Graffix Team Manager

• Member since Dec 21st 2010
  • Last Activity:
Profile Hits
150,018
  • Sa rezolvat problema, contul banat fiind deblocat si am primit chiar si o explicatie partinitoare, multumiri lui Bryony care si-a facut treaba si a procesat tichetul in mod profesional, se pare ca exista si oameni care isi fac treaba cu responsabilitate. O zi buna tuturor.

• Salut, toate respectele.

Acum 2h am facut o donatie de £10 lire, bani au fost retrasi din cont dar nu am primit MD-urile.

nu ma mai lasa sa mai fac nici o donatie prin Visa.

Ce pot face?

Multumesc anticipat!

• Salut, tocmai ce am fost banat pentru folosirea de third party software, am facut ticket si raspunsul primit a fost exact reply-ul de pe mail primit in momentul ban-arii. Ai ideee ce pot face in acest caz? este destul de frustrant sa fiu ban-at pe nedrept, avand in vedere faptul ca nu am fost contactat de niciun memru din staff pana in acel moment si nu am nicio tangenta cu hack-urile. Multumesc anticipat si o seara buna in continuare.

• Acelas lucru am patit si eu din noiembrir anul trecut si nu s-a rezolvat nimic, nu pare sa ii intereseze.

• Pacat , aveam cate ceva pe cont si chiar m-am distrat obtinund itemele.

• buna as vrea sa vb ceva

• Salut , Cand vor intra pe itemshop cuferele cu costum aura si costumele aura?

• Salut, nu pot intra pe contul gameforge imi zice: '' Invalid account data" am dat sa-mi resetez parola dar nu imi mai trimite mesaj ca am mai dat de cateva ori si nu mergea codul de validare.

• ce bine ca admini de pe discord isi fac treaba cand cineva ii ia la intrebari, sa-mi bag ceva in orgoliul vostru si mai ales lu ala care mi-a dat ban pe server

• Salut domnule HalfOP am si eu o problema cu jocul de 5 zile nu pot sa intru in joc , cand dau incepe jocul imi scrie cu rosu'' Jocul este indisponibil pentru tine ! ce sa i fac , te rog din suflet ajuta-ma !

• Salut domnule HalfOP am si eu o problema cu jocul de 5 zile nu pot sa intru in joc , cand dau incepe jocul imi scrie cu rosu'' Jocul este indisponibil pentru tine ! ce sa i fac , te rog din suflet ajuta-ma !

• salut ami puteti sp de ce nu pot deschide nimic din joc du clic pe ori ce magazin depozit nu pot deschide absolut nimic e de o saptamana asa care ar fi problem???

• se poate un .ic ajutor?

• Salut, am despus un tiket in legatura cu un ban permanent, as dorii si eu dovezile care au dus la acest an permanent nu doar cauza. Si as vrea sa se faca si ceva pentru ca nu am facut nimic gresit.

• Cand putem beneficia de plata prin SMS in reteaua Vodafone ? Nu merge de cel putin o luna.

• sunt blocat mapa shopuri de aproximativ 3 zile nume cont ABCasfag

am postat si pe discord nimeni nu m-a bagat in seama, sper ca tu sa ma ajuti..

• Nu va suparati, am o problema cu o plangere despre ban. Ati fi amabil sa preluati dvs ticketul? Multumesc anticipat.

• am o problema cu platforma gameforge si am facut ticket dar nu se raspunde de mai bine de o saptamana dar scrie ca sa raspuns, Putin ajutor?

• buna seara, am si eu nevoie de suport in vederea reactivarii unui cont, avand o problema cu o plata. ms!

• De ce imi da voucherul de50md in itemshop doar cu monede tigru si nu il pot achizitiona si cu monede dragon

• salut nu ma mai lasa sa intru in joc imi zice ca esti indisponibil pentru tine ? ce fac ?

• Salut am și eu o problemă, mi-a fost spart contul. Când ai timp lasă-mi mesaj

• Salut am o problema cu contul de metin 2 nu primesc pe email codul de securitate

• am si eu o problema nu pot sa intru pe sv imi spune "JOCUL ESTE INDISPONIBIL PENTRU TINE CONTACTEAZA UN SUPORT

• Salut. Nu imi apar chei de inventar nici pe google nici in joc dar reclama e...care e problema ?

• Salut, nu mai am itm pe cont, ce ar trebuii sa fac?

• Salut! Am o propunere

Propun ca rata aparitiei minereurilor sa fie mai mare deoarece astepti foarte mult pentru a aparea unul , apar la si 55 de minute a fiecarei ore si ai timp sa minezi doar unul singur,

Propun ca rata dropului la minereuri sa fie marita cu cel putin 4%

Multumesc!

• sal preturile la cutiile profet is puse corect?

• Salut, am 2 conturi blocate din cauza : "Contul a fost blocat pentru siguranta/investigatii conform T&C 3.1.3". Am vreo sansa in a fi deblocate ? . Tin sa preciez ca T&C 3.1.3 inseamna : În cazul în care utilizatorul are motive să suspecteze că o terță parte are sau ar fi putut obține utilizarea neautorizată a acestor date, el trebuie să informeze prompt ‪Gameforge‬ și să modifice datele sale sau să ceară ca acestea să fie schimbate de către ‪Gameforge‬ . În plus, ‪Gameforge‬, are dreptul de a bloca temporar accesul utilizatorului într-un asemenea caz, sau în cazul în care ‪Gameforge‬ are un indiciu că datele sunt utilizate în mod abuziv. Utilizatorului i se va permite din nou utilizarea dacă suspiciunea de abuz s-a dovedit a fi nefondată.

• Dece mi a fost blocat contul?

Ca nu am făcut minic

• Salut am un cont care numi aduc aminte emailu da stiu numele de pe joc ma poti ajuta?

• Salut aveti idee de ce nu imi apar voucherele ? mentionez ca am dat reparare joc , sunt connectat la platforma , am mai cumparat acum recent vouchere de pe itemshop si acum nu mai imi apar ..de ce?

• Buna seara .. am o mica problema .. am un cont mai vechi care are ban ... se ar putea debloca?? ma intereseaza mult pentru ca am iteme scumpe pe el ... saui macar daca mi ati putea transfera itemele si bani de pe cpntu acela pe contul cel nou