Graffix Team Manager

  • Member since Dec 21st 2010
  • Last Activity:
Posts
3,344
Likes Received
905
Points
26,017
Profile Hits
170,884
  • Ma poti ajuta te rog cu tiketul 19479314???

  • salutare,iti scriu ca mi-am uitat parola de la depozit.Oare m-ai putea ajuta?

    • Daca contul este pe emailul tau , poti sa te loghezi pe site si sa dai am uitat parola depozit sau schimba

  • salut ,am uitat parola la depozit am intrat pe site sa mio dea ,primesc mail si in mail zice sa apas un link pentru confirmare.si imi deschide o pagina gameforce.cum pot sa fac sa o aflu

  • am prins 2 hackeri pe serverul carpathians ch 6 "' SolomonLao''' si '' Sysystech''

  • Buna ziua ! Incerc sa ma conectez la joc de pe platforma si nu pot ! Imi da eroarea : Invalid account data !


    Atat adresa de mail cat si parola sunt scrise corect , pentru ca in browser ma pot loga ! Ma puteti ajuta sa rezolv aceasta problema?


    Am deschis si tichet dar acolo ma tem ca dureaza o eternitate pana primesc raspuns .

    Multumesc frumos ! O zi buna !

  • Buna seara!

    Tocmai ce am luat ban pe adresa de mail narcismihai808@yahoo.com si nici macar nu stiu dc ! putem REZOLVA CUMVA?:)))

  • Buna ziua !

    Am luat ieri ban pe adresa de mail : rkdcs@yahoo.com userul : rKD14 pe motiv ca intrebam pe striga daca vinde cineva yang pe bani reali, pur si simplu doream sa cumpar si nu stiam cum se procedeaza. Mentionez sunt incepator am trimis si pe suportul de la gameforce mesaje pt deblocarea contului, am inteles am gresit dar nu am stiut si pur si simplu vreau doar sa joc. Am fost si sunt un jucator corect. Va rog mult sa imi deblocati contul! Va multumesc !

  • Salut !

    vreau si eu un raspun la o intrebare pe care o am de ceva vreme ....

    Am cumparat de pe site de la mariaj itm cu bonusuri ( aparare Mobi / patrundere ... chestii ... )

    le pun pe un caracter dintre cei doi soti dar nu isi fac efectul deloc nu creste dmg / aparare in nici un fel

    nici macar sa apara in lista cu bonusuri ... ?

    deci de ce ? folosesc Md degeaba pe ele ? sunt puse doar sa se faca bani din chestia asta ??? dar sa nu dati nimic incapoi ? sau cum ?

  • Buna! cum pot lua legatura cu tine? multumesc

  • hello, I have a problem yesterday, I tried to load my account with 25 gbp and I didn't receive the mds and someone from the game told me to talk to GA or GM on the forum, I also made a ticket and no one answered if you can help me

  • te rog ajuta-ma cu 19054835

  • salut,de ce nu merge sa cumpar monede cu cardul?

  • am primit ban si nu stiu de ce cum fac sa aflu ps mi au luat si 100 euro de pe card

  • Salut , Buna seara intampin si eu o problema si nu inteleg dece sau care este situatia de nu imi merge cand accesez pe shop cadouri zilnice imi apare ca Erroare inchide si incearca din nou . ? Dece nu merge . daca mai sunt si altii care intampina lafel probleme spune ti mi si mie daca sa rezolvat sau daca nu .

  • Salut, nu se conecta la client, era scris ca datele sunt incorecte, dupa am schimbat ip si a mers insa a aprut bara rosie si nimeni nu poate sa dea un raspuns ce de facut, support nu raspunde!!!!!

  • sa imi bag pula in mata se servere si tot stafuu muie baaa

  • Buna ziua ..sunt sigură că unu din Satff mă știe..am 3conturi banate pentru că am jucat cu cineva..și avea parola..acum..va rog macar contul ionutnady sa mi-l deblocati pentru că nu mi se pare corect..că după ce bagi bani stres ..altul să folosească Butonul de -BAN-..sau daca nu vreți să îmi deblocați macar 1 din 3 ..macar dati-mi detalii cu cine pot vorbi pe aceasta temă.unu din Staff a zis vorbește cu șefi..care șefi?! Mulțumesc.

