[Discutii] Event Paste 2015

  • la metine de 30-35 (metine normale din map2) daca stai de la 18:00 pana la 20:00 sa bati, este IMPOSIBIL sa nu dropezi macar un moa. eu am luat din al 2lea metin.
    p.s pune manusa pe tine daca ai. :beer:

  • In primele 3 zile de event, 105 Oua Magice.
    In jur de 25 de Citite, aproximativ 10 Minereu si alte chestii folositoare care nu stau sa le adun acum.
    Cel de mai sus cu 65 de Oua si 41 de Citite, ala da noroc.


    Link : https://www.youtube.com/watch?v=wB4KZVU4plk
    Link : https://www.youtube.com/watch?v=2zoctaH5isk


    Apar ciudat rau de tot Metinele de Paste acum 8|. Sunt decalate urat de tot :wacko:

  • Ouale de paste (simple) cel mai bine e sa le duceti cu un cont de 53-74 , eu am dus 4000 de oua cu 1 cont de 90 (acum 2 ani)si rezultatul a fost dezamagitor

    La lv 75 unde as avea un drop bun la oua magice?

  • Ce ma bucura la acest event este faptul ca daca ai apucat sa dai primul in Metinul de Paste, restul care vor veni sa faca KS isi vor pierde vremea. Practic te ajuta sa spargi metinul mai repede, Oul Magic tot tie iti pica ca ai dat primul.

    Complet neadevarat. :D
    Era un sura de 62 batea metin de 60 era spart deja jumate. :whistling:
    Am intrat peste el cu dubla manusa de drop pe mine si am luat eu si oul magic si oul colorat asa ca e poveste ca daca dai primul iei orcium tot. :lol:
    Depinde de ce are celalt pe el :rofl2:

  • La lv 75 unde as avea un drop bun la oua magice?

    Banuiesc ca vroiai sa intrebi in ce mapa sa farmezi. Eu pe apollo fac in medie 10-15 oua magice pe ora in paduri(Padurea Fantoma si Padurea Rosie) dar si in camp cu serpi. Oua de lv 70-80 se gasesc si la Giganti dar nu te sfatuiesc sa incerci deorece acolo este probabil cea mai mare aglomeratie.

  • In prezent am un warr lv 30,cu care farmez la
    metinele ou de 20/30/40/50(templu map2..pe unde
    prind si eu..ca este aglomerat peste tot)
    As vrea sa-l fac nivel 35,mai am drop la metine ou
    de nivel 20 ? Am cativa prieteni,de 35,insa ei au manusi
    talhar si ia oua magice la metinele de 20.
    Eu stiu ca diferenta de lvl trebuie sa fie 15 maxim..deci ar trebui
    sa am drop
    Are cineva cont de 35 si ia oua magice la metinele de 20 fara manusa ?


    Nu as vrea sa pierd acest drop. :)

    Play just 4 funn ! ;)

  • O sa iei si fara manusa Oua Magice la Metinele Ou de lv 20.Nu-ti face griji :)

  • O sa iei si fara manusa Oua Magice la Metinele Ou de lv 20.Nu-ti face griji :)

    Tocmai imi spuse un prieten pe server,ca la nivel 30
    am drop la metinele de 10 din map1,este adevarat oare ?
    Repet ca eu stiu ca limita de nivele este de 15 lvl..

    Play just 4 funn ! ;)

  • in launcher scrie cam asa:"in plus distruge pietrele metine si invinge monstrii bossi!oul magic cu recompense valoroase este garantat drept recompensa" sa inteleg ca pica si la metine si sefi acum?

    Nu,nu pica la metinele normale si bossi,pica doar la
    Metinele de Paste .


    Pana la urma cu sta treaba? sau adaugat mai multe metine ou?

    Nu,doar 3 din cate stiu eu pe ch

    Play just 4 funn ! ;)

  • sunt 4 metine pe ch. spre exemplu in map1: 2 metine de lv10, 2 metine de lv20.

  • In tara de foc din cate am observat eu sunt 5 metine pe un ch (3 de 60 si 2 de 50) dar trebuie sa cauti toata mapa nu doar unde au respawn metinele normale.
    Dupa mine trebuiau macar 6 metine in mapele mari gen tara de foc si desert.......

  • Stie cineva daca se va organiza si un event cu drop experienta?

  • Am deschis aseara 55 oua magice,tot ce am strans
    si eu pana acum....si ce credeti ? 6 citite concentrate
    5 perle ,4 zen , 4 minereu magic si 3.5kk yang
    Nu pot sa cred :| :| :|
    Personal,nu cred ca voi mai farma la acest event..

    Play just 4 funn ! ;)