Ultimul film vazut

  • "The legend of Hercules". Din pacate un 6. Alt film cu povestea derulata in viteza luminii...

    If I cannot bend heaven, I will raise hell!

    3513615.webp
    I'd rather die of thirst than drink from the cup of mediocrity!

  • Hunger Games 2, nota 9/10, puteau dezvolta mai mult.


    Momentan acum privesc mai mult la seriale, îmi place continuitatea.

  • Transformers: Revenge of the fallen
    Clar 10/10. Una din seriile care mi-a placut extrem de mult si le revad periodic pe toate.

    If I cannot bend heaven, I will raise hell!

    3513615.webp
    I'd rather die of thirst than drink from the cup of mediocrity!

  • The Book Thief:Nota 10/10 ,merita vazut :thumbsup:

    [align=center]
    [align=center]

  • Blood out - 10/10 !!!
    Vă recomand „Il capo dei capi” !!!

  • Blended---> big 10 o comedie foarte frumoasa si cu o poveste foarte reusita

  • I Spit on Your Grave =>Nota 10


    Filmul prezinta in rolul principal o fata care se duce la tara unde avea sa-si scrie un nou roman,odata ajunsa ea este rapita,atacata si violata, apoi cauta sa se razbune pe fiecare din cei 5 atacatori.De aici aflati si singuri continuarea urmarind filmul,merita.Filmul te invata si cum ar trebui sa respecti o fata si sa te porti frumos cu ea, pentru ca ceea ce faci ti sa-r putea intampla si tie,la fel si in viata reala,depinde si de mentalitatea fiecaruia de a privi lucrurile,daca iei partile bune din film,sau pe cele mai putin bune,cum ar fi crimele....
    Acest film se numara clar printre cele mai bune filme Horror/Thriller pe care le-am vazut anul acesta.Filmul este destul de sadic,dar iubitori genului de Horror/Crime cred ca le va placea enorm,il recomand.


    PS: Filmul este asemanator cu Saw,deoarece in 80% din crime,ei se omorau singuri.

    Edited 3 times, last by cosmycool ().