FireStart3R Board Moderator

  • Male
  • 25
  • Member since Apr 18th 2019
  • Last Activity:
Posts
53
Likes Received
33
Points
308
Profile Hits
1,656
  • Salut, am incercat sa donez si dupa ce dau confirmare de pe card imi ramane itemshop-ul alb si nu se mai intampla nimic. Ma poti ajuta te rog?

  • Salut! Din ce motiv ai inchis topicul meu?

  • Salut! Cam cat mai dureaza problema cu serverul ?

  • sper totusi ca nu mai uitat cu evenimentul cu cl-uri desi vad ca am primit o atentionare ca am scris cu caps lock .... cei de lev 76 + sa numai poata intra v2 sau alte mape in care ei au fost si nu au ce cauta... si al doilea lucru regate sa nu se poata inalti intre ele.. e cea mai buna varianta posibila. asa sunt eventurile pt toti nu doar pt cei campioni .................... luati in calcul asta va rog e important pt noi playeri mai mici sa ne putem ridica...

  • Salut! unde pot vedea si eu lista cu eventurile? cele care sunt puse cu pointeri in pagina normala sunt cam vechi. Mersi

  • Salut, am incarcat contul cu md azi noapte, de 10 euro si de 5 ulterior.

    Am reusit sa cumpar doar freza mount si inca ceva si cand am dat de cutie de argint la 59 de md uri, mi a luat monedele si nu mi a dat nimic, pentru ca n am avut rabdare am vaz ca nimic dupa log out si asa, am mai dat o data, inca 59 de md si nimic. Am zis sa iau macar manusi sa farmez putin ca aveam chef, mi am luat de 7 zile, n au intrat nici alea . M a sfatutit cineva sa fac tichet dar nu ma descurc si sunt si de 5 ore pe metin. Te rog din suflet daca ma poti ajuta cumva, ar fi minunat mersi anticipat!

  • salutare,ma poate ajuta careva?mia fost spart contul si acum nu mai pot intra deloc pe el

  • salut

    am dat din gresala stergere cont si nu gasesc butonul de anulare

    • Este fix unde ai dat stergere, acolo vei gasi si anulare.

  • Salutare!

    As avea si eu o mica intrebare, daca din data de 1 feb, dupa fuziune, o sa fie adaugate in itmshop tiketele globetrotther?

    Multumesc anticipat!

    • Momentan au fost scoase. Pentru detalii, sectiunea Noutati.

  • Code
    1. hello, I have a problem yesterday, I tried to load my account with 25 gbp and I didn't receive the mds and someone from the game told me to talk to GA or GM on the forum, I also made a ticket and no one answered if you can help me
    • Hello! Please make a ticket for the problem!

  • Salut.

    As vrea sa te rog sa ma ajuti cu ceva, cand esti disponibil

    • Salut! Te rog sa deschizi un tichet pentru probleme legate de joc. Multumesc!

  • salut, am inteles din ce mi-ai comentat pe poastarea din sugestii ca ar trebui sa iti dau PM, nu inteleg exact pentru ce. insa nu pot sa iti dau PM, imi spune ca deja esti in prea multe conversatii.

    • PM doar pentru intrebari daca ai. Multumesc!

  • Buna am si eu o problema cu jocul am intrat pe client dar nu mai imi apare nici un cont nimic si nici nu pot face altul nou oare sti dc?

  • Salut , ai idee de ce nu imi pot incarca contul cu paysafe in germania?!

    • Pentru probleme legate de plati te rog sa deschizi un tichet.

  • salut mai sunt jucatori de metin si daca da , care este cel mai populat servar?

    • Toate serverele sunt.Te poti juca pe orice server doresti.

  • Salut am si eu o problema. Cand dau start joc imi da eroarea aia cu bara rosie pe care scrie jocul este indisponibil pentru tine. Ce pot face?

  • salut , am o problema cu codu de verificare la conectarea pe gameforge si nu mai pot intra pe contu de metin

    • Te rog sa faci un tichet in sectiunea de suport. AICI!

    • am facut da nu stiu daca e bine cum l-am facut si nu am primit raspuns

    • Vei primi un raspuns zilele urmatoare.

    • am inteles dar am manusa site si imi expira de asta vreau sa ma conectez cat mai repede

  • Salut

    Am facut misiunea Duelul Profetilor azi de dimineata dar nu mi.a dat carte de tarot

  • sal mia fost banat contul din cauza numelui ce trebuie sa fac sa mi se deblocheze

    • Salut. Te rog sa faci un tichet. Daca ai fost notificat de catre un GM/SGM pe joc ca trebuie sa-l schimbi, trebuia sa-l schimbi sau stergi conform regulamentului. O seara buna.

  • Am avut o problema la PC si nu am mai putut da BUMP, poti sa redeschizi topicul?(cel cu flower-power)

    • A trecut o perioada buna de timp in care nu ai dat BUMP! Oricum, sugestia va fi analizata si in caz ca se va aproba, vei afla in sectiunea de Noutati.

  • Salut, am facut o pauza de cateva luni, am un cont pe TR si nu imi mai gasesc acel cufar de-l deschid din 10 in 10 lvl, nici la gardian nu-l am nici in itemshop, pls help.

  • Am si eu o intrebare, de ce imi inchizi mie topicul, pentru ca comenteaza unul aiurea pe el?


    Merci!

  • Am facut 4 tickete. Toate inchise după ce mi-au cerut anumite informatii. Aici nu, acolo nu. UNDE POT FI AJUTAT?

    • Inseamna ca informatiile pe care le-ai dat nu au fost bune.

  • Salut nu stiu să folosesc forum-ul :)) unde pot discuta cu tine? am o problemă legată de cont.

    • Problemele legate de cont sau cele ce nu apartin de forum se discuta pe Support facand un tichet!

  • Salut!Am zis sa ma reapuc de metin dupa o perioada lunga de timp si acum am probleme de conectare la noua interfata de joc.Emailul pe care avem contul cel mare imi afiseaza doar caracterele mici,iar cand am incercat sa caut caracterul in lista de playeri nu il mai gasesc(era un sura de 105).Mai jos am observat ca sunt afisate doar caracterele incadrate in rang,al aspect pe care nu l am inteles,dar ma gandesc ca de asta nu il pot gasi in lista playerilor.Daca ma poti ajuta cu o informatie care sa ma ajute sa dau de acel caracter ar fi perfect,pe restul ma pot conecta,dar pe asta nu mi-l gaseste.

    Multumesc anticipat!

  • Deci ma omori:)) Zi de zi ma arzi:)) Imi e drag de tine, cand vad notificare, stiu deja ca m ai executat:)) Nu ti port dusmanie sau ceva, iti faci doar treaba, respect pentru asta, noi doi o sa fim cei mai buni prieteni:))

    • Daca toti am citi macar o singura data regulamentul, poate ca lucrurile ar sta altfel. Pana atunci…🤷🏻‍♂️

  • mai ia si tu o pauza si mai iesi pe afara... suntem in 2022 si prea comunist esti.