Sistem mounti puternici-Întrebări frecvente

  • Se vor pastra zilele care au mai ramas + zilele care ti le da la evoluarea montului.

    Sigur? :S Nu vreau sa pierd 70 MD degeaba... :(

    Actions prove who someone is, words prove who they want to be.


    Don't judge people by their actions as long as you can't understand their reality.


    ' You can do everything you set your mind to, man '

  • Salut!Am o problema cu autorizatia! Eu am cal armat si autorizatia mai avea 6 h dc nu mg sa o maresc cu o zi cu pergament evolutie?(dc la miitar mg cu transformare si cu evolutie nu)


    //Avertisment limbaj messenger---leROIdes


    //Topic unit cu cel dedicat --- leROIdes

  • Iti trebuie pergamentu transformari si la armat si la militar. Pergamentu evolutiei este bun doar prima data cand evoluezi montu nu si cand vrei sa-l lungesti.

    nnM9PI.jpg

  • Salut!Am o problema cu autorizatia! Eu am cal armat si autorizatia mai avea 6 h dc nu mg sa o maresc cu o zi cu pergament evolutie?(dc la miitar mg cu transformare si cu evolutie nu)


    //Avertisment limbaj messenger---leROIdes


    //Topic unit cu cel dedicat --- leROIdes

    Iti trebuie pergamentu transformari si la armat si la militar

  • Salut! Vreau sa intreb daca este legal sa fac o autorizatie pe contul mare si sa o evoluez astfel incat sa pot sa o pun pe caracterul mic, pe care nu am armat, ca sa pot ataca de pe mount?
    Am voie sau nu ?

  • Nu e interzis, dar ny te ajuta la nimic. Daca nu ai armat nu poti lovi.
    la armat nu se poate prelungi mount-ul din cate stiu eu.

    Vladut

  • Ba din potriva, se poate folosi cu atac automat(sa lovesti de pe mount)

  • Unde pot gasi si eu calendarul cu drop la autorizati? Sau daca poate sa imi scrie cineva in ce zile pica leu .



    Multumesc Anticipat.

  • o mica intrebare..nu am citit tot forumul ca ii imens.poate s-a mai raspuns la intrebare.daca da imi cer scuze.daca de exemplu cumpar din item shop mount puternic.daca nu prelugesc perioada sa zicem ca nu intru o luna.pierd mountul sau pot sa il prelungesc cand vreau eu cu 1-4 zile? sau tre sa il prelungesc zilnic ca sa nu il pierd

  • Pai cam il pierzi... Adica la mount ai 9-11 zile(aprox), iar in ultima zi cand ai mai putin de 24 de ore ramase, daca nu il prelungesti se duce...

  • o mica intrebare..nu am citit tot forumul ca ii imens.poate s-a mai raspuns la intrebare.daca da imi cer scuze.daca de exemplu cumpar din item shop mount puternic.daca nu prelugesc perioada sa zicem ca nu intru o luna.pierd mountul sau pot sa il prelungesc cand vreau eu cu 1-4 zile? sau tre sa il prelungesc zilnic ca sa nu il pierd


    Din momentul in care ai utilizat autorizatia si ai obtinut montul, valabilitatea acestuia incepe sa scada indiferent daca esti sau nu contectat in joc. Pe langa prelungirea traditionala cu pergament transformare, mai ai la dispozitie prelungirea cu Picatura Puterii, care iti permite sa prelungesti cu pana la 30 zile odata si poate fi cumulata.


    Poti gasi mai multe detalii si in Ghidul Mounti Puternici

  • Buna seara!, vor pica autorizatii de ren intre 18-20?, adica cele care sunt pe genuri (femeie/barbat) si pot fi evoluate

  • Daca eu am lvl 55 si evoluez o autorizatie la "maxim" . Intrebarea mea este : Daca eu pun autorizatia pe Sura ( lvl 35 ) si bat metine de pe acea autorizatie , iau ban petru abuz de bug ? :love: Sper ca nu a mai intrebat nimeni acest lucru :D

  • Daca ai avea armat pe acel sura ai putea sa ataci de pe mount si fara bugul de la mount. Cu alte cuvinte cine isi poate da seama daca folosesti sau nu bugul? Si chiar daca il folosesti nu esti nici prima nici ultima, e un bug cunoscut si vad ca nimeni nu a facut nimic in legatura cu el pana acum.