Graffix Team Manager

• Member since Dec 21st 2010
  • Last Activity:
Profile Hits
157,179
  • Graffix am si eu o problema, acum 20 minute, mi a picat la cutie prada o harta cu coordonate si aceea harta ma trimitea spre muntii thunder , am plecat acolo, am folosit harta si m a teleportat intr un templu si l-am inceput. Problema este ca nu pot sa ies din templu deloc , am dat log out , schimba caracter, am dat oras si nu este nici un portal ca sa pot iesii din templu, ma poti ajuta? Nume pe jos:CiumaT de pe Tara Romaneasca

• Faceti si voi ceva cu dropu ala la ouale magice ca e mediocru rau, din 20 de oua doar 2 citite...

• .

• Ne baga cineva in seama ? Sunt mii de tickete necitite si nu se raspunde nimeni , singura optiune ramane sa dam in judecata firma Gameforge poate asa o sa va treziti la realitate ?

• Salut! Am lăsat un ticket dar răspunsul întârzie să apară. Am o mare problemă, după mentenanță nu-mi mai gasesc itemele pe nici un cont, pe nici un caracter (doar itemele cu bonusuri, cele bune), contul nu l-am dat la nimeni. Nu avea datele de conectare absolut nimeni. Colegi care mi-au raspuns la ticket mi-au spus in ultimul mesaj ca daca este un furt pot depune un ticket in termen de 30 de zile, nu stiu daca a fost spart contul sau au disparut itemele, restul de chestii sunt pe cont (daca era spart poate lua totul). Va rog frumos daca ma puteti ajuta, am o varsta, nu am 20 de ani, sunt ani de „munca” si zile si nopti de dragul acestui joc.

• Forumul asta e plin de gunoaie care n-au habar sa administreze si nu baga in seama nici o postare a playerilor. Niste ratati platiti degeaba de o companie de cacat.

• Salut, stiu ca probabil aici nu este locul potrivit pt a intreba dar, am o problema cu voucherele, adica mai bn zis nu le pot cumpara, am terminat biologu de 30 acu 2 zile am caracterul de 3 ani inca e pe apollo, efectiv am tot ce se cere dar mie inca nu mi apar voucherele aici, poti sa ma ajuti?

• PE DATA DE 26.02.2022 ERAM LIVE PE CANALUL DE YOUTUBE : Smoker Metin2 obisnuiam să fac live din cand in cand atunci cand nu eram la muncă. Pe 26.02.2022 la 19:30 in timp ce eram live, am fost deconectat aparent dintr-o dată de pe platformă si joc. Cand am incercat să mă conectez mi-a cerut CODUL pentru Autentificarea cu 2 FACTORI. Eu nu aveam asa ceva la cont, am scos-o acum ceva timp deoarece mi-am schimbat telefonul si nu am bagat de seama si n am mai pus iar. Am făcut n tickete de pe 26 pana acum. Nimeni nu mă ajută. am oferit LIVE-ul, am oferit informatiile necesare, si continui să ofer orice dovadă să atest că nu stiu ce s-a intamplat si chiar am nevoie de ajutor.

• Un eveniment happy hour?

• Buna seara , am revenit pe joc dupa o apsenta de vreo 6 ani si am o problema pe un cont , nu pot lua alchimia din depoyit cu nici un caracter de pe contul respectiv. puteti sa ma reyolvati cu aceasta problema ? Multumesc

• si ce se intampla cu atatea erori de conectare la server pe tara romaneasca ,spune incontii eroare la conectare

• salut ,imi poti spune de ce nu pot dona ,imi spune ca metoda aleasa de mine nu este dispoibila momentan

• Salut !

Scuza-ma ca te deranjez . Am si eu o mica problema...vreau sa imi sterg caracterul existent pe contul de Steam pentru a-mi face altul cu acelasi nume pe un cont pe platforma GameForge . Am facut tichet dar vad ca nu se rezolva problema...avand in vedere ca este una minora . Ma poti ajuta ?

• salut, am probleme cu jocu? zice ca e indisponibil pentru mine? sau e la toata lumea asa?

• a

• salut cum pot afla parola la depozit

• Buna seara ,

Ce se intampla cu eventul add bonus , trebuia sa fie de la 21.00 conform calendar Half-Op?

