Discutii Sf Valentin, Olympia

  • Ce parere aveti despre eventurile ce urmeaza?

  • Este foarte bine , nu se va mai imbogati lumea :) . Insa sunt de parere ca ar trebui costumele sa fie dropabile si la metine/bossi cum au fost acum 2 ani.

  • Acum 2 ani imi bonusam scutul de level +1 :)). Picau cufere la sefi :love: .
    Nu am mai participat la olympos sunt curios cum va fii.

  • Chiar ma intrebam cand o sa faceti repede repede un topic care incepe cu [discutii] si subiectul va fi ultimul anunt.E ok eventul, de pe 7 pana pe 23 sa tot bateti.Ce ma enerveaza pe mine la culme e foamea de atentie a unora (sa deschid eu topic repede repede sa nu scrie altul). De CE? De fiecare data cand e un anunt nou , cat de mic ar fi el, CINEVA se gaseste sa puna celebrul deja [DISCUTII] si sa intrebe "ce parere aveti? " .

    - > Cand poti sa mergi pe apa, mai bine iei barca.

  • La olymplia event 2014 acele bucati (5 la numar) le putem duce de mai multe ori pe zi?

  • Nu, se duc o singura data pe cont.

    - > Cand poti sa mergi pe apa, mai bine iei barca.

  • O singura data la 24h?Daca pica mai mult de 5 bucati sa zicem 7 pot sa negociez 2?

  • sa inteleg ca acele cutii ale lui cupidon nu va mai cadea la metine si bosi?

  • Legat de eventul valentines day , tine doar o zi ?.. Anu trecut a tinut 4 zile .
    Ce bine ca din cufaru milon cad albe :love: asa va mai scade pretul :D .

  • Cuferele de valentine`s day le poti lua doar de pe itemshop sau pica la metine/ boss ?

  • Aproape toata luna avem super evente vad.Cred ca mai bun este Olimpya,va dura mai mult si chestiile din cuferele alea vor fi mai bune.Plus ca nu va fi ca la craciun(sa vezi plin de hakeri prin map1)doar cei de 30+ pot dropa,totusi se pot negocia bucatile alea de medalie?

  • xLastKing in toti ani erau si IS si erau dropate si la metine/bossi... avand in vedere ca tine doar o zi (cam putin..) 100% vor fi dropate la bossi/metine . :)


    #goinadacia nu sunt 100% sigur dar cred ca nu se negociaza deoarece daca s-ar negocia as bate cu contu mare si le-as pune pe conturile de lvl 1 doar ca sa iau cufarul lui milon...ceea ce intr-o saptamana toata lumea va avea albe/adauga/schimba..deci cred ca NU .

  • Sa speram ca ai dreptate :P


    Primesti avertisment pentru Posthunt * Shto.

  • xLastKing in toti ani erau si IS si erau dropate si la metine/bossi... avand in vedere ca tine doar o zi (cam putin..) 100% vor fi dropate la bossi/metine . :)

    Oare de ce nu cititi cu atentie ce scrie, inainte de a posta ceva? De unde scoti tu 100% ? Chiar nu citesti ce scrie CoMa?
    Vom avea deasemenea si Cuferele Dragostei, Albastre si Roz, disponibile in ItemShop. Cuferele pot fi folosite odata la 30 de minute si le puteti deschide de 10 ori. Nu sunt negociabile.
    Eventul de Valentine's Day dureaza mai putin si va fi mai mult simbolic, pentru ca se suprapune cu Olympia, event cu durata mai mare si cu drop mult mai bogat pentru toata lumea .



  • Esprit , adica sa intelegem ca nu vor fi la metine ? In anii trecuti erau dropate si la metine/bossi .

  • Corect , Mikishor , nu vor fi la bossi si metine :)
    Primesti un avertisment pentru Posthunt * Shto.


    Quote

    Daca userul a primit deja un raspuns , va sugerez sa nu mai interveniti , postul dumneavoastra va fi considerat Posthunt .

  • Pacat ca nu pica la metine si bossi,macar acele bucatii de medalie se vor putea vinde.Stiu ca in 2012 picau direct pe jos ca un upgrad normal.Totusi dropul din cuferele alea este super,perle,bonusuri,concentrat,mai bine ca la pasti cred.

  • Pacat ca nu pica la metine si bossi,macar acele bucatii de medalie se vor putea vinde.Stiu ca in 2012 picau direct pe jos ca un upgrad normal.Totusi dropul din cuferele alea este super,perle,bonusuri,concentrat,mai bine ca la pasti cred.

    E degeaba pentru ca poti lua un singur cufar :chinese:

  • Sa inteleg ca la prima negociere primim, medalia eroilor si cufarul lui millon, iar in urmatoarele zile doar cutia trimufului?
    Medalia tine 24 de ore atat timp cat e echipata?

  • Tine 24h in inventar , la fel ca peturile si autorizatiile :)