Graffix Team Manager

• Member since Dec 21st 2010
  • Last Activity:
Profile Hits
125,209
  • de ce nu mai ppstati pe forum cand este happy hour

• Mai oameni buni este posibil sa nu avem un amarat de gm pe rubinum chiar nu se poate juca nicaieri de hackeri pe bune acum

• Stai linistit ca staffu pe RO isi face treaba ia intra pe TR sa vezi tu acolo hacking la nivel inalt...

• Esti tare

• Boss am o ideie cum sa facem sa apara la playerii voucherele in shop dami un pm in privat.

• salut MrFunker
      Ma gasesti pe mirc.

• De ce la uni jucatori dupa Rubinum defapt la foarte multi voucherele nu apar in item shop ? E corect asta ?

• PROBLEMA ASTA O AM SI EU,DOAR CA EU JOC PE ROMANIA!

• comportament total neadecvat al board administratorului pe forum!!!
    Va rog sa luati masuri referitoare la comportamentul arogant si lipsit de respect al board administratorului de pe forum.Nu cred ca este normal intr-o comunitate sa fim lipsiti de respect.Daca are atentionare si avertisment este normal sa faca uz de ele in anumiote conditii.Imi cer scuze dar hai sa nu mai fim Romani si sa uzitam de scaun purtandu-ne necuvincios.Nu vreau sa jignesc,dar va rog sa controlati comportamentul mai sus mentionat.Sunt inregistrata pe mai multe comunitati metin si nu am vazut acest comportament la alt board administrator.
    Va multumesc!
    P.S.Am facut un tiket in acest sens.Va rog sa-l urmariti.

• Salut , am luat ban degeaba si mi sa spus sa contactez un superior cum putem vorbi ?

• Salut , ti-am trimis un email in legatura cu BAN-area contului, te rog citeste-l. Mersi!

• Salut, ti am trimis un e-mail . Citeste l cand ai timp te rog . Mersi

• Salut, am primit ban acum 2 zile si mi s a comunicat pentru nelamuriri sa te contactez aici . As dorii sa avem o conversatie in privat daca se poate.
    Multumesc

• De ce a fost oprit evenimentul Jigsaw ? Nu ar fii trebuit sa fie activ de Luni, 03.06. si pana Vineri, 07.06. (ora 15:00 - 15:00) , dar pe Nemesis a tinut doar 3 ore jumate ?! ASTEPTAM UN RASPUNS

• Salut , sunt un mare suporter al jocului Metin2.ro .. ar fi o mare onoare sa fiu ales unul dintre GM jocului . vorbesc 5 limbi straine , am 36 de ani si locuiesc in Uk .. joc aproximatim 55 ore saptamanal .. Astept cu mare nerabdare un mesaj de confirmare , din partea dumneavoastra referitor ( participant GM ) Multumesc din suflet ..!

• Buna, am si eu o problema..am trimis prin transfer bancar 11€ si mi-a mai luat inca 10€ pt schimb din lei in euro..am completat insa doar numele si ibanu de pe joc..oare vor ajunge monedele la mine?

• Am o problema cu misiunea de vanatoare de la lv61... trebuie sa omor mobi din v2, iar eu al lv71.. pe sv Romania. Staim ca restrictia e de 75 in v2, de aceea n am facut misiunile... Cum as putea sa rezolv misiunea? Exista vreun pergament pe joc/site sa pot reseta misiunea? Sau daca e posibil sa ma traga un GM in v2 sa termin misiunea si sa ies imediat ca sa le pot continua pe urmatoarele? Am nevoie urgent ca in 10h imi expira arma si trebuie sa pot intra v4 sa ma creasca cineva pana la 75..

• in data de 16.03.2019, de la ora 01:00 si pana in data de 17.03.2019 la ora 00:59, veti putea gasi in itemshop:

Cufăr Valoros Roşu 1 buc

• in data de 16.03.2019, de la ora 01:00 si pana in data de 17.03.2019 la ora 00:59, veti putea gasi in itemshop:

Cufăr Valoros Roşu !!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Lumea nici nu apuca bine sa cumpere costume ca le si scoateti.

• Parca erau costumele pana in data de 19.12.2018 dc sunt scoase daca voi ati anuntat altceva?

https://board.ro.metin2.gamefo…mShop-Costume-de-Craciun/

• Se baga eventu de pescuit dupa mentenanta ?

• Salut ! Se anunta ceva de 8 martie pe site acadea ceva ?

• Buna seara ! Am o intrebare costumele di item shop pana pe ce data sunt ! Eu maine as vreau sa achizitionez fiind maine pe data de 15.02.2018 ...m-ar interesa pana cand sunt costumele ...Multumesc Frumos!

• Nu mai bagati si voi cutii cu pui? deja s-a dus timpul la toti, ar cam fi timpul....

• Cuti cu pui avem nevoie nu reducerii!!! mai asteptam mult dupa ele ?

• Salutare ! Am o problema legata la cateva conturi banate irelevant, am vorbit cu sgm Imer insa acesta incearca sa musamalizeze totul si nu imi ofera niciun raspuns plauzibil. I-am explicat de n ori situatia insa continua cu acelasi raspuns irelevant. As putea discuta pe larg cu un superior ?

• salut ! ai idee pana la ce ora tine mentenanta ?