Sura Magie Neagra vs. Ninja Arcas

  • Cand aveam lvl 51 pe sura BM am batut ninja arc lvl 60 cu M10,M10,M9(nu mai stiu exact la ce)de doua ori la rand :P !
    Spuneti ca fugiti?cand sura bm lucreaza si la dex va timite atacul magic si la distante mai mari si cam cu acelasi dmg.;)
    Zic ca sura e mai bun decat arcasul,dar mai conteaza si itemele si experienta !

  • mda te cred ca si io mai mint....


    nu trebuie ca din 3 skiluri sa mori...dar sa stii..ca e de ajuns sati dau o otravita si 2 vraji si apoi sa fug pana mi se incarca otravita doar!!(logic si celelalt) si la orice distanta as fi ...daca iau peste 500 bine..caci acel 500 se tot aduna :cursing:
    sa va explice sura de 59 care la batut un ninja arc ff bun de pe leonis jinno el avea 55 si sura 59 (sura era adinel sau cam asa cv)




    :ps.acel ninja eram io recte invazion si mia ramas juma de viata...caci eram la distanta ff mare:))eu depozit si el la negustor de armuri :))...

  • Sunt de acord , cu ceva tactica un ninja poate bate un bm , dar un duel adevarat este cel in arena , unde nu poti baga licori si nu poti fugi pana in celalalt regat , ca si eu daca fac duel cu un arc si vad ca eu is la depozit si el la magazinu' general ma enervez si bag si eu iteme cu regenerare , licoare violet si o iau la fuga , ce duel mai e ala ? 8|

  • Sunt de acord , cu ceva tactica un ninja poate bate un bm , dar un duel adevarat este cel in arena , unde nu poti baga licori si nu poti fugi pana in celalalt regat , ca si eu daca fac duel cu un arc si vad ca eu is la depozit si el la magazinu' general ma enervez si bag si eu iteme cu regenerare , licoare violet si o iau la fuga , ce duel mai e ala ? 8|

    dragul meu in arena aceea poti fugi cat de cat..deci tot ninja arc ar fi best acolo pentru ca sura bm ar fi gata ca nu baga blue!!

  • ma dispera total ninja arcas.
    daca prinde otrava se ascunde si fuge.
    si ce duel mai e asta daca dai otrava te faci invisibil si fugi... daca se intampla asta,deobicei bag red ca sa se invete minte,si apoi salata nene.
    sura 34 omor arcas 62-65 ,cu otrava care o dau,dar daca fug aia si nu bag red ma omoara.
    dar atentie bag red doar daca fug aia,nu daca ma ataca si am si otrava pe mine,sa nu par noob =))

  • Mda...mai invata atunci. Un ninja fuge tot timpul. Tu ai protectie, ce ai vrea sa stea langa tine ca sa dai tu in el? Faci duel si bagi red ...no comment

    Don't force it...take a bigger hammer !

  • 51?17x3+1=52 :D .Cat despre ninja arc.... :huh: Tactica e cam lasa ...fugi...fuga e sanatoasa dar e rusinoasa... :P

    Quote

    Cand aveam lvl 51 pe sura BM am batut ninja arc lvl 60 cu M10,M10,M9(nu mai stiu exact la ce)de doua ori la rand :P !

  • mda..va cred ca si io mai mint,..de exemlu eu in fiecare weekend il bat pe magoo dam cate 3-4 zeci de duele si il bat foarte usor ...cate odata mai prinde critica si ma lasa cu -3-4zeci de mi in - dar in rest il bat cand vrea el....



    pai de ce sa mai facut mers de fulg si accelerare???asa de placere??...daca ninja nu fuge nu baga nici u blue...si asa tot ninja arc boss :thumbsup:
    deci un sura bm nare ce comenta ca ninja arc fuge :thumbdown:
    si numi zice mie ca la nivel 34 bateai arc de 61-65 ca acel arc nici nu apucai sa dai vrajile ca din 2 skiluri cautai rame sa mergi la pescuit :thumbsup:


    nu zic ca sura bm e slab..dar nici ca ninja arc nu ar trebui sa fuga...deci rapier stie mai bine..are experienta

  • dragul meu in arena aceea poti fugi cat de cat..deci tot ninja arc ar fi best acolo pentru ca sura bm ar fi gata ca nu baga blue!!


    Draga mea , sunt de acord cu tine , dar un sura bm bun , care stie cu ce se mananca metinul si baga bani in joc va avea tot timpul iteme cu regenerare pm :)

  • dragul meu in arena aceea poti fugi cat de cat..deci tot ninja arc ar fi best acolo pentru ca sura bm ar fi gata ca nu baga blue!!

