xttrust Maimuță de piatră

  • Male
  • 36
  • from Arad
  • Member since Apr 7th 2017
  • Last Activity:
Posts
41
Likes Received
68
Points
298
Profile Hits
405
  • Argatu Alexandru, daca il stie cineva. Este si el la fel. Un hot ordinar, tepar infect.

  • LyKuShuroi aka Mushuroi este un tepar infect. Am o postare care include si video cu el.

  • In anul 2018 spre final cei de la GF au facut o treaba extraordinara cu evenimentele. Va multumesc pentru ele.

  • Le sparg, nu zic ca nu le sparg, dar le gasesc foarte rar, FOARTE RAR. Cand le sparg, Ou de paste, Nici urma de Ou Magic. Sansa e 1/5.

  • MANNY, PET, Nu are rost sa continui. Pe dragon e teroare. PUNCT.

  • Nu esti singuru care stie sa joace metin2. Am alchimie FULL de echipat nu kakat, pose, otravita+9 pm 34 full bonus cu dex si int si str, 70 fulger
    ROUA, TOT ce trebuie.

  • Nu imi bag salariu in joc sa imi pice un ou magic. CLAR!

  • In mape gasesti si metine de lvl 90.MAi lasa atitudinea de genul.Invata sa profiti de un eveniment.Si in 6 ore doar 10 metine?Cauta ma in toate mapele.Umbla.Nu sta locului si ai sa faci.Cumpara cufere pescar...poate iti pica medalie. Cu cat bati metinul ou mai repede cu atat cresc sansele sa-ti dea ou magic.Eu dau 5 k normala in ele...10k cu crt..ajung si la 11 k cu patr.Normal ca am drop.Am 75 fulger pe mine 80 crt 75 patr.Khan, coif sura lvl 100 +9 pet cu 12 berseker otravita+9 pm 37 esarfa 45-65 atac 7 pgm.Fa un calcul.PLus la toate astea roata de alchimie cu rubin opac.Mai pune si roua, energii...tot ce trebuie pentru dmg.Daca nu pun toate astea am la fel drop slab rau.

  • Skyline

  • salut,ce nume ai avut pe volans ca si eu am jucat acolo?

  • Salut comunitatea Metin2.