Akastus

  • Felicitari pentru promovare.Multa bafta si nervi de otel sefu
    :love:

    Multumesc Gylduto. Hai te rog.. nici chiar sefu`, mai degraba prefer Akastus sau Robi. :rolleyes:

  • Cat de multumit esti de salariul tau actual?
    Daca esti intru-un grup,de obicei te lasi ''condus'' de ceilalti sau faci ceea ce crezi ca e mai bine?
    Cand esti liber sa iesim la o bere? :party:

    Our home

  • Cat de multumit esti de salariul tau actual?
    Daca esti intru-un grup,de obicei te lasi ''condus'' de ceilalti sau faci ceea ce crezi ca e mai bine?
    Cand esti liber sa iesim la o bere?

    Mereu s-ar putea mai bine, dar daca nu as fi multumit nu as mai sta. Mi-as cauta alt loc de munca.
    Fac ceea ce cred ca este mai bine, in primul rand pentru mine; insa sunt mereu atent sa nu ies in evidenta mai mult de cat ar trebui, sunt la fel de atent la faptul ca cei din jurul meu sa nu se simta mai prejos sau marginalizati. Pastrez mereu bunul simt... Acum depinde si la ce fel de grup te gandesti, cercul meu de prieten se poate nume "grup", un colectiv se poate numi "grup", daca tot ai pomenit de salar, colegii mei de servici apartin si ei de un "grup". Depinde de multi factori, si despre ce fel de grup vorbim. Daca un grup are un sef, un conducator, stiu sa ma supun.
    Vino in Alba-Iulia si bem mai multe beri. Cu Ursus sau Tuborg ma multumesc.
    :beer:

    Felicitari pentru promovare ! :X

    Multumesc frumos. Sa fi iubit ! :love:

  • La multi aniii! :love: Sa ai parte de sanatate , fericire si multa iubire :kiss:

  • Multumesc mult. Sunteti dragute, dar stiti asta.
    Vali, tortul este facut de tine? Yammy.. yammy :love:

  • [color=#006600][b][size=12]La Multi Ani !!! Akastus :bday: :bday: La multi bani si multa sanatate :love:
    Sa vina tortu....


  • La multi aniiiiiiii, multa fericire si tot ce iti doresti sa ti se indeplineasca! :love:

  • La multi ani, sa ai parte de tot ce iti doresti, sanatate, noroc, impliniri si bani. Sa ramai alaturi de noi si sa nu ne dezamagesti.
    Iti urez la multi ani inca o data.

  • Salut Robi , iti multumim pentru ghidul de azi multi eram "eronati" sa zic asa... si acum cateva intrebari :
    Cum iti place sa iti petreci timpul liber ?
    Unde petreci timpul mai mult , joc sau forum ?
    Altceva nu mai am ce sa te intreb.... Iti multumesc de ghiduri mi-au fost de folos si nu doar mie la toti . :thumbsup:

  • La munte, sau cu cei apropiati.
    Probabil nu va vine sa credeti, dar pe forum petrec mai mult timp, de joc nuprea mai am timp. Recunosc ca uneori mi se face dor si de joc.

  • De ce zboara pasarile? :pillepalle:
    De ce dragostea e si dulce si amara?
    Unde pleaca asfintitul sa doarma? :hamataro:
    De ce fantomele sunt albe? :nunu:

  • De ce zboara pasarile? :pillepalle:
    De ce dragostea e si dulce si amara?
    Unde pleaca asfintitul sa doarma? :hamataro:
    De ce fantomele sunt albe? :nunu:

    Pentru ca puiul de om sa invete sa se uite in sus! :rolleyes:
    Pentru ca relatia/casatoria sa nu fie asa de monotona.
    Acolo unde zboara fumul de la tigara mea. :pipe:
    Imi pare rau sa te dezamagesc, dar nu cred in asa ceva.