Adauga bonus+ / Elimina bonus.

  • Contra.. Daca se va baga asa ceva playerii vor putea face iteme cu ce bonusuri vor ei.. de ex 2k pv 15 sabie 15 2 maini 15 pumnal 15 sageti etc.. daca nu le convine bns il scoate si gata



    FireStart3R: Atentionare pentru nerespectarea regulamentului!

    Te rog sa lasi userii sa isi spuna punctul de vedere fara a corecta tu fiecare persoana si fiecare opinie.

  • " va aduce un profit destul de bun GF-ului" .Am ajuns sa urasc atat de mult chestia asta,e ca si cum te-ai milogii sa iti ia banii,iar apoi ne plangem ca baga gf doar chestii si eventuri in itemshop...Voi i-ati invatat asa,felicitari. Haide sefu baga si tu asta,ca iti ies si tie ceva banuti....O atitutine de sclav,daca imi permiteti.
    Cand despre idee,contra.
    Daca vrei sa iti asumi riscul bagi 6/7,daca nu ,lasa itemul asa cum e acum.

    Metin2INT si in limba romana, si facand abstractie se plangeau copii ca nu sparg metine la lv 3 asa ca mounti cacalau, aolo ne sparg astia ia costume, freze morti raniti skinuri . Metinul adevarat a fost gandit 1-99 ce s a implementat dupa au fost doar incercari , cobaii de playeri si na s a facut plata mai mult de cat faceau responsabili cand il aveau in romania. Nu exista GM ci gametichet, la reclamatii se spala intre ei , pestele il folosesc doar cunostintele interiorului si sunt permisi ca tot de la pusti ca nu dau ei la peste si de unde up care merg blana. Jocul asta e lasa asa si e fix pt a platii si sfatul meu este sa jucati sa nu platiti, le faceti, dar mai greu intr-adevar ..eu nu mai bag nimic tati .Topul dupa Lyncirium este plin de hackari, dar alea sunt conturi mama..era sa uit. Nu folosesc ei hack , asa este,dar cu ajutorul staffului neimplicat si plin de algoritmi cu un copy-paste la toate tichetele,cu un translate foarte prost fara articulari. Am dovezi cat sa i scoata, dar n ai cu cine. METINUNL E TERMINAT DE MULT ..MAI ALES DE LA METIN 2 INT


    FireStart3R: OffTopic! Ai primit o atentionare!

  • Metin2INT si in limba romana, si facand abstractie se plangeau copii ca nu sparg metine la lv 3 asa ca mounti cacalau, aolo ne sparg astia ia costume, freze morti raniti skinuri . Metinul adevarat a fost gandit 1-99 ce s a implementat dupa au fost doar incercari , cobaii de playeri si na s a facut plata mai mult de cat faceau responsabili cand il aveau in romania. Nu exista GM ci gametichet, la reclamatii se spala intre ei , pestele il folosesc doar cunostintele interiorului si sunt permisi ca tot de la pusti ca nu dau ei la peste si de unde up care merg blana. Jocul asta e lasa asa si e fix pt a platii si sfatul meu este sa jucati sa nu platiti, le faceti, dar mai greu intr-adevar ..eu nu mai bag nimic tati .Topul dupa Lyncirium este plin de hackari, dar alea sunt conturi mama..era sa uit. Nu folosesc ei hack , asa este,dar cu ajutorul staffului neimplicat si plin de algoritmi cu un copy-paste la toate tichetele,cu un translate foarte prost fara articulari. Am dovezi cat sa i scoata, dar n ai cu cine. METINUNL E TERMINAT DE MULT ..MAI ALES DE LA METIN 2 INT


    FireStart3R: OffTopic! Ai primit o atentionare!

    A primit atentionare de ce ? ca va aratat adevarul si a pierdut timp pentru a va filma problemele in game? Abuz de putere : FireStart3R multumim pentru suportul acordat clientilor



    FireStart3R: OffTopic! Ai primit o atentionare!

  • A primit atentionare de ce ? ca va aratat adevarul si a pierdut timp pentru a va filma problemele in game? Abuz de putere : FireStart3R multumim pentru suportul acordat clientilor

    Ziceam sa trimit si pe discord, ca in tichete nu face fata algoritmul si raspund doar cu copy-paste. De motivat sau stimulat playerul pescar nu o fac in schimb au conturi fish peste tot prin zone retrase si isi vand doar ei scoicile, pestii, perlele, cuferele Jigsaw samsi eu efectiv nu mai platesc sa joace si sa cunoasca stafful si sa nu se implice. Doar 2h pe zi daca se dedica in bazar si in topuri rup totul, dar asa moare sv. Din tot ce s a castigat la premii, marea majoritate sunt conturi fantoma. Aveti grija cati bani bagati si ce timp acordati, metinul nu mai este ce a fost si din ce in ce se face privat si te da direct de la 50 ce sa mai ..ca astia calaresc de la lv 1 si la 8 rup metine ca au conturi cu hack si fac transfer, cica spala urma..aveti tot controlul jocului si nu faceti nimic pt ca s au lasat multi copii ca era greu sa ai armat, luau bataie la lv mare ca nu intelegeau seturile/formulele samd si Lyncirium este doar o frauda, o magarie ce se joaca aia de ne ar Putea oferii o siguranta si o incredere.



    FireStart3R: OffTopic! Ai primit o atentionare!

  • Oare in 2022 o sa tot susti propunerea?


    Acuma daca prinzi sange si otrava pe iteme ii un lucru bun, pentru ca s-a schimbat mult metinul.




    FireStart3R: Se permite ridicarea topicului doar in momentul in care ultimul post din acel topic are minim 10 zile vechime. + OffTopic!

    Ai primit o atentionare!

  • Tu practic vrei adauga bonusuri pe care sa ti le poti alege singur. Contra total si o pierdere totala de timp existenta acestei propuneri .

    In Metin2 asta e joaca , sansa de a face rubin excelent ful/ sansa de a prinde paguba medie mare / sansa de a prinde 3x 15 pe iteme asmd , ceea ce ceri tu ar duce al obtinerea unor iteme practic ``modate`` cea ce schimba total jocul metin2.

    As dori sa se poata inchide acest topic daca nu primeste pareri noi in afara de creatorul topicului, practic tine in viata un topic inutil parerea mea.

  • Ar fi una din cele mai proaste aditii la joc asa ceva.


    Ar strica tot farmecul itemelor rare , chiar unice pe server , ca tu ai prins otrava pe x arma care in zilele de azi pe joc nu mai afecteaza mai deloc omoratul bosilor.


    Pur si simplu accepti riscul daca tu consideri ca strica arma dar treaba aceasta ar fi o decizie oribila si sunt de acord cu BlackLegion ca acest post poate fi inchis ca e tinut de 2 ani deja doar de catre creatorul thread ului.


    Waste of time.