GYLDA Wonder Woman

  • Member since Dec 19th 2010
  • Last Activity:
Posts
1,316
Likes Received
25
Points
6,693
Profile Hits
30,128
  • Hei, scuzeca iti scriu aici, dar sunt nou pe forum si nu stiu cum sa fac o postare pentru mine:)))

    Anyway... incerc sa mi fac contul pe tiger si nu ma lasa la inregistrare, imi da aceiasi problema, An error occurred... am incercat o gramada de metode, clear cookies schimbat wifi ul browserul si multe altele, ma intrebam de ma poti ajuta, te rog

  • Buna. Vreau si eu sa propun ca cei care fac nivel campion sa nu mai aiba drop in mapele pentru cei de lev sub 120. Nu e normal eu care am nivelul pentru bosii respectivi (meley, nemere, razador, jotun etc) sa ma chinui cu de toate sa ii fac si pretul la cufere e tot mai mic pentru ca vin cei cu nivel campion care fac si singuri si bat cu o mana la spate pentru ca ei au manusi si tot felu de lucruri in plus de care beneficiezi doar la nivel campion. Nu ai loc de ei peste tot si scad preturile la orice in schimb ce provine din mapele lor e scump de ustura iar ei fac bani si din ce farmam noi si de la ei . Sa faceti ceva care sa le dea optiunea de a scadea inapoi un cont de la grad campion la 120 si sa nu mai poata folosi toate lucrurile acelea in plus dar sa nu mai poata bate cei cu lev campion la bosii pentru cei sub 120 . Fiecare sa poata vinde ce produce la nivelul lui . Nu bate cont de lev 95 razadorul sau nemere ca nu are voie dar cei mai puternici pot farma bosii celor mai mici ? Nu am reusit efectiv sa imi dau seama unde sa scriu decat aici deci daca nu e unde trebuie va rog mutati sa fie bine .

  • sal mia fost banat contu pe motivul numelui unui caracter ce trebuie sa fac sa mil deblocheze

  • de ce imi zice ca e indissponibil pentru mine? sau asa e la toti?


  • unde pot afla parola de sterge caracter


  • DE CAND E MARSH LIMBAJ AGRESIV?

  • UNDE VEZI LIMBAJ AGRESIV?

  • BAI NU CUMVA VREI SA MA CENZUREZI?

  • am vrut sa intru in harta de magazine si acuma nu ma mai pot conecta pe caracteru respectiv...