    :rofl2: hai ca asta e buna cum sa fie mort? u nu stiai ca protectia la g1+ nu o sa mai consume multa mana? cand mai ai putin la mana scoti spiritu si tot il bati si in arena...Ninja arc are noroc cu otrava ca fara otrava e :dead: dar oricum sa intamplat si cazuri in care sura BM cu otrava a batut un ninja arc si culmea mai mare ca el (stiu din proprie experienta ;) ) deci tot sura BM :rock:

    Server: Sagitta
    Nume: Secret ;)
    LvL:65+
    Sura Magie Neagra (pt mai multe detalii SURA BM ;) )


    Eu <----- :gun2: ----->Fieraru


    SURA BM SURA BM :thumbup:

  • :rofl2: hai ca asta e buna cum sa fie mort? u nu stiai ca protectia la g1+ nu o sa mai consume multa mana? cand mai ai putin la mana scoti spiritu si tot il bati si in arena...Ninja arc are noroc cu otrava ca fara otrava e :dead: dar oricum sa intamplat si cazuri in care sura BM cu otrava a batut un ninja arc si culmea mai mare ca el (stiu din proprie experienta ;) ) deci tot sura BM :rock:


    Bine , tu zici ca ninja arc fara otrava e :dead: da de ce nu pui problema si pentru sura bm , de exemplu un sura bm cum ar fi fara protectie sau spirit ? :pillepalle: de ce zici numai de ninja arc , astea sunt skill-urile caracterelor , nu-ti convine ca ninja are otrava , fa-ti si tu un ninja daca vrei sa dai otrava ;)

  • eu pana acum am batut orice sura BM de lvlu meu sau mai mic ( doar o singura data am fost batuta de un sura BM mai mic decat mine) ... si nam anti sura sau altceva deocamdata .... :thumbsup:

  • Bine , tu zici ca ninja arc fara otrava e :dead: da de ce nu pui problema si pentru sura bm , de exemplu un sura bm cum ar fi fara protectie sau spirit ? :pillepalle: de ce zici numai de ninja arc , astea sunt skill-urile caracterelor , nu-ti convine ca ninja are otrava , fa-ti si tu un ninja daca vrei sa dai otrava ;)

    La noi Protectia si Spiritu sunt skiluri la el otrava tine daor sansa de noroc in niciun caz sura nu va ramane fara protectie si Spirit .Cine a zis ca eu vreau sa dau otrava am deja fms cu otrava 5% cei drept nu prind mereu dar asta e tine doar de noroc.Dupa cum spuneam la lvl mic ninja se bazeaza pe otrava daca nu prinde stie ca e mort...De al G Si P la skiluri + semi om nu va mai fi probleme cu otrava :)

    Server: Sagitta
    Nume: Secret ;)
    LvL:65+
    Sura Magie Neagra (pt mai multe detalii SURA BM ;) )


    Eu <----- :gun2: ----->Fieraru


    SURA BM SURA BM :thumbup:

  • La noi Protectia si Spiritu sunt skiluri la el otrava tine daor sansa de noroc in niciun caz sura nu va ramane fara protectie si Spirit .Cine a zis ca eu vreau sa dau otrava am deja fms cu otrava 5% cei drept nu prind mereu dar asta e tine doar de noroc.Dupa cum spuneam la lvl mic ninja se bazeaza pe otrava daca nu prinde stie ca e mort...De al G Si P la skiluri + semi om nu va mai fi probleme cu otrava :)



    Bine si numai sura bm poate avea g si p ? am zis-o si o repet , asta e o tema inutila , fiecare caracter e bun daca stii cum sa-l construiesti si ai iteme si skills bune .



  • Bine si numai sura bm poate avea g si p ? am zis-o si o repet , asta e o tema inutila , fiecare caracter e bun daca stii cum sa-l construiesti si ai iteme si skills bune .

    nici nam plecat bine in vacanta ca va-ti facut de cap
    bine are regenerare pm da??si spiritu +protectia scade mana/secunda...ambele scad ff mult (daca iesti si lovit) dar tu pune problema ca si ninja are regenerare pv....

  • mai bn demonstrati fiekare in jok care e mai bun ca aici unu preaslaveste arcasu si unu bm...demonstrati in jok ca sunteti mai buni:)

  • cel mai bun in pvp inseamna acela care bate pe alt caracter cu iteme aprox. egale si M-urile la fel si toate cele...nu cel care are nush cata rez magie/sageti etc.. sau piatra anti-caracter ca asa pot sa ma fac full anti orice rasa si snopesc tot dar contra alte rase pierd...
    deci cu iteme aprox. egale cele mai bune rase sunt:sura BM ninja arci si shaman leac(nu dau ordinea ca sa nu incepeti iar cu aberatii)

  • Eu am ninja arc lv 62 cu skluiri la g1 g3 ortava pot sa va spun ca eu nu fug s ci stau si dauu in ell secretu de a bate un sura bm sta in pv trebuie sa ai itime cu max pv pe tine pot sa spun ca nicun sura bm pan la lv 65 nu ma batut in inciun caz skilurile la g dau demeg imens si sansa la ortavire de aproape 70 % sura Bm nu are ce sa comenteze styu ca majoritatea sura Bm au pv la greu dar o data ce le dai skulri care depasek 3000 -4000 sau le mai prinzi cate o critica de 8ooo majoritate numi iau mai mult de jumate din pv cu otrava nu va mai cretay cine ei mai bun in pvp nija arc nu are rival in asa cv daca vret argumente intodeauna un ninja arc va avea itme mai bune ca un sura bm din sigurul motiv ca alfel nu va putea creste mai ales dak vrea sa creska transformat .

  • Taceti ma cu sura al vostru, un saman healer bine facut *(La lvl mare) bate un sura BM de il rupe, Ce sa mai zic de arcas...



    Arcasul=Regele PvP-ului DACA STI SA JOCI CU EL :love::raspa: :love:
    Sura=Regele PvP-ului LA LVL MIC :thumbdown: , la lvl mare IL BATE ARCASUL :thumbsup:


    Va garantez ca un ARCAS BINE FACUT de lvl 50 Nu o sa il bata NICI UN SURA pana in lvl 57-59 CHIAR 60 :gamer: