Posibilitate recuperare cont ?

  • Salutare ,


    Dupa ani si ani am revenit in comunitate si vreau sa intreb daca se mai pot recupera conturile (cu iteme sau fara) de pe serverele vechi ? (am jucat pe Leonis). Mi-e putin neclar ce in ce s-a transformat de-a lungul timpului, am incercat si cu search, dar nu mi-am dat seama.


    Multumesc frumos!

    :dead: Rest in pieces :dead:

  • Salutare ,


    Dupa ani si ani am revenit in comunitate si vreau sa intreb daca se mai pot recupera conturile (cu iteme sau fara) de pe serverele vechi ? (am jucat pe Leonis). Mi-e putin neclar ce in ce s-a transformat de-a lungul timpului, am incercat si cu search, dar nu mi-am dat seama.


    Multumesc frumos!

    daca ai datele de logare , creezi o platforma si dupa in platforma ai optiunea de a adauga cont de joc sub forma '' numecont_ro + parola'' ( daca acesta nu a fost in prealabil adaugat unei platforma ), leonisul mi se pare ca e acum tara romaneasca deci acolo iti vor aparea caracterele.

  • daca ai datele de logare , creezi o platforma si dupa in platforma ai optiunea de a adauga cont de joc sub forma '' numecont_ro + parola'' ( daca acesta nu a fost in prealabil adaugat unei platforma ), leonisul mi se pare ca e acum tara romaneasca deci acolo iti vor aparea caracterele.

    Iti multumesc mult de tot, a functionat!

    :dead: Rest in pieces :dead: