma urmei cu ce vă încurcă? Dacă vrei să joci, joci, dacă nu, nu, e simplu. Nu te obligă nimeni!! REPET NIMENI nu te obligă să joci pe niciun server. SPOR tuturor la farmat! :))

    Daca, in prezent se pune full pe doua caractere, oricare ar fi ele, nu ar mai exista damage decat din otrava si sange, dar si acolo foarte scazut, existand rezistenta la otrava, iar regenerarea isi va face treaba si ea :)). Desigur putem spune ca se da damage pe hit prin patrundere, dar un saman leac anuleaza acele hit-uri cu leacu' =]]. Concluzia mea personala e ca nu mai exista cel mai bun caracter ci cel mai norocos, iti trebuie blocare pe toate itemele si sa te rogi sa prinzi inamicul in stun vreo 2 minute continuu sa-i dai kill din hit, alta cale nu mai e daca sunt full amandoi.

    Iar te apuci fratioare de la 0 :) , eu sincer nu prea ii vad rostul ..timp si bani investiti degeaba...daca ai fi avut ratele de pe fostul Romania ar fi ok, dar pt un server identic cu Rubinum ( ma refer la rate ), mi se pare o prostie...De as avea timp poate m-as juca si eu pe acolo sa fiu langa tine...dar la timpul meu nu are rost...


    With love, Munkage :*:) !!!

    Sincer, abia astept ca sa ai si tu timp sa jucam impreuna ca pe vremuri :)) :D :*

    Într-adevăr! Multe, foarte multe păreri despre noul server, dar asta e bine, înseamnă că lumea gândește și își folosește dreptul la libera exprimare.

    Revenind la noul server și nu numai, personal ador momentele de început, când toți suntem 0 :)). Bineinteles ca acest lucru a disparut cu timpul din cauza multitudinii de obiecte care ajuta la avansarea rapida a nivelelor, itemelor, etc.


    Ideea e ca peste 60% dintre jucatorii care sunt intr-adevar "old" au un feeling minunat, de nedescris cand se apuca pe un server nou. Da, ati ghicit GF si-a dat seama de asta si de aceea vin 2-3 servere noi pe an :)).

    De asemenea fac parte din cei 60% de jucatori si ne vedem pe noul server, daca se mai deschide. Poate GF ar trebui sa investeasca putin si in punctualitate :D. Cheers, ne auzim, ing xSforaiMult :P

    Cum spunea si colegul mai sus, un server e nou e binevenit. La un moment dat te plictisesti de aceasi actiune de pe serverul pe care frecventai ( nemere/razadori/meley, etc). Un server nou te readuce la inceput, treci iar prin ce ai trecut. De obicei nu prea e ok sa treci prin aceleasi lucruri (decat daca sunt bune), dar in cazul de fata, e ok, e o relaxare, un sentiment de nostalgie implinit. Desigur, se va evolua mult mai rapid, dar asta e :D.