Probleme&intrebari V2(SD2-SD3)!


  • Salut. Am un war mental lvl 61, m6 corp, 14,5k pv, 680 aparare, 510-568 atac, am 10 inele de o ora. La cate grupe as rezista si cat mi-ar ajunge inelele? Merci!

    Fa-ti o autorizatie cu aparare-150 aparare ajuta enorm. cu 830 aparare rezisti la jumatate de camera mare in v2,daca ai si buff m-uri decente ai putea sa rezisti la toata camera mare.
    Mai bine fa rost si de o maimuta cu ceva aparare si pv,ajuta destul de mult.. aproape cat jumatate de apa sambo.
    Inelele iti ajung 10 ore...logic,nu? ai 10 inele de 1h.
    Bafta la crescut!

  • In cat timp as face Lvl 75 pe un cont sura am lvl 71 30% iau fara probleme regenerarea ,cresc fara mantii doar cu militar+licori verzi/mov/dulciuri + inele de o ora?
    Multumesc anticipat!

  • In cat timp as face Lvl 75 pe un cont sura am lvl 71 30% iau fara probleme regenerarea ,cresc fara mantii doar cu militar+licori verzi/mov/dulciuri + inele de o ora?
    Multumesc anticipat!


    Vreo 4 ore de batut incontiuu.

    Lume multa, oameni putini.

  • Hello,


    Am si eu o samy de 66 si as dori sa o fac 75 , am itm full 20% exp / tigru regal / inel joc.
    Intrebarea mea este : In cat timp as face in v2 75 ( camera regenerare ) ? :cookie:

  • Hello,


    Am si eu o samy de 66 si as dori sa o fac 75 , am itm full 20% exp / tigru regal / inel joc.
    Intrebarea mea este : In cat timp as face in v2 75 ( camera regenerare ) ? :cookie:


    Daca ai avea mantii si carte comandant , vreo 7ore.

    Lume multa, oameni putini.

  • Hello,


    Am si eu o samy de 66 si as dori sa o fac 75 , am itm full 20% exp / tigru regal / inel joc.
    Intrebarea mea este : In cat timp as face in v2 75 ( camera regenerare ) ? :cookie:

    Daca ai destule mantii (minim 500) si bagi si un inel site faci in 12-14 ore. Dar trebuie sa ai pe cineva pe cont care sa se tina dupa tine in sd3, altfel n-are rost. In SD3 ai nevoie de imun, un 15k pv, tinand cont ca esti sura AM mai ai nevoie doar de absorbire minim 10% din iteme si o otravita buna.

  • Daca ai destule mantii (minim 500) si bagi si un inel site faci in 12-14 ore. Dar trebuie sa ai pe cineva pe cont care sa se tina dupa tine in sd3, altfel n-are rost. In SD3 ai nevoie de imun, un 15k pv, tinand cont ca esti sura AM mai ai nevoie doar de absorbire minim 10% din iteme si o otravita buna.


    14ore cu mantii si inel site si cu tot ce a zis? Creste in V2 , nu la caini , urmeaza un event cu 50% exp , in aprx 7ore o ai facuta garantat.

    Lume multa, oameni putini.

  • 14ore cu mantii si inel site si cu tot ce a zis? Creste in V2 , nu la caini , urmeaza un event cu 50% exp , in aprx 7ore o ai facuta garantat.

    Nu stiu ce metin joci tu, dar la 74 stai in cel mai bun caz 2 ore ca sa faci lvl.

  • Nu stiu ce metin joci tu, dar la 74 stai in cel mai bun caz 2 ore ca sa faci lvl.


    Poate ca am exagerat putin , cu mantii , cu inel , cu mount si iteme , maxim 10-12 ore , dar nici 14 ^

    Lume multa, oameni putini.

  • Vreau sa cresc un caracter de lvl 70 la lvl 75 si nu stiu ce sa aleg: in v2 la camera regenerare sau in sd3. Am auzit ca in sd3 s-ar creste mai bine decat in v2, dar nu sunt sigur. Daca e adevarat ca se creste mai bine in sd3, spuneti-mi va rog si in ce camera / locatie.


    Tin sa mentionez ca am cont war corporal lvl 84, blindat destul de bine, deci nu e o problema cu rezistenta ;) important e sa stiu unde se creste mai bine / repede.

  • ce se intampla in sd3 deci ii ceva de groaza imi raman mobii in urma dupa ce dau mantie se opresc pe hol sau imi apar deodata langa caracter sau primesc dmg dar nu vad mobii si se creste oribil de greu cu 100 xp+ 42 de la grupa la o lura de 2 camere fac 1-1.5 % la lvl 73 eu fiind sura 75 :lol: imi poate explica ce se intampla + ca mor deodata fara nici o sanasa de escape ceva imunu nu merge iau deodata stun si mor instant ceva rezolvari ? sincer sa fiu nu prea imi mai vine a sd3 dupa ce stiu ca se intampla :cursing:

  • Dupa ultima versiune implementata a aparut un lag enorm care si cand mergi ti se poate opri in loc caracterul.Si eu am patito in v2 camera mare sa imi ramana mobii in spate si dupa sa ma trezesc mort:):)De ce nu mergi in camera mare v2 si cresti acolo ca mi se pare mult mai bine xp ul in v2 decat in sd3...SUCCES

    La revedere metin2ro

  • Salut, vreau sa imi cresc samanca azi daca tot este event si nu stiu unde ar fi mai bine.
    1.V2 camera mare
    2.SD3 cele 2 camere alaturate cu respawn rapid


    PS: daca aveti o harta cu SD3 cu cele mai bune camere, mi-ar fi de folos :D

  • 1).Unde se creste bine in v2.
    2).Ce iteme imi trebuie sa iau la nivel 61 sa rezist la o camera intreaga in v2?
    3).Unde sa cresc cel mai bine?