  • salut !ma deconectat de pe joc si am uitat parola ,am dat la reseteaza parola dar nu primesc nici un email cu nici un cod am dat de cateva ori retrimite cod dar nimic.astept un raspuns multumesc

  • BUNA ZIUA , ROG ECHIPA DIN STAFFUL TECHINC AL JOCULUI SA IA MASURI , IMPOTRIVA JUCATORULUI k1denz0r are lvl 106 si tocmai ce ma pacalit cu 30 kk , in urma dealului nostru

    Tocmai ce i am vandut Coif alb Azrael , pe o perioada de 7 zile in schimbul sumei de 1,3 won dar el mi-a trimis doar unu iar cei 30kk nu a mai vrut sa mi de-a inapoi . Va rog sa luati masuri si sa faceti ceva in aceasta privinta . Este un joc mult prea frumos sa nu rispim gunoiul din el .

    Va multumesc

    BsK007

  • salut am si eu o problema. Cand dau start joc imi da eroarea aia cu bara rosie in care zice ca jocul este indisponibil pentru mine ce pot face?

  • precizez ca ddatele e logare sunt corecte 100%

  • salutare, am o problema la conectare, am revenit dupa ceva timp si can incerc sa ma conectez prin "Google" sau Facebook imi ramane in run dar nu se conecteaza , am incercat si cu datele de logare si imi spune " date cont incorecte" ce pot face!!!??

  • vai dar cate raspunsuri la problemele semnalate. Incredibil!!!

  • Cu privire la permisul de prada, este o mizerie totala, imi scuzati limbajul. Ce rost are sa dai MD-uri pe el cand oricum nu functioneaza conform asteptarilor. Trebuie sa stai sa iti pozitionez caracterul astfel incat el sa poata ajunge la item sa colecteze. Concluzia este ca platesti 19 MD-uri doar pentru a nu mai apasa Z sau click pe item, ci doar sa te plimbi jumate de ora pe langa iteme sa vezi ca nu le colecteaza. Asteptarile erau ca itemele selectate sa fie ridicate imediat si sa fie folositor alaturi de atacul automat.

  • salut nu vreu sa par ipertinent dar din ce am obesrav pana acum nici macar nu incerci sa rezolvi problmele jucatorilor de o luna juamte ma tot purati cu acelasi raspunsuri penimbile pentru ca va ieste prea lene sa verificati cele spuse de jucatori de acea voi scrie si pe discord sa vada toata lumea ce fel de gm sgm etc avem noi

  • Graffix am si eu o problema, acum 20 minute, mi a picat la cutie prada o harta cu coordonate si aceea harta ma trimitea spre muntii thunder , am plecat acolo, am folosit harta si m a teleportat intr un templu si l-am inceput. Problema este ca nu pot sa ies din templu deloc , am dat log out , schimba caracter, am dat oras si nu este nici un portal ca sa pot iesii din templu, ma poti ajuta? Nume pe jos:CiumaT de pe Tara Romaneasca

  • Faceti si voi ceva cu dropu ala la ouale magice ca e mediocru rau, din 20 de oua doar 2 citite...

  • .

  • Ne baga cineva in seama ? Sunt mii de tickete necitite si nu se raspunde nimeni , singura optiune ramane sa dam in judecata firma Gameforge poate asa o sa va treziti la realitate ?

  • Salut! Am lăsat un ticket dar răspunsul întârzie să apară. Am o mare problemă, după mentenanță nu-mi mai gasesc itemele pe nici un cont, pe nici un caracter (doar itemele cu bonusuri, cele bune), contul nu l-am dat la nimeni. Nu avea datele de conectare absolut nimeni. Colegi care mi-au raspuns la ticket mi-au spus in ultimul mesaj ca daca este un furt pot depune un ticket in termen de 30 de zile, nu stiu daca a fost spart contul sau au disparut itemele, restul de chestii sunt pe cont (daca era spart poate lua totul). Va rog frumos daca ma puteti ajuta, am o varsta, nu am 20 de ani, sunt ani de „munca” si zile si nopti de dragul acestui joc.