Discutii Event Halloween 2014!

  • Fratilor.Map1 pica baghete testat anul trecut !!!
    Map 2 pica la capitanul bestie testan anul trecut din 40 de bestie 1 bagheta+1 ss deci pica..
    Desert la metinele de acolo pica !!
    PS:Nu conteaza ce iteme ai conteaza sa ai manusa site :D,daca nu ai manusi nici nu are rost sa intrii pe metin !!! :D


    *Frisia: avertisment pentru nerespectarea regulamentului. Apelativele (ma, ba, frate, man etc.) sunt interzise pe forum, iar utilizarea lor se sanctioneaza cu avertisment.

  • E primul event de halloween pentru mine :) eu in fiecare an de halloween ori ma lasam ori naveam chef :)) sincer nu stiu cum a fost dropul in anii trecuti ... dar sper anul acesta sa fac si eu ceva baghetee :D . Acum o intrebare... Am asa : war 35 m aura m iures sura 52 m tais m teama m armura vrajita si sura de 75 m tais m teama m armura m vartej.. intrebarea e.. unde farmez cel mai bine ? Map 2 , in vale, desert, lord , prima padure , tara de foc sau map 1? toate locurile enumerate rezist fara prob :P :love:


    Map1 si map2 nu se merita. Prima padure si giganti cu cel de 75 si la lord cu cel de 52!


    Am si eu o nelamurire... detin pet porcusor...daca mai iau si pet bostan ii pot folosi impreuna sau doar unul dintre ei? In ultimul caz nu mai are rost sa cumpar pet bostan. Astept o lamurire.


    Doar unul dintre cei 2 il poti folosi.
    Nou: Peturi Bostan si Matura care iti vor oferi +15% daune fizice si 15% daune magice, +1500PV.
    Peturile Bostan si Matura sunt mai bune decat Porcusor/Khan.


    Salut.Cu sura arme,lvl 54 P tais M9 armura M9 teama,armura 2k 50 atac 15 sageti,fms pm 43 p+4,mistret ,iteme bune unde as putea farma pt baghete? Am drop la metine de 65 avand in vedere lvl-ul? Am si 2 manusi de 3 ore.


    Metine de 65 daca ai loc sau lord.

  • Deci cand incepe EVENTUL ?


    *Frisia: avertisment pentru posthunt. Te rog sa urmaresti si sectiunea "Noutati despre joc". Acolo se posteaza toate informatiile necesare. Eventul Halloween 2014


  • Peste 3 minute. A fost anuntat la ora 12:00 CEST, adica 13:00. La fel cum s-a anuntat si deschiderea serverului beta la 13:00 CEST, adica 14:00 ora Romaniei.
    Spor la farmat!

  • Ca si anul trecut este dropul slab .....daca nici cu manusa nu pica ce sa mai zic fara

  • de tot *edit* dropu la baghete :thumbdown:


    *Frisia: avertisment pentru limbaj agresiv. Te rog ca pe viitor sa-ti controlezi limbajul atunci cand postezi pe forum.

    :monster:

  • si cu o bagheta in invetar si fara tot una imi este,oricum este bataie de joc ;) Spor

  • La 42 ,war p aura iteme belea manusi de 3h pet buffer,unde pot bate ??
    Lord ?
    sau pe langa templu /desert... altceva ?

  • Slab dropul baghetelor ;( nici macar una.. si cu manusa.. dar poate se schimba. oricum bafta la cat mai multe !!



    14 ani de metin2ro cu bune si cu rele :beer:

  • patetic dropul la baghete , bati metine de 105 non stop si nu primesti nimc ... e bataie de joc . cred ca si in map 1 au drop mai bun ca in mapele de 90+

  • La 42 ,war p aura iteme belea manusi de 3h pet buffer,unde pot bate ??
    Lord ?
    sau pe langa templu /desert... altceva ?


    Lord clar. Daca este liber gandeste-te ca ai 6 CH-uri, pe fiecare cate un Boss. Respawn la 30 de minute!
    Nu stiu in desert sau pe langa templu daca gasesti tu 6 metine in 30 de minute cu aglomeratia actuala dupa fuziune.


    Quote from dreamss

    patetic dropul la baghete , bati metine de 105 non stop si nu primesti nimc ... e bataie de joc . cred ca si in map 1 au drop mai bun ca in mapele de 90+


    Ai incercat la Print, Arges ?
    Tind sa cred ca sefii au un drop mai bun

  • Quoted from "k1auu" La 42 ,war p aura iteme belea manusi de 3h pet buffer,unde pot bate ??
    Lord ?
    sau pe langa templu /desert... altceva ?






    Ai incercat la Print, Arges ?
    Tind sa cred ca sefii au un drop mai bun


    da uite acum voi sta sa bat 6 bosi odata la 2 ore... totusi tin sa mentionez ca am batut 3 printi si 5 crani ... evident ... nimic

  • Patetic drop jalnic eveniment macar dovleci de erau schimbati cu cei ce dropau Bless sa Zen nu ( PV si SP ) si Louie1991 testat anu trecut abis u esti in anu trecut sau prezent totul se schimba dupa cum se observa din ce in ce mai putine evenimente si alea vai de mama lor toata lumea zice ca Jocul EVOLUEAZA da posibil sa fie asa dar cu evenimentele praff de cand era Babidol Miau etc ca se facea ceva calumea acum...nu stiu ziceti voi. 4 ore Batut map1 nimic..PRAFFF

  • Eu nu am mai participat la vreun event de Hallowen decat la cel de acum 3 ani si cel de acum si cel de acum 3 ani nu se COMPARA deloc , la cel de acum 3 ani din 10 metine faceai 5 baghete acum din 10 metine 0 :thumbdown:
    Macar daca duceai 10 dovleci sa iti dea un dovleac de aur sau ceva din care puteai sa dropezi bagheta .
    Sa vedem la cel de Craciun cum o sa fie ...

  • Drop foarte slab la baghete .. Nu stiu cum a fost in ceilalti ani , dar acum este slab.
    Cu manusa , nimic..Aproape de 2ore ,si nimic :stick:

  • Ce pot sa zic un alt event jalnic sa speram ca de craciun se mentine ca anul trecut batui 5 ore la giganti si padure rosie (majoritar padure) si ba nu am drop ba vin 5 pe metin 0 baghete event praf.......

  • Eventurile astea-s facut sa faca pr**tanacii astia bani , si noi doar s-o luam la m**e. Inca 1 din sutele de motive sa te lasi de ro.


    BATAIE DE JOC


    *Frisia: avertisment pentru limbaj agresiv. Te rog sa-ti controlezi limbajul atunci cand postezi pe forum.

  • Ce event e asta, am batut si nimic...nu-ma sa fac bani...ceva de genu 1% drop in mape...99% drop in item shop... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

  • Drop este si este foarte bogat, numai ca nu la baghete. Pana acum am batut in jur de 30 de pietre si 10 bosi la care nu a picat nici o bagheta si da, folosesc manusa.
    Intr-un fel m-am impacat cu ideea ca nu o sa dropez nimic pe toata perioada eventului, dar sincer regret ca mi-am scos mountul preferat de la naftalina doar pentru farmul de zi cu zi.