Optiunea AUTO

  • Buna ziua, colegi.
    Joc pe un ninja in acest moment, arc si incerc sa farmez in diferite locuri folosind arcul pe auto.
    Problema este ca, in 5-10 minute de auto, clientul ajunge in stadiul de ~black screen~ sau da crash, nu este foarte placut.
    Mai pateste cineva acest lucru ? Sunt metode cunoscute de a preveni ?

  • Nici eu nu pot lăsa auto nesupravegheat pt ca îmi da crash.. Ori după 10 min, ori după o ora...depinde. Nu știu de ce, dar e aiurea..

  • Buna ziua, colegi.
    Joc pe un ninja in acest moment, arc si incerc sa farmez in diferite locuri folosind arcul pe auto.
    Problema este ca, in 5-10 minute de auto, clientul ajunge in stadiul de ~black screen~ sau da crash, nu este foarte placut.
    Mai pateste cineva acest lucru ? Sunt metode cunoscute de a preveni ?

    Si eu am patit asta prima data ieri cand cresteam v4 pe auto si sincer nu eram sigur daca mai bate, sau daca s-a oprit de mult si ecranul e pe freeze.


    Insa, cand am apasat CTRL+ALT+DEL sa deschid task managerul ca sa inchid procesul, si-a revenit subit..am patit asta deja de 2-3 ori. Pana se gaseste o rezolvare reala la aceasta problema, incearca si tu asta..poate merge si la tine (:

  • Problema este veche si am raportat-o acum 2 ani, daca-mi aduc bine aminte :)
    Rezolvare? Ctrl Alt si Delete....Folosesc win 10,procesor Intel.