Problema shop

  • Salut, am si eu o problema , deci cand imi shop il pun in bara si il las acolo, dupa cateva ore cand intru de pe alt cont sa verific ce s'a vandut etc , NU mai e shopul conectat , dar daca il ridic din bara e ecranul negru si canta muzica din map1 , dar shopul nu mai e conectat . Ce ar putea sa fie? Cum rezolv aceastea problema?


    P.S : precizez ca joc din SUA , dar nu am probleme cu conturile, nu am lag , doar cu shop'ul e problema . Multumesc !

  • Topic mutat in sectiunea corespunzatoare.




    GYLDA//Topic inchis pentru inactivitate.


    'So here I stand, a shadow figure in the way,

    taking a leap of fate each day,
    Time won't stay still; the fading years will turn to grey.'


    Edited once, last by GYLDA ().

  • prima data ti as spune sa ti verifici atent calculatorul si internetul si in acelasi timp sa faci si tichet sa vezi daca primesti un raspuns posibil sa fie si de la joc . Ce zici tu acolo se intampla cand se ia netu de tot ( adica schimb de pe o retea pe alta ....etc) nu te deconecteaza sau te scoate ramane contu pe client offline dar cu mapa incarcata si nu poti face nimica pe el deoarece nu e online cum sa zic . Am patit bugul da la mine de la net pe tine daca te scoate mereu e o problema grava ..

    :thumbsup:

  • de fapt pe nemesis eu am observat ca se mai intampla sa deconecteze pur si simplu o parte din map1, de ex la uriel pot sa fie shopuri sute, iar de la jumatea cercului spre depozit sa fie deconectati toti, indiferent daca erau shopuri sau playeri in acea zona

  • de fapt pe nemesis eu am observat ca se mai intampla sa deconecteze pur si simplu o parte din map1, de ex la uriel pot sa fie shopuri sute, iar de la jumatea cercului spre depozit sa fie deconectati toti, indiferent daca erau shopuri sau playeri in acea zona

    asta e de la server



    tii ceva la download in alea 2-3 ore? pentru ca asta afecteaza metinul si te poate scoate