• Buna seara ,am si eu probleme cu un ticket ! Nu mi s-a raspuns de 2 zile la ticket si imi vor expira itemele cumparate dupa Item Shop !

• Buna ziua ,Am fost trimis de GM Lynneth deoarece am facut un tichet in legatura cu blocarea unui cont.Deoarece cred ca ma simt neindreptatit,am contactat superiori cerand niste raspunsuri.Mentionez ca nu am folosit softuri ilegale si banarea contului mi se pare ca e pe degeaba.Am bagat bani in joc sa fiu mai bun,nu softuri ilegale .Mentionez daca nu se rezolva problema merg mai departe cu plangerea pentru incalcarea de drepturi pe fonduri nedrepte pe care mi s-au incalcat!!!Daca problema nu se va rezolva si contul nu v-a fi deblocat voi merge mai departe pana si in tribunal !!!

Nume jucator :PaNdaaRO

Multumesc anticipat si vreau un raspuns !

• Salut! Am fost trimis de un SGM pentru ca am facut un tichet in legatura cu un cont banat.

Cred ca am fost banat pe nedrept si a spus ca daca ma simt nedreptatit sa vorbesc cu un superior, asa ca am apelat la tine.

Pe langa faptul ca joc de foarte mult timp am mai si bagat bani in joc si mi se pare ciudat sa iau ban fara sa fac nimic.(nu am jucat cu hack.uri sau altceva)

Ultimul lucru pe care l.am facut inainte sa iau ban a fost sa ban un boss de templu (comandantul negru) si acesta m.a impins in perete...

La 2-3 minute dupa asta m.a scos de pe cont si cand am vrut sa intru iar a scris "Acest cont e blocat"

Te rog daca se poate sa imi oferi ajutor.

Multumesc!

• Hai cu cutiile de puiiiii

• intrebare iara ne lasati fara skinuri arme , fara costume? am peste 50 de woni investiti in custome si in ultima saptamana , sunt alti 20w investiti in schimba bonsuri costum deoarece, cand ati editat manunchiurile pe schimba bonus ati pus o sansa de bonus element atat de bataie de joc, incat ma gandesc, ca decat sa pierd cateva sute de lire in intretinere costume , mai bine iy dau la ...... degeaba si sa va las fara 100 lire investiiile mele saptamanale in scarba asta de joc infecta plina de tepe si scamuri fishing online. Faceti bine si luati aminte fara cei ca mine dati faliment. revizuitiva strategiile de marketing si tepe.

• nu pot intra in cont dece

• Când va mai apărea in item shop “Costum Aura Comun”?

• Sa rezolvat problema, contul banat fiind deblocat si am primit chiar si o explicatie partinitoare, multumiri lui Bryony care si-a facut treaba si a procesat tichetul in mod profesional, se pare ca exista si oameni care isi fac treaba cu responsabilitate. O zi buna tuturor.

• Salut, toate respectele.

Acum 2h am facut o donatie de £10 lire, bani au fost retrasi din cont dar nu am primit MD-urile.

nu ma mai lasa sa mai fac nici o donatie prin Visa.

Ce pot face?

Multumesc anticipat!

• dupa achizitie relogheazate in joc ca sa se aplice MDURILE

• Salut, tocmai ce am fost banat pentru folosirea de third party software, am facut ticket si raspunsul primit a fost exact reply-ul de pe mail primit in momentul ban-arii. Ai ideee ce pot face in acest caz? este destul de frustrant sa fiu ban-at pe nedrept, avand in vedere faptul ca nu am fost contactat de niciun memru din staff pana in acel moment si nu am nicio tangenta cu hack-urile. Multumesc anticipat si o seara buna in continuare.

• Acelas lucru am patit si eu din noiembrir anul trecut si nu s-a rezolvat nimic, nu pare sa ii intereseze.

• Pacat , aveam cate ceva pe cont si chiar m-am distrat obtinund itemele.

• buna as vrea sa vb ceva

• Salut , Cand vor intra pe itemshop cuferele cu costum aura si costumele aura?

• Salut, nu pot intra pe contul gameforge imi zice: '' Invalid account data" am dat sa-mi resetez parola dar nu imi mai trimite mesaj ca am mai dat de cateva ori si nu mergea codul de validare.