Stresant !!!!!!!!!!!!!!

  • Deci , am zis de vreo 3 zile ca am bug la misiunea de la capitan cu scrisoarea de la amazoane ... nu se face nimic .. ok , acum avem event trio-monster da ? Cum as putea sa iau si eu macar 1 premiu cand la 5 pachete am luat 5 crusuri ????

  • Da, este frustrant, stiu ce zici din pacate. Am intampinat aceeasi problema si nu numai cand am incercat sa joc set de carti.Imi scoate clientul foarte des.Si cand fac shop si cand ma teleportez si cand bat o piatra metin etc etc.

  • Astepteam sa intre Half sa ne spuna ca e din cauza calculatoarelor noastre,sau din cauza faptului ca avem sisteme de operare piratate.:) Nu vreau sa fiu rau,dar asta e adevarul.Sau in cel mai rau caz intra si spune: Stim problema,deja a fost anuntata si se lucreaza la o solutionare..Chestie care se tot repede si devine din ce in ce mai frustranta.

  • Sincer nu prea cred ca e din cauza calculatoarelor/laptopurilor.... am Asus rogue ...e cumparat de 3 luni maxim , sa nu mai spun ca windowsul e original si platit ....deci chiar sunt curios...