[DISCUTII] Event Halloween

  • Nu știu voi cum jucați dar eu sunt destul de mulțumit. Mai mereu iau argint, aur deloc. Însă nu e timpul pierdut. După câteva zile la prinde regele făceam aproape numai aur. Cine nu are tehnică, să facă bronz. Folosiți materia cenușie

  • Nu știu voi cum jucați dar eu sunt destul de mulțumit. Mai mereu iau argint, aur deloc. Însă nu e timpul pierdut. După câteva zile la prinde regele făceam aproape numai aur. Cine nu are tehnică, să facă bronz. Folosiți materia cenușie

    Ai pile tu :D

  • Singura tactica e bulanu'. Si poti sa castigi din minim 3 mutari (Do-Do-Inapoi Do). Jocu' asta e fix tiganeala... Ajung cu ambele jetoane in mijloc si tiganu' din 2 mutari ma da jos, de la inceput (Mo-Gae). Event-ul asta iti "provoaca stres" hhh

  • Nu știu voi cum jucați dar eu sunt destul de mulțumit. Mai mereu iau argint, aur deloc. Însă nu e timpul pierdut. După câteva zile la prinde regele făceam aproape numai aur. Cine nu are tehnică, să facă bronz. Folosiți materia cenușie

    Chiar ma intrebam cand o sa apari, in toate postarile ce le vad la tine, totul e roz si frumos. As vrea si eu niste materie cenusie de la tine, ca eu nu am... daca in materie cenusie consta ca adversarul sa te scoata mereu, inseamna ca am cu cine vorbi

  • Cand a zis Halp Alalteri ca azi o sa fie mentenanta(marti)m-am gandit ca a vazut feed backul de pe forum si ne baga ceva extra un jingsaw sau un drop cl azi(in plina sarbatoare),mentenanta a durat 5 ORE,repet.......5 ORE......nu mai va plangeti ma fratiorii ca nu se tine cont de nimic !

  • eu farmez doar pentru tablele care imi ofera 10% bns impotriva monstrilor,am donat si pentru inelele care au fost bug cu ele,deci un event de tot rasu,nici in magazine unde e cel mai populat server nu mai vad donatii de md (skin arme,costume,etc),felicitari pentru politica din acest joc.Am cele mai mari motive sa ma las de acest joc!,doar youtuberii o sa joace joacul asta in continuare!
    tocmai am fost anuntata ca bugul a fost valabil doar pentru inelele de 1h de la metine dar de fafapt aveam doar 50% exp de la medalia eroilor la status si banii reali investiti nu se mai ia in calcul,au beneficiat si altii care nu doneaza in joc,foarte frumos gandit!!!!

    Edited 3 times, last by desire ().

  • Chiar ma intrebam cand o sa apari, in toate postarile ce le vad la tine, totul e roz si frumos. As vrea si eu niste materie cenusie de la tine, ca eu nu am... daca in materie cenusie consta ca adversarul sa te scoata mereu, inseamna ca am cu cine vorbi

    Dragă domnule/doamnă, cred că mă confunzi (îmi poți verifica postările, mai ușor). În 9 ani de activitate pe acest joc, eu unul am reușit să îmi creez anumite tactici la mai toate evenimentele. Dacă tu nu ai reușit să faci asta, sincer nu aș mai juca în locul tău, căci joci degeaba. Despre sistem, evenimente, și așa mai departe, sunt anti, deci de unde totul așa roz în postările mele? Cred că ai probleme în a distinge ironia de adevăr, poate.. iar dacă în continuare ești frustrat/ă în legătură cu acest eveniment, îmi poți trimite un mesaj și îți voi spune ce joc eu mereu. Dacă jocul ar fi greu/imposibil nu ar mai exista cufere în shop-uri


    Spor la treabă :lol:

  • cred ca este primul an in care nu mai apare in itemshop altar Whayne.....s-au gandit ei ca liliacul acela ne ajuta mult prea mult =)) sa va fie rusine !!!!

  • Ai cumparat cufere din IS pentru whayne? Nu trebuia.Dai bani aiurea.Personal, va sfatuiesc sa nu jucati jocul asta, mai bine craftati placute din alea cu 10 mobi, mai ales ca nu au perioada de expirare.Ajuta enorm in pvm.Aceasta este singura parte frumoasa la acest ”eveniment”.Inca nu inteleg motivul pentru care dropul la fragmentele misterioase nu a fost activat la metine si bosi.Sau metine bostan asemanatoare celor de paste din care sa dropeze.Nu inteleg.Poate cineva din conducere sa ne lamureasca.Sa stim si noi motivul. Oricum, s-au facut evenimente mult mai puternice decat ce cufere sunt acolo.

  • Ei zic ca si cuferele argintii dropeaza, dar cred ca ar trebui sa i-o zica asta lui cutzu... din vreo 35 de cufere arginii, nu am capatat niciun fragment...

  • E lipsa de profesionalism. De ce ? Pentru că pe beta fragmentele se dropai la metine..deci nu sa primit feedback negativ pe tema asta. Pe când ei pe varianta oficială au schimbat acest lucru..iar acum nu dau o explicație în privința asta deși suntem atâția care ne plângem în privința acestui lucru. :dash::puke:

  • E lipsa de profesionalism. De ce ? Pentru că pe beta fragmentele se dropai la metine..deci nu sa primit feedback negativ pe tema asta. Pe când ei pe varianta oficială au schimbat acest lucru..iar acum nu dau o explicație în privința asta deși suntem atâția care ne plângem în privința acestui lucru. :dash::puke:

    Prima data s-au dropat la fel cum e pe oficial, dar pentru ca timpul de strangere a fragmentelor era prea mare ( pentru un server de teste ), le-au bagat la metine si bosi, asta pentru ca noi sa putem testa dropul acelor cufere craftabile.

    I don't go lookin' for no trouble
    But somehow the trouble always finds me
    Don't make me have you in the trauma center
    With your momma cryin'
    ‘Cause her only son is dyin'
    She don't know it's just your karma catchin' up
    ‘Cause I'm a drama setter

    Edited once, last by Sayabuse ().

  • Nu inteleg de ce nu le-au bagat direct intr-un shop la pret de 1 yang daca tot era server de teste....sincer...Ce era asa greu? De ce sa le mai bage la metine si bosi? Sunt multe fapte ale dezvoltatorilor pe care nu le inteleg. Trebuia testat dropul cutiilor craftate penttru o mai buna actualizare a paginii wiki.Sunt sigur ca in ritmul asta in 3 ani termina si ei pagina pentru cuferele alea...asta daca au noroc.