Bug ItemShop

    • Nickname-ul caracterului pe care s-a intamplat bugul: zZuZz
    • Serverul si canalul pe care va aflati atunci cand s-a intamplat bugul: Rubinum CH1
    • Data la care s-a intamplat acest bug: Este un cont mai vechi pe care am jucat si pe Romania, dar bugul s-a intamplat de cand am intrat pe noul servar.
    • Regatul in care va aflati atunci cand s-a intamplat bugul: Albastru
    • Zona in care va aflati atunci cand s-a intamplat bugul (ce parte a hartii ex: maimute, v2, dt): Map1
    • Descrierea bugului: Deci incerc sa imi cumpar din Item Shop , REARANJAREA ABILITATILOR, SCHIMBA, ADAUGA si multe alte iteme, dar nu se afla in item shop.
    • De cate ori vi s-a intamplat acest bug (cate incercari ai facut):Bug-ul asta este de la inceputul serverului , nu pot sa scap de el nicicum.
    • Bugul s-a intamplat de fiecare data cand ati incercat sau doar odata: Da , item shop-ul are bug , pentru contul meu , de la deschiderea serverului.
    • Descrie at mai detaliat pasii pe care i-ai urmat sau felul in care se manifesta bugul: Lipsesc destul de multe iteme din Item shop ,ca de exemplu Voucherele care au fost prezente dar nu pe acest cont.


  • In cazul conturilor asociate la STEAM, unele oferte nu sunt disponibile in IS.


    'So here I stand, a shadow figure in the way,

    taking a leap of fate each day,
    Time won't stay still; the fading years will turn to grey.'


  • Prin aceeasi problema trec si eu , am facut sesizare acum 3 saptamani dar n am primit nici un raspuns..

  • Ai verificat daca ai contul asociat cu Steam? Daca il ai, nu vei putea folosi Item-Shop asa cum ai fi vrut. Unele oferte nu sunt disponibile. Daca ai un cont mai nou, tot la fel, unele oferte nu sunt disponibile.

  • Ai verificat daca ai contul asociat cu Steam? Daca il ai, nu vei putea folosi Item-Shop asa cum ai fi vrut. Unele oferte nu sunt disponibile. Daca ai un cont mai nou, tot la fel, unele oferte nu sunt disponibile.

    Păi și dacă ai contul asociat la steam, nu se poate face nimic ca să vezi ofertele din IS?