Graffix Team Manager

• Member since Dec 21st 2010
  • Last Activity:
  • Forum
Profile Hits
141,173
  • Salut aveti idee de ce nu imi apar voucherele ? mentionez ca am dat reparare joc , sunt connectat la platforma , am mai cumparat acum recent vouchere de pe itemshop si acum nu mai imi apar ..de ce?

• Buna seara .. am o mica problema .. am un cont mai vechi care are ban ... se ar putea debloca?? ma intereseaza mult pentru ca am iteme scumpe pe el ... saui macar daca mi ati putea transfera itemele si bani de pe cpntu acela pe contul cel nou

• Buna seara!Am o problema cu autentificarea in 2 factori.Am fost nevoit sa dau rebot la telefon, iar acum nu mai pot sa ma conectez in aplicatie, am facut si tichet, dar astept de 2 zile un raspuns.Ma poti ajuta , sau ma poti indruma sa rezolv problema .

Multumesc anticipat.

• Chiar am nevoie de ajutor repede, nu mi se pare corect asa ceva pentru ca am cules itemele unui hacker de pe jos ,nici nu ma crescut ...

• Salutari, astazi am luat ban pe motiv de hack dar nu am folosit am strans itemle unuia de pe jos care folosea hack da nu mi se pare corect sa iau ban pentru asta daca el le lasa de ce sa nu le culeg + ca am si donat ...

• Chiar am nevoie de ajutor, si nu stiu ce sa fac pentru asta ca am strans itm unu hacker primesc ban ?

• Hello,

Am luat ban si nu stiu pe ce dovada

scrie ca ma luat pentru hack da nu am folosit ,poate ca am fost langa unul care strangea pe jos atata tot nu am facut altceva

• Buna seara ,am si eu o problema cu contul meu de joc nu mai ma lasa sa intru in joc imi spune sa contactez support imi poti spune te rog ce pot face in cazu asta si ce exact sa antamplat de nu mai pot intra pe joc ? multumesc

• Salut, ma puteti ajuta am o problema cu un cont mai vechi care nu merge adaugat pe cont de Gameforge.

• Salut,ma poti ajuta cu o informatie despre cum se poate afla acum codul pentru stergere caracter???

• Asta caut si eu ....cum trimit cod de stergere caracter????????????

• Salut domnule HalfOP am si eu o problema cu jocul de 5 zile nu pot sa intru in joc , cand dau incepe jocul imi scrie cu rosu'' Jocul este indisponibil pentru tine ! ce sa i fac , te rog din suflet ajuta-ma !

• SALUT , AM SI EU O PROBLEMA IN JOC

nu pot sa dau pe recompensa zilnica ... cand dau click pe ea imi da eroare si imi tot spune sa redeschid pagina .

ce e de facut ?