Jocul este indisponibil pentru tine

  • Buna ziua! Nu reusesc sa mai fac metinul sa functioneze. Am dat reparare de 10 ori, am reinstalat de 3 ori. M-am saturat de toate problemele. Ce ar trebui sa fac sa functioneze?

  • la fel si la mine. cate tichete tre sa fac? de ce nu va ocupati de platforma vietii? inainte de platforma asta grozava in 1 minut eram pe joc acu am nevoie de 5 minute. eliminati-o daca nu e buna, si va pot zice eu ca nu e buna, si ca mine si altii

  • Salut, inainte de a deschide tichet catre support incearca sa dai un restart la router, s-ar putea sa iti rezolve problema. Daca nu merge dupa ce ai dat restart la router, atunci este nevoie sa contactezi echipa de support!

  • Mersi de sfat. Am facut tot ce e omoneste posibil. Restart la router, la laptop, hotspot, reparare metin, reinstal metin etc.

  • am avut aceleasi probleme, am reinstalat jocul de 5 ori chiar si windows-ul de 2 ori, am win10, problema era de la antivirus,aveam mcafe apoi l-am sters si am instalat bitdefender free edition

  • SI EU AM PROBLEMA DE 5 ZILE SI NICI UN RASPUNS LA TIKET , SI AM TOT SA MAI ASTEPT CA ASTIA RASPUND MAI GREU DECAT MAMA LA TELEFON , DACA LE DAI MESAJ CA LE DAI CATE 1K 2 K EURO IMD RASPUND