Probleme&intrebari V2(SD2-SD3)!

  • Salut tuturor , sunt de pe nemesis si sunt war pe corp imi puteti zice si mie ce iteme imi sunt necesare pentru v2 si v3 ca sa iau o camera intreaga am nivel 61.

  • In primul rând nu ai cum sa ajungi in V3 la lvl 61, poate doar in V2 și SD3. Legat de aceste 2 mape in care se poate creste până la lvl 75,ca iteme ai nevoie de apărare multă, pv și un buff bunicel. Camera bună de crescut în V2 este camera mare , iar în SD3 toate camerele sunt bune de crescut. Pe lângă itemele spuse mai sus de mine îți mai recomand un mistreț ,energie 5/7 și o alchimie opaca...SUCCES

    La revedere metin2ro

  • oie de apărare multă, pv și un buff bunicel. Camera bună de crescut în V2 este camera mare , iar în SD3 toate camerele sunt bune de crescut. Pe lângă itemele spuse mai sus de mine îți mai recomand un mistreț ,energie 5/7 și o alchimie opaca...SUCCES

    Dar imi poti zice ce fel de iteme am nevoie si ce bonusuri trebuie sa am ca momentan sunt pe gol....

  • ar esentialul ti la spus colegul Sica. Asa ca iteme noi putem sa iti zicem iteme cu bonusuri perfecte care n-ar fi neaparat necesare.

    Orice oricum iau mai incolo iau si pachete de yang oricum trb sa vand din vechile iteme oricum imi puteti zice ce iteme am nevoie pt v2 ca sa iau cat o camera nu conteaza bugetu.

  • Cercei de Abanos+9 ,Bratara Aur Alb+9/Bratara Lacrima cerului+9, Colier Lacrima cerului+9, Armura zeului dragon+9,cizme de piele+9 sau papuci pheonix/pasare de foc, Rib +9 pgm +35%, masca frica+6-9, scut+9 cu aparare impotriva necunostintei, esarfa cu pgm, alchmie opaca(rubin legendar opac,jad legendar ), energie 5/7, sigiliu mistret de lupta sau Leu curajos( optez pentru Leu pentru ca are aparare pe el daca ai militarul facut). Toate itemele enumerate de mine mai sus trebuie sa aibe pv 1,5-2k ,ceva sansa blocare atac corporal daca se poate si un BUFF bunicel cu abilitati macar la M8...SUCCES

    La revedere metin2ro

  • apuci pheonix/pasare de foc, Rib +9 pgm +35%, masca frica+6-9, scut+9 cu aparare impotriva necunostintei, esarfa cu pgm, alchmie opaca(rubin legendar opac,jad legendar ), energie 5/7, sigiliu mistret de lupta sau Leu curajos( optez pentru Leu pentru ca are aparare pe el daca ai militarul facut). Toate itemele enumerate de mine mai sus trebuie sa aibe pv 1,5-2k ,ceva sansa blocare atac corporal daca se poate si u

    mULTUMESC MULT ...O SA TIN CONT PENTRU VIITORILE ACHIZITIONARI DAR E BUN UN FMS PGM 27 CU CRITICA 10 + FTALA+4 SI MONSTRI+4 CU VAMPIRI 10??

  • Iti sugerez coif 60 minim +7, papuci phoenix +9 cu 1.5-2k pv, scut 61 +9 cu blocare corporal, pe langa ce ti-au zis colegii. Te ajuta foarte mult blocarea.

  • 60 minim +7, papuci phoenix +9 cu 1.5-2k pv, scut 61 +9 cu blocare corporal, pe langa ce ti-au zis colegii. Te ajuta foarte mult blocarea.

    iTI MULTUMESC BRO...acum stiu in ce directie sa ma indrept acuma.

  • Da, se poate, insa asta depinde de contul tau.. unde bati, cat timp pe zi, ce bonusuri xp poti pune pe tine. Buff, alchimie, esarfa, etc. Daca bati v1 pana la 45-50 asa si dupa sa rezisti v2.. sa tii tot.. cu inele, ceva bonusuri xp, faci